18.11.17

Noire Fashion: Módní přehlídka

0


Přijde mi to jako včera, co jsem seděla v kanceláři a povídala si o projektu zvaný Noire aneb kabelka s vlastním kódem. Dnes už Noire nemá pouze jednu kabelku, dokonce už se nejedná pouze o jednu kabelku. Ráda vidím, když sny druhých, či projekty dál rostou, proto mi udělalo radost, když jsem na chystanou módní přehlídku byla pozvána. Měla nám zde být představená kabelka Crystal a také oblečení, které se bude brzy také prodávat.

Při této příležitosti jsem mohla poznat další blogerku a to Barunku z nakupujsemnou.cz, což je opravdu milá slečna, ale bohužel nebyla moc příležitost si více povídat, ale na našich instastories jste mohli vidět i společné fotografie. Také jsem konečně po roce viděla další Barunku a to moje zlatíčko z Blond Site, slíbila mi návštěvu, tak si to zde zapisuji, abych si to pamatovala pořádně

Bylo nás tam spousta, nicméně teď už k módní přehlídce. Byla jsem překvapená, ale zároveň jsem si našla i pár chyb. Upřímně je hrozně těžké udělat módu takovou, aby zaujala každého, nicméně já si myslím, že střihy jsou originální a minimalistické, našla jsem si mezi tím dva až tři favority.
Jak jsem se v úvodu zmínila, na přehlídce měla být představená nová kabelka a to kabelka s názvem Noire Crystal. Kabelka je z pravé kůže, pro někoho je to skvělé, já upřímně se pravé kůži vyhýbám, ale zase nikomu nic nevnucuji ani nevyvracím. Každý má mít vlastní názor. Svým střihem je kabelka skutečně originální a vhodná na plesy, rozhodně se s ní neztratíte.
Další byli představené kousky z dílny Lenky Mulabegovič, kterou můžete znát pod její vlastní značkou Mi fashion. Její kolekce byla na střihy zajímavá, ale já se přiznám, že na mě bylo všude až moc černé, všichni i modelky byli většinou až na výjimky v černém. Nicméně své modely doplnila o kontrastní barevné pruhy, což tu černou aspoň trochu rozjasnilo. 
Vendula Šulanová nám též představila opravdu krásnou kolekci, ta i když byla celá černá, tak mě ze všeho nadchla svými střihy nejvíce. Vendula, ale není žádný nováček, jelikož tvořila také pro londýnská studia a její kolekce jste tak mohli zakoupit v obchodech Zara, AllSaints, Vero Moda nebo také G-Star Raw. Nově vznikající značka nesoucí její iniciály, tedy VS, která klade důraz na detaily a hlavně materiály. 

A teď shrneme celý večer. Přehlídka začala něco po půl 8 večer, kdy se nám představili moderátoři a omluvili Natálii Kotkovou, jelikož se nemohla dostavit. Energičtí moderátoři, představení značky Noire a krásné shrnutí v promítnutém spotu, který jistě mnohý z nás už znají. 
Nejspíše jsme si sedli na ty nejvíce špatná místa, nicméně právě kvůli tomu mám tak málo materiálu, že o tom musím spíše psát. Modelky trávily svůj čas spíše v přední části pódia a tak my, které byli u jejich "východu", jsme z přehlídky měli mnohem méně. Další maličkost, která mi trochu vadila a díky které jsem nic nestíhala, byla rychlost modelek. Bylo nás více, kteří jsme se shodli na tom, že modelky byly příliš rychlé.
Další, co mě zamrzelo, byl raut, ten po přehlídce byl úplně prázdný a tak jsem nemohla ani ochutnat, co dobrého si přichystali pro nás. Nicméně měla jsem uvítací drink a ten jsem do sebe kopla asi tak za 5 minut, nač čekat než vyprchají bublinky :D. 
Akce se konala v Pragovce, ty prostory mají neskutečné možnosti a myslím si, že byli málo využité. I přes některé nedostatky jsem si opravdu akci užila, už jen díky lidem, které jsem potkala a viděla jsem opravdu zajímavé modely.

Děkuji mockrát za pozvání ♡


S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.