03.10.17

Mom & Son outfit

4


Je čas na překvapení, které jsem doufala, že nebude. Než se dostanu k tomu, co všechno momentálně budu muset stíhat, tak si nemohu pomoct, ale kurýrní služby jako je klasicky ČP a DPD mě dohání doslova k šílenství. Neboť neschopnost těchto dvou velkých společností je neskutečná. Na ČP si stěžuje spoustu lidí, to už víme všichni moc dobře a nejspíše skoro každý máme svůj příběh o "schopnosti" této kurýrní služby. Co se týče toho podělaného DPD, tak jsem už jim napsala e-mail se stížností, dokonce i na facebooku a rozhodla jsem se, že až obdržím zásilku, pokud vůbec, tak si ještě s radostí zavolám operátorovi, který za to nemůže, ale já si aspoň postěžuji :D. 

Božínku celý minulý týden jsem byla vystresovaná z dítěte, z Vodafone a ještě z neschopnosti DPD! A aby toho nebylo málo, tak stačilo už jen přikládat do ohně, byť jen malé třísky. Operátorka na Vodafone si vyslechla mojí stížnost, nakonec jsem z rozhovoru byla ještě více rozčílená, protože jsem měla hádavou a ona si byla v klidu :D. No vlastně jí chápu, ale kdyby jste věděli, jak jsem kvůli vypnutým datům úplně naštvaná. Hledám wifi všude, kde se dá, abych se mohla podívat na svůj bankovní účet, abych mohla kouknout v kolik mi jede autobus a nebo zda mi nenapsal můj manžel, jelikož bez internetu si nepošlu ani tu podělanou iMessage -_-. No nechtěli by jste mě potkat. 
DPD rozváží balíky ještě déle, než mi přijdou věci z Číny od objednávky po doručení. Navíc jsem se těšila, že udělám po dlouhé době recenzi na kosmetiku a oni nejsou schopní ani nic dovézt. 

Tak a teď se dostanu k tomu hlavnímu. Neboť všechen ten stres, který se nahromadil postupně má společného jmenovatele a tím je Miss maminka (nebo něco takového). Je to soutěž, které se účastní má kamarádka a já jsem jí na tuto událost navrhla šaty. Těšila jsem se, jak budu mít klid na to ty šaty ušít, že látky přijdou a budu to postupně dělat. Látky stále nepřicházeli a soutěž se blížila, stále se blížila.
A hádejte, co se stalo? V pátek měli být látky doručené, ale rozvoz se nestíhal, takže látky nebyly. Paráda, tak budou v pondělí a mám na to 5 dní, abych je ušila. Mimochodem v pondělí látky taky nebyly, jelikož ta neschopná pošta ten balíček evidovala, ale balíček nikde. FÁÁÁÁJN! 
Chápete, kde vzniká stres? 
Momentálně je úterý a teprve dnes mám látky v ruce, tyto šaty mají být hotové do pátku z toho jsem dnes ráno byla do 12cti v práci, manžel odešel na odpolední a já jsem se synem sama doma. Takže mohu pracovat pouze v době, kdy bude spát. 
Další věc je ta, že budu mít jediný den celý volný na šití, díky hlídání mého tatínka. Ve čtvrtek a pátek ráno jsem totiž také v práci a poté se domů budu vracet a opět pracovat. Skutečně se bojí, že to nestihnu, ale zároveň věřím sama sobě, že když se do něčeho vložím, tak to opravdu zvládnu.

Proto jsem se rozhodla, že (možná) ve čtvrtek nebude žádný článek, abych se mohla plně soustředit na šití. Kvůli šití dokonce vynechám nový díl Boruta a to je, co říct :D. Celkově tento týden budu mít notebook téměř mimo provoz, jelikož se z mého stolu stane plně pracovní plocha a nechci se nechat ničím a nikým rozrušovat. 
Samozřejmě, pokud budete chtít, tak určitě sledujte instagram, kde sem tam něco přidám na stories, pokud se do toho moc nezažeru a zapomenu chodit i spát. No předpokládám, že díky tomu hodně zhubnu, jelikož u saténu musím mít čisté a suché ruce, může se dost rychle stát, že bych udělala nepatrný flek, který už bych nedostala vůbec dolů. 

Takže mi prosím držte pěsti, abych vše zvládla a mohla se poté pochlubit svým výsledkem zde na blogu ♡. Poprvé uvidíte něco nového z mé dílny a z mé hlavy, něco co jsem navrhla a zpracovala. A i když se stresuji jako blázen, tak se neskutečně těším na výsledek. A v neděli odjíždím kamarádku dokonce celkově podpořit na soutěž. Těším se z toho, hodně!


"Bomber" bunda stvořená pro mě

Nejsem zrovna velký fanoušek bomberek, jelikož mi žádné nesluší. Široké boky a zadek jsou trochu prokletím. Ale zároveň jsem ráda, že jsem si do teď žádnou nepořídila, jelikož nenosím nic, kde by můj zadek byl byť jen malinko vidět a to i v kalhotách. Ano až takto se stydím ukázat svůj zadek.
Zpátky k bundě. Tato zelená bomberka je snad jako stvořená pro mě a nebudete tomu věřit, ale je z eshopu Zaful a navíc je momentálně nejvíce nošeným kouskem - věřte tomu. Dost jsem o ní pochybovala, jelikož jsem už párkrát z bund a kabátků byla, ale tentokrát jsem skutečně uchvácená. První plus je to, že je naprosto perfektní na podzim, další je podšívka, dlouhé rukávy a celková délka bundy. Mám jí pod zadek a cítím se opravdu skvěle, když si vezmu kalhoty. Jak už mnozí z vás vědí, tak kalhoty nejsou zrovna můj šálek kávy, ale od doby, co jsem trochu zhubla, tak se v nich cítím o 0,5% lépe :D. 
A abych pravdu řekla, tento outfit jsem si pěkně sladila se synem, tedy až na boty, jelikož máme podobné, ale on je někam ten den zahrabal a to znamenalo, že prostě nejsou. Ale to vůbec nevadí, přežila jsem to. Vytáhla jsem tedy obyčejné bílé tričko, zakasala do kalhot a samozřejmě vytáhla i nové botičky, které jsem dostala od svého manžela ♡. Jsem za ně skutečně vděčná, jsou tedy dost zateplené a proto je spíše vynosím až v zimě. Kecám už teď je tahám, když je trochu chladněji :D. 

Jak se vám líbí tento outfit? Co říkáte na tuto bomber-ku? A jak se vám líbí kombinace mě se synem?

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Bunda: Zaful / Top: Pimkie / Kalhoty: H&M / Boty: Časnaboty / Kabelka: Reserved

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.