26.11.17

Pár dní stresu neuškodí

0


Od pátku jsem tak zaneprázdněná, že nedokážu ani myslet, jako normální člověk. Další věc je ta, že právě v pátek jsem byla večer, tak unavená, že jsem nestihla ani napsat článek. Přemýšlela jsem, že bych ho i psala ráno, ale pak mi došlo, že budu mít dost práce s jinými věcmi a tak se opozdím o jeden den. Vlastně ho píšu i proto, že mám o dost lepší náladu :D. 

Ráda bych shrnula pár maličkostí, které se stále dějí a jsou příjemné. Ve čtvrtek v práci jsem byla neskutečně překvapená lidmi, které jsem tam potkala a tím myslím v dobrém, jelikož dobří lidé zlepší náladu i v práci. Není to poprvé, kdy se to stalo, ale tentokrát jsem dostala jakýsi čistící prostředek, který by měl být skoro na vše a hodně účinný, už se chystám na velký úklid, takže určitě vyzkouším a případně dám info. Aby bylo jasné, tak jsem právě za tyto věci neskutečně vděčná i když jsou to je vzorečky, tak mi paní řekla, že jí přijdu strašně milá a sympatická, taková slova mě opravdu potěší. 

Tak a teď dost o práci, myslím si, že není potřeba tahat práci všude ne?!
V pátek jsem měla opravdu dlouhý den, ale zároveň krátký. Myslela jsem, že dodělám Vánoční DIY a jaksi se mi to nepodařilo a tak se chystá až na další sobotu. Nicméně jsem hrozně ve stresu, chystám další šaty, které jsou tentokrát večerní pro mojí maminku a právě v těchto chvilkách bych si přála mít 100% klid, být zavřená v jedné místnosti spolu s látkami, nitěmi a strojem. Těším se na to, ale ještě toho je dost přede mnou. Trochu stresu před Vánoci? Normálka. 

Sobota byla trochu rušnější, ponurá a chtělo se mi stále spát. Ráno to vypadalo na sluníčko a odpoledne moc pěkný déšť. Proč to vlastně píšu? Protože jsem si dopoledne dělala krásné loky na mých dlouhých vlasech, na které mi přišlo spoustu krásných zpráv a já z toho měla neskutečnou radost. Je u mě novinka se takto "piplat" s vlasy, ale za pokus to stálo. Mimochodem, kdo sleduje moje stories, tak ty lokny jsou dělané pomocí žehličky a hůlky.
V tom dešti jsem vyrazila ještě na jedno místo a tím je Praha, konkrétněji Ikea. Co jsem tam dělala? S mým tatínkem jsem vyrazila koupit jídelní stůl s židlemi, na který jsem se těšila a mimochodem, ten který jsem chtěla, byl až někde v pr**** na skladě, takže se vybral jiný a připlatilo se za něj. Ale víte co? Já jsem fakt hodně šťastná. Měli jsme stůl, ale nebyli židle, židle jsou dražší než celý komplet a celý komplet vypadá lépe než špatně sestavené "puzzle". Jet po dálnici v dešti a v mlze opravdu není sranda, proto jsem ráda, že vím s kým jezdím. Můj tatínek je hodně zodpovědný a dobrý řidič!

Ke konci dne jsem už dělala poslední věc a tou je třídění šatníku a nebo spíše "zbavování se věcí". V Plzni se totiž chystá Fashion bazar Market v Papírně, kde se bude prodávat spoustu kousků a některé z toho budou i ty moje. Já sama se tam budu nacházet, takže očekávejte na instagramu spoustu stories. No ještě jsem vyplnila pár věcí do papírů a už jen čekám na ráno, kdy si přijede Vlasta pro věci, které ještě probereme. Doufám, že má dost času, protože já mám i dost věcí :D.

Pokud by jste chtěli dorazit na bazárek do Papírny, tak 28.11. od 16h, zapište si to do diáře a šup na nákupy. 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.