14.11.17

Cute lila dress

4


Nevím, jak to máte vy, ale na mě už přichází vánoční nálada nebo spíše panika, či krize? No jak jinak říct slabé chvilce v obchodním domě Tesco, kdy se třpytily stříbrné a bílé ozdoby na metry daleko. Navíc letos je opravdu potřeba nakoupit ozdoby, jelikož jsou to první Vánoce, které trávím sama se svojí malou rodinou. A my jich máme opravdu minimum, no teď už vlastně ne, ale měli jsme. Také jsme neměli prostírání a už ho máme, dokonce dvakrát a ještě musím dokoupit červené ozdoby. :D

Stále mám pocit, že nestíhám a té paniky už mám vážně dost, proto se těším na skvělý relax v Praze, kam se dnes chystám. Těším se až poznám nové tváře, potkám mojí úžasnou Barunku po roce a opět díky Noire, kde jsem ambassadorka. Na módní přehlídku se neskutečně těším a těším se i z toho, že vám přinesu nějaký ten foto-report a určitě mnohem více. 
Mimochodem, nejspíše mám více plánů, než dokážu stihnout, ale já se jen tak nevzdám :D. Určitě budou ještě některé tipy na dárky, DIY na adventní věnce a určitě vám přinesu i módní inspiraci ke stromečku. A teď prosím Boha, aby mi daroval čas, nebo aby měl den 48 hodin. Moje dítě je nějaké neposedné -_-.

Ještě taková malá vsuvka a to k Blogerce roku, možná už jste se každý rozhodl pro koho budete hlasovat, což samozřejmě i já. Nicméně jako každý rok mě nejvíce zaujme sekce Fashion (překvapivé, že?). Nemohu si pomoct, ale právě v této sekci mi přijdou některé věci dost nefér, nemluvím o ničem v tom smyslu, že bych měla poté být v TOP10, to vůbec, ale umím si tam představit i jiné. 
Koho bych určitě nenahradila je skvělá a stylová Markéta Bártová, mám ráda její blog a celkově z těch pár vět, které jsme si spolu napsali si myslím, že si to opravdu zaslouží. Proto pokud nemáte jasné, pro koho chcete hlasovat, doporučuji právě Markét, můj hlas měla a dokonce jsem jí i do soutěže nominovala. 

A po této vsuvce přejdeme k barevnějšímu outfitu. 
Fialová, lila, nebo jak nazvat krásnou pastelovou barvičku těchto šatiček. Cítím se v nich jako panenka a také o trochu mladší, díky střihu šatů, který bohužel na fotkách nerozeznáte, ale určitě je nemám naposledy :P. 
Budu upřímná, pod těmi šaty jsem měla ještě jednu vrstvu oblečení, protože byla trochu větší zima, než jsem očekávala. Nicméně tílko nezahřeje ruce, ruce mi hřála moje krásná růžová koženka, vypadala jsem trochu jako bonbón, podle slov mého muže.. nebo to byla cukrová vata? Já už nevím :D. 
Dalším kouskem, jsou opět růžové kozačky, které fakt miluji. Mimochodem na Časnaboty mám už vyhlídnuté další, jen se nedokážu rozhodnout, zda potřebuji další kozačky nad koleno a nebo zda bych také nechtěla něco bez podpatku -_-. Jsem marná. 
A aby to nebylo jen o růžové a fialové, tak tu mám jeden tmavší prvek a tou je kabelka v petrolejové barvičce. Nejdřív jsem se takové kombinace bála, ale rozhodla jsem se prostě riskovat. Móda je o tom, aby jsme si vyhráli a ne se drželi pravidel. ♥
 


 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Koženka: Bershka / Šaty: Mohito / Kabelka: Pimkie / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Taky mám pocit paniky a stresu, ale spíše ze školy. Jinak na Vánoce už pár dárku mám a hlavně ty nejdůležitější takže alespoň to mám z krku:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že taková panika a stres brzy přejdou. Já na Vánoce zatím nic nemám, jelikož jedu do Německa všechno nakoupit :D. Takže mě to ještě všechno čeká :D.
   Děkuji za komentář ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.