04.11.17

I'm dreamer

2


Jedno o sobě vím na 100% a to je fakt, že jsem velký snílek. Vždy jsem viděla budoucnost jednoduchou a nebo složitou, nic mezi tím nebylo. Vím moc dobře, že pokud bych chtěla něco hned, tak bych potřebovala i dostatek financí, ale já chci se ke všemu "dobelhat" po svém. Je mi jedno zda nebudu mít měsíc, co jíst (teď mluvím opravdu o sobě, ne o manželovi a synovi), prostě si chci jednou splnit sen.

Ať už je to sen odjet do Japonska, nebo můj velký sen, který se týče mého šití. Oba dva sny jsou pro mě velké a důležité. Já jen každý den na sobě vidím něco jinak. Vidím jak se sama měním a jsem za to strašně ráda.

Začala jsem dělat vše pro mojí spokojenost a abych se líbila sama sobě. Začala jsem dělat na šatech pro kamarádku, budu dělat na šatech pro maminku a jednou doufám posunu svůj talent někam dál. Rozhodně nechci být zakázková krejčová, jelikož to mě osobně vadí. Chci dělat věci po svém, chci jim dát svůj čas a chci se jim poddat, tak moc, že bych dokázala při pomyšlení přestat dýchat. 
Jsem blázen? Dychtivě jdu za něčím, co možná nemá ani tu budoucnost, ale já v to věřím i kdyby 100lidí řeklo, že na to "ta holka nemá". Všechna negativita je můj motor, motor k tomu, abych byla lepší a ukázala ostatním, že stojím za to něco dokázat.

Když se se mnou někdo baví o snech, tak mi většinou ani nedůvěřuje, pousmějí se a dál to neřeší. A nebo si myslí, že jim to říkám a budou mít věci zadarmo. Jednou to bude něco, co bude živit mě a mojí rodinu a já rozhodně nechci, abych byla "ta co mi to dá zadarmo". Též to pro mě není nic, co bych měla za chvilku ušité, ani já jsem v životě neměla nic zadarmo, proč by druhý měli?

Jsem zlá, upřímná, ale kopu si svojí cestu ke štěstí. Naopak jsem spravedlivá a nehodlám se zaobírat hloupostmi, které by mě měli nějakým způsobem demotivovat, což je mimochodem dost těžké. Když se dnes dívám na svojí tvorbu, tak jsem moc ráda, že jsem něco opravdu už dokázala, že jsem šila i těžké věci, že jsem byla chválená za to, co dělám a já se těším, až vám o tom jednou budu moci psát. Chci se sama přesvědčit o tom, zda se dá z ničeho udělat něco velkého.

Přála bych si být pro druhé motivací, chtěla bych, aby mé věty druhé nutily dělat to, co je baví. Plnit si sny krůček po krůčku je skutečně těžké, ale věřím, že každý krok je krokem správným. A nebojte se dělat krok zpátky a zjistit, že jste někde udělali chybu, protože i ta chyba vám jednou dost pomůže.

Dělám chyby jako každý normální člověk. Možná, že umím šít, ale i tam se dokážu utnout. Zjistím, že mi nesedí na daný střih látka, nebo se ten střih nedá uskutečnit. Navrhování šatů a jejich zhotovení je pro mě proces, který dělám s láskou a jednou budu každému moct posílat něco, co jsem s láskou tvořila.
Nejsem a nikdy nebudu nejlepší, naučila jsem se pokoře, naučila jsem se, že závist je hnusná a vím, že si z toho už nechci nic dělat. Stačila mi střední škola na takové trápení, moje těhotenství mi ukázalo, jak moc jsem zranitelná a po porodu jsem zjistila, že moje deprese jsou teď můj motor. Všechno jsou pouhé vzpomínky na dobu, kdy jsem nedokázala nic, všeho jsem se bála a teď sama sobě dokazuji, že jsem silná, že dokážu to, co si usmyslím a že jednou možná budu stát v nějakém sále a představovat svojí první módní kolekci. 

A co se týče cestování, tak věřím, že procestuji celý svět, ale Japonsko bude první bod v mém cestování. 

Motivujte sebe, motivujte druhé, věřte v to, že něco dokážete a poddejte se svým snům. Zda vám někdo říká, že to nedokážete, tak mu ukažte, že na to máte!

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Nádherný článok, ktorý jednoznačne vo mne zanechal stopu a motivoval ma! Len tak ďalej:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvůj komentář mě neskutečně potěšil ♡ a jsem ráda, že tě i nadále motivoval. ♡
   Děkuji ti mockrát ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.