21.11.17

Pink faux fur coat

4


Jak už jistě víte z předchozího článku, návštěva Prahy zahrnovala hlavně módní přehlídku, tedy byl to hlavní důvod opět vyrazit do Prahy. Nicméně, pokud už tam jedu, tak rozhodně neváhám a kontaktuji všechny, které chci vidět, protože je k tomu i skvělá příležitost. Navíc je Praha skvělý bod pro setkání s kýmkoliv.

Jako první mě čekal oběd, kdy jsem měla výborné a velmi oblíbené sushi, jen o tom píšu a už bych si ho zase dala. Vlastně je to jídlo, které bych mohla opravdu jíst každý den, klidně by mohlo obsahovat jen zeleninu a já bych nestrádala. Mimochodem, na Pankráci jsem byla opravdu poprvé a vlastně jsem pouze vyšla z metra a byla v obchodním centru, trochu překvapená, zaražená a s chutí krást vánoční ozdoby :D. Nestačilo mi to!
Strašně ráda potkávám své staré známe ať už z intru nebo ty, které dalo dohromady mladí. 

Mezitím, než jsem se měla potkat s Maky, mojí skvělou kamarádkou o které jsem vám nejednou psala, tak jsem si zašla do pár obchodů. Při chození po obchodech jsem na drátě měla Terezku, mojí bývalou spolubydlící a stále mým zlatíčkem ♥, ta mi při nakupování říkala do ucha, že absolutně nic nepotřebuji :D, vlastně to byla moje záchrana, jinak bych utrácela. S větou "A Tery asi potřebuji kabelku", přišla odpověď "ne nepotřebuješ!", a pokud jsem přišla s větou "potřebuji nové boty", tak ta odpověď byla ještě více důrazná :D. Díky tomuto telefonátu mám stále penízky na účtě. 
Samozřejmě dalším místem, už bez telefonování bylo velké hračkářství Hamleys, kde jsem strávila chvilku v teplíčku před setkáním. Myslím, že bych tam též hodně utrácela, ale výhodu bylo to, že jsem vlastně na to neměla ani peníze :D. Upřímně na hračky jsem dost skrblík a nechce se mi utrácet za věc, kterou bude mít Míša rád hodinu a pak půjde k další, která stála třebas jen stovku. Dětem je jedno kolik to stojí, mě ne :D. 

Když jsem se s Maky sešla u obrovského NewYorkeru, tak jsem s ní zalezla do Bershky odkud jsem už jednou vylezla, až jsme se nakonec dopotáceli na čajík a mini dezert. Opět jsme si hodně povídali a já jsem za tyto chvilky opravdu ráda, protože jí vidím opravdu po dlouhé době (přesně po roce) a mám jí díky tomu vždy, co říct. 
Moje mladší "sestřička" na kterou prostě nedám dopustit. Už jen to, že jsme v názorech hodně podobné a i naše chování.... to je stále praštěné, jen na úrovni trochu vyspělejších žen. Pobavíme se, podíváme do obchodů, na ráj rtěnek a pak zjistíme kolik je hodin. 
Fááájn měli by jsme něco ještě nafotit, tedy dokud není tma. Takže jsme vyběhli před 4tou hodinou ještě rychle fotit do "tajné Maky uličky" - to jsem si samozřejmě vymyslela, ale aspoň tam nebylo tuny lidí a bylo fajn poznat další místo. Proto se nedivte, že je na fotografiích šum či jsou docela i tmavé.
Tím přeci jen nekončíme, protože jsme ještě stihli jít do Korejského obchodu, kde jsem si koupila něco jako japonské Pocky, na které stejně nic nemá, ale i tak jsem si sakra pochutnala a taky jsem si pak vytrpěla pocení ve fitku. No jen to jsem si stejně nekoupila, prostě jsem se fakt hodně zprasila. 
Nakonec jsme už zašli jen do "Japonské restaurace", kam musíme i příště, protože tam mají rámen a já chci rámen, já ho potřebuji. No vlastně potřebuji přijet s prázdným žaludkem, to bude ideální. 

Outfit
K přehlídce Noire se vztahovat i Dress-code, který byl kupodivu v mém případě i dost vtipný. Když potřebuji černé šaty, tak se nedají ani koupit a doma mám jen ty v kterých chodím do práce. Takže jsem prostě na ty nákupy musela, protože ušít bych to nestihla. 
Kde jsem tedy nakonec koupila šaty? No v dětském oddělení, měli velikost na 170cm, což je i moje výška. Šaty mi na délku byly a jsou skvěle, nicméně jsou mi strašně volné, nicméně velikost která mi seděla byla cca 156cm (nevím přesně to číslování), problém byl, že byli fakt dost krátké. Takže jsem odcházela spokojená s trošku většími šaty, ale hlavně dlouhými. Navíc krásnými.
Tím to nekončí, šaty nemají totiž rukávy a tak jsem to na přehlídku vymyslela po svém a pod šaty prostě vzala tričko s dlouhým rukávem v černé barvě, nikdo to nepoznal a já byla spokojená a v teple.
Můj plyšový kabátek, který skutečně umí krásně zahřát, když je to potřeba. Původně jsem si plánovala vzít jiný, no naštěstí nedorazil včas, takže jsem nezmrzla a užívala si teplo.
Úplně novým kouskem je šála, kterou jsem si koupila jako jedinou věc v Praze, hodně mi táhlo na krk a díky tomu jsem už asi týden mírně nachlazená. Nicméně 250,- mi za tu příjemnou šálu opravdu stálo. 
Do Prahy vždy tahám milion věci, takže kabelka Noire nemohla chybět v žádném případě, je totiž největší a dá se nosit jak přes rameno, tak i v ruce. No kozačky nad koleno byly skutečně "pohodlným" společníkem po dobu cca 15hodin v kuse. Doma jsem zjistila, jak dokáže být podlaha pohodlná, když chladí.

Foto: Maky


Kabát: Mohito / Šaty: Lindex / Pásek: eBay / Boty: CCC / Kabelka: Noire / Šála: C&A

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Nádherný outfit! podobné kozačky sháním takže do ccc ráda mrknu :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát! Určitě se tam podívej, kamarádka je tam ještě nedávno kupovala. Pokud bys je nenašla tam, tak ještě doporučuji botovo.cz ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.