30.11.17

Oversize coat

4


Poznávat nové lidi mi nikdy nedělalo problém, naopak jsem strašně ráda, pokud se v mém okolí najdou i lidé se kterými si sednu. Nedokážu jen civět a nekomunikovat, nebo vlastně chvilku to vydržím, ale pak musím najít oběť, musím tak vždy nazvat každého, koho oslovím, protože já jsem fakt, občas, někdy, možná trošičku upovídaná. Řekněme, že jsem prostě klasická ženská, nicméně dávám velkou přednost osobní komunikaci, v telefonování moc dobrá nejsem, spíše tragická, protože chci aby po jedné sekundě, co jsem telefon zvedla i skončil. 

Není komunikace, jako komunikace. Každý upřednostní něco jiného, nicméně pokud mě někdo zná jen skrze tlačítka, tak neví zda mi sednu jako osoba, zda mu prostě nebudu vadit. Právě proto se vždy bojím prvních setkání, aby lidé neměli příliš velká očekávání, jsem praštěná a pro každou srandu. Dokonce i když by to moji blízcí, tedy rodina nepřiznala, tak v přítomnosti přátel či na nějaké akci bývám na telefonu strašně nerada. Telefony mi přijdou občas jako ztráta času, nicméně i tak na něm trávím času až až, no v práci ho mám v ruce jen chvilku a to o pauze a vůbec mě to netrápí. 
Na poslední akci na které jsem nedávno byla (o které budu psát samostatný článek), tak tam jsem mobil v ruce měla i jen z toho důvodu, že jsem si zapomněla foťák -_-. Ano expert, takže se můžete těšit na mobilní kvalitu fotografií. 

Proč vlastně o té komunikaci píšu? Protože díky ní poznávám strašně moc lidí a to opravdu skvělých, talentovaných a jedinečných. Nejen na plzeňském bazárku, ale i v práci poznávám nespočet milých a mladých lidí. Například včera jsem střetla strašně milou slečnu a já si s takovými lidmi moc ráda povídám. Byla tam i s maminkou a opravdu jsem ráda, že si mám co říct s lidmi se kterými přijdu prvně do styku. 
Není to poprvé ani naposledy, kontakt s lidmi mi problém nedělá, tím myslím samozřejmě komunikaci, rady, typy apod.. Nicméně samozřejmě nejsem hned ta, která začne mluvit o hodně soukromých věcech, to vlastně nepíšu ani na blogu a ani to neříkám moc nahlas. Jsou věci, které možná nikdy ani nenapíšu, ale je možné, že se někdy stane, že budu chtít o tom promluvit. 

A teď ta moje odvrácená stránka, která se mi taky přihodila včera. Normálně, kdyby jste mě potkali ve městě, tak koukám do blba, jen pozoruji projíždějící auta a celkově to, že mám sluchátka a hudbu na plný pecky hned neznamená, že nečumím kam jdu, spíše naopak. 
Když jsem šla včera na zastávku, kde jsem "kupodivu" čekala na autobus, projela kolem mě kamarádka a já si jí všimla až na poslední chvilku, takže jsem si nebyla 100% jistá zda to byla ona. 
Vytahovala jsem telefon s tím, že jí napíšu a najednou mi začala volat. Smála se a řekla mi, že se tvářím jak vrah. V tu chvilku jsem se začala opravdu hodně smát, protože to mělo i svůj důvod, proč jsem se tak tvářila. Sama nepociťuji jak se tvářím, ale vím, že jsem byla fakt naštvaná na jednu dvojici, co stála dva metry ode mě. Přiznám se, že mám totiž občas i já dny, kdy absolutně nesnáším oplzlé výrazy některých mužů, když se ke mě tito dva blížili a sjeli mě milionkrát od shora dolů, tak jsem asi kvůli zlé náladě nahodila svůj výraz "přibliž se a jsi mrtvý" :D. 
Je pravda, že pokud mě potkáte na ulici, tak se usměji, ale záleží jakou píseň poslouchám a jakou mám náladu, po většinu času se tvářím jako pitomec, vrah, mučedník a nebo prostě idiot :D. Jsem bláznivý člověk a jakmile jdu s někým nebo mě někdo kdykoliv na ulici osloví, tak nedokážu být hnusná. Dobře už jsem jednou dokázala, když se ke mě v autobuse přilepil nějaký chlap a já telefonovala se slovy "nesnáším, když se na mě chlapi lepí" což je i pravda, nicméně docela rychle na tuto nepřímou konverzaci reagoval. Já měla chuť sice skočit do dezinfekce, ale vydýchala jsem to. 

Jak jste na tom s komunikací vy? Rádi se seznamujete nebo jste spíše introverti? 

Outfit
Konečně i já se trošku zabaluji do teplejšího... no tady skončím. Tento měsíc jsem si na vinted pořídila krásný oversize kabátek, který jsem chtěla už dávno ukázat, ale nebyla příležitost. Myslela jsem si sice, že bude opravdu takový fialkový - lila, ale on má mnoho různých odstínů. Jedná o o opravdu hodně zajímavý kabátek, který má v každém světle opravdu jinou barvu, jednou je fialkový, podruhé je modrý, prostě je opravdu skvělý. Navíc, pokud jsem měla do té doby nejvíce nošený červený, tak teď už se to změnilo. Navíc oživí každý outfit. 
Pod kabátek jsem si vzala šaty s výšivkami, které jsou stále dost aktuální a dost trendy. Tělové silonky jsou v tomto počasí už taková jistota, že vaše tělo zmrzne jen na 70%, takže těch zbylých 30% máte zahřáté. Právě díky kozačkám nad koleno, na které v období podzim/zima nedám dopustit mi není až takové chladno a proto mám jen 30% v trochu nižší teplotě :D. 
Abych nezapomněla, tak konečně také vytahuji maxi šálu a měla bych hodně rozšířit svojí sbírku.

 Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Kabát: Vinted / Šaty. šála: Zaful / Boty: Botovo / Kabelka: Mango 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.