09.11.17

Green plaid dress

8


Občas si přeji relaxovat, vypnout na chvilku úplně všechno a jen přemýšlet nad přítomností a budoucností. Já už se minulostí zabývat nechci, ale to neznamená, že si ráda nezavzpomínám na svoje staré "dobré" časy. Naopak mám hrozně ráda vzpomínky, ať už na lidi, které u sebe již nemám, ale stále je mám v srdci a nebo na ty, kteří mě opustili hned po tom, co přišli. 

Miluji, když mohu ve chvilce ticha, či při poslouchání hudby, pouze přemýšlet nebo vzpomínat. Některé písničky jsou svým textem i dost motivační a to se mi líbí, je jedno zda je píseň japonská nebo česká, texty jsou důležité. Dokonce si občas přijdu jako blázen, když jdu a u písniček se usmívám jak "měsíček na hnoji" - sakra, kde tahle "blbost" vznikla :D. 
Poslední tři dny jsem každé odpoledne trávila v práci, tahala těžké věci, uklízela, prodávala, počítala peníze a nevím, co všechno. Jsem strašně ráda, když mi někdo řekne, kde dělám chyby, protože bez toho se člověk prostě dál neposune. Mě srdce netrhá, když mi někdo řekne, že třebas špatně skládám oblečení nebo tak něco, naopak ráda přijmu kritiku a ráda se z ní poučím. Ale nebylo tomu tak vždy.
Kdysi se mě kritika dokázala dost dotknout a já věděla, že s tím musím něco udělat, už jen proto, že mám určité sny, kde bych si tím například také prošla, pokud půjde vše podle plánů. Na střední škole jsem také nezvládala různé nadávání na mou osobu, což fakt nebyla kritika, ale prostě blbosti.
Když na to zpětně koukám, tak bych jim s mým dnešním postojem ukázala absolutní nezájem :D a nebo druhou stránku, kde bych neváhala jednu vrazit. Ale spíše ta první varianta. 

Zase jsem si tak příjemně zavzpomínala, nicméně kritika je důležitá, ale pomlouvání, nadávání a něco z čeho si člověk nic nevezme, vůbec nepatří pod kritiku. 

A teď zpátky k relaxování, které mám....mám? Ve volném čase šiji, píšu, poslouchám hudbu u práce, pracuji, cvičím, fotím, vyrábím, uklízím a přemýšlím. Ale já bych opravdu si přála někdy všechno nechat být a jen si na celý den lehnout, spát a nebo jen poslouchat hudbu u které si budu tancovat jako největší magor. 
Nicméně relaxovat je důležité a já se těším, až si udělám výlet do Prahy, poté do Brna a další rok také dovolená s děvčaty, kde budu skutečně relaxovat a možná pít alkohol :D. 

Relaxujete? Jak jste na tom s kritikou?


Kostkované šaty a vyšívaná kabelka

Kdybych vám z fleku měla říct, které dva kousky si mě v šatníku získali, tak jsou to právě nové kostkované šaty ze Zaful a kabelka z Manga. 
Se šaty byl z počátku dost problém, psali mi dokonce, zda si nechci vybrat jiné, ale já si silně stála za svým, že ráda počkám i kdyby to trvalo opravdu dlouho a ejhle šaty mám a jsem šťastná jako blecha. Když jsem je vybalila, tak jsem se lekla. Byli táááááák gigantické, ale díky šněrování, které "košilo-šaty" stáhlo, to vypadalo opravdu pěkně. Poprvé skutečně mohu doporučit šaty, které jsou podle mě skutečně fantastické a to materiálem, střihem a velikostí. Ideální na podzim a dokonce je kostka stále moderní, tak proč nedoplnit šatník o univerzální šaty. 
Já jsem je tentokrát vytáhla ke kozačkám nad koleno s podpatkem, červeným kabátkem. Dokonce jsem si vzala šperk v podobě náhrdelníku a nesmím zapomenout na ten nejkrásnější kousek z doplňků a tím je kabelka. Kabelka mi k tomuto outfitu přišla jako třešnička na dortu. 
A po dlouhé době jsem si také to své háro sepnula do jednoduchého culíku.

Jak se vám líbí dnešní outfit? Měla bych častěji nosit sepnuté vlasy?

Mimochodem bych ráda upozornila, že brzy bude probíhat v Praze módní přehlídka Noire fashion. Pokud by jste se se mnou chtěli setkat osobně, tak určitě máte možnost mě 14.11. potkat na oné přehlídce. Více najdete na FB události Noire. Při té příležitosti uvidíte i úplně novou kabelku, kterou je momentálně kabelka Crystal a samozřejmě i úplně první kolekci oblečení.

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Sammydress / Šaty: Zaful / Kabelka: Mango / Boty: CCC / Náhrdelník: Vinted

S láskou,
Vaše SAGI ♡

8 komentářů:

Děkuji za Vaše komentáře.