23.11.17

S láskou k synovi.

0


Jakožto žena, které má už pár let své povinnosti, které přešli z manžela na syna, musím občas vypnout a nebo přehodnotit situaci. Poslední dobou hodně přemýšlím o tom, zda syna ještě tahat v kočárku a nebo ho nechat běhat. Řekněme, že to má obojí své pro i proti, kde kterým se za chvilku dostanu a dokonce se dostaneme i k tomu, jak probíhají naše nákupy.

Michálek je v rámci možností opravdu hodné dítě, hyperaktivní, energický a lezoucí na nervy, no jaké dítě takové není. Nebudu mazat nikomu med kolem "huby", děti prostě zlobí, zkouší trpělivost a rozhodně je nezastavíte větou "nech to být!". 
Když začal chodit a přelézat všechno, tak toho bylo najednou o dost více, zmizela nejdříve cestovní postýlka, pak jeho klasická postýlka, příbory se přesunuli mezi skleničky a hrnce se věčně válely na kuchyňské lince, stále bordel, ale dítě se aspoň nezranilo. Zabezpečené rohy byly samozřejmostí, teď si říkám, jak vtipné bylo sledovat jeho "vyrovnávání" chůze, protože dnes běhá z jedné místnosti do druhé a občas mu klepne na budku a prostě dělá kotrmelce, říká ještě více nesmyslná slova, ale hlavně, že se stále smějeme. 
A teď k tomu kočárku ať už s ním nebo bez něj, asi tak 70% času strávíme bez kočárku, jelikož v tom nevidím potřebu ho stále jen vozit, navíc jsem více na nervy z kočárku, než když jde vedle mě rychlostí 5km/h :D. Nicméně většinou, když s ním vyrazím fotit, tak nastává situace, kdy si ho nebudu moci na 100% všímat, takže je pro mě lehčí vzít kočárek, zároveň většinou usne, takže ho nemusím tahat pak na rukou. A když už jsem u toho, tak toto je přesně nevýhoda, Michálkovy jsou 2 roky a 4 měsíce, ještě nevydrží na nohou celý den jako já a brzy nastává situace, kdy je unavený a už nemůže, takže mi nezbývá nic jiného, než ho nosit. Sama ho neunesu nosit dlouho, takže ho po chvilce zase položím a musí jít po svých, ale pak je tady další situace a to je chvilka, kdy už je tak unavený, že by spal, vláčet ho domů je hodně náročné a pro mojí "trpělivost" nemožné. To si takhle lehle třebas 5x na chodník a dělá, že neexistuje. Fájn, dokážu se fakt rychle naštvat, nakonec jsem ho domů stejně odnesla :D. 

Další kapitolou jsou nákupy s Michálkem. To je trochu větší sranda, synátor je v bodě, kdy se mu to musí líbit a zároveň kdy si prostě nebude nic zkoušet. Bundu, kterou dnes můžete vidět na fotkách je ta kterou si i vybral, ale, co bylo předtím je zajímavější. 
Bylo to v den, kdy jsem hledala oblečení i pro sebe a odešla i se spodním prádlem (chtěla jsem jen černé šaty). Říkala jsem si, že chci koupit bundu malému a moooožná ještě něco. Když se konečně vyspal z dlouhé cesty do Olympie, tak jsem konečně měla možnost mu vyzkoušet bundu, tedy tři, proč zkoušet jen jednu. Jeho výraz ve tváři, abych si to navlékla sama byl vtipnější. Přitáhla jsem ho a zkusila první, dražší, lepší, ale finance jsou sviňa (to si přiznejme - stejně se tam vrátím), tak se mu po pár uplakaných chvilkách zalíbila, ale pak přišla na řadu zelená. Jako fakt se mám zase nasoukat do další bundy? Jedna ti nestačila? Bože mami! Asi takovou mám představu o jeho mluvení, kdyby už to zvládal, tak dobře, možná to jednou v budoucnu taky přijde :D. Zase protestoval, ale nakonec si jí i vybral, po pravdě jsem se tam chtěla vrátit ještě dříve pro tamtu, ale nejspíše to nechám na déle, tedy na další výplatu :D. Vyšla mě levněji a ještě si jí vybral, to byl bonus.
Nicméně tím jsme neskončili, jelikož jsem mu na toaletách špatně stáhla punčochy s trenkami a on si je počůral, takže mámo hledej. Chodila jsem v Olympii a ještě hledala punčochy a trenky za normální cenu pro smrtelníka :D, našla jsem záchranu v C&A, takže tyto nákupy za to stály. 
Aby jste si nemysleli, já za malého strašně nerada utrácí, ale když jde o zimní bundy či komplety na zimu, tak je nechci podceňovat, přeci jen i v tomto je to o zdraví. Jinak většinu věcí nakupuji v sekáčích či v Pepco, záleží jakou mám náladu a výplatu :D a zda se mi chce utrácet za mě nebo za malého :D. Matka roku!

Outfit
Dnešní outfit se opět skládá z růžového kožíšku, který mě prostě v chladných dnech krásně zahřeje a nemusí být ani zapnutý. Svetřík z mých starších sekáčových úlovků, který jsem časem ještě trochu předělala, aby měl po stranách rozparky a také džíny, které jsou moje jediné padnoucí a pohodlné. I když padnoucí je trochu "moc", jelikož od doby, co chodím do fitness, tak jsou mi jen a jen volnější. Nicméně doufám, že je najdu v H&M znova a koupím si je klidně ještě 10x :D. A jelikož jsem byla se synem, tak rozhodně nemohla chybět ani velká kabelka, tedy tentokrát kabelka od Esoria, kam se mi vejde vše potřebné, jen pak váží tolik, že je to jak druhé dítě, prosím o Hermioninu kabelku. V poslední řadě tu také mám opět kozačky nad koleno, možná si říkáte, že k dítěti to není moc vhodné, ale já už jsem v podpatcích tak vyťapkaná, že už mi to ani nepřijde. Navíc, když zařvu, tak poslechne i fotografka :D.

 Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Kabát: Mohito / Svetr: Sekáč / Kalhoty: H&M / Boty: Časnaboty / Kabelka: Esoria

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.