10.10.17

Long gray vest

7


Času je čím dál méně, ale já stále přemýšlím, jak ho zaplnit ještě více. Na to, že jsem minulý týden prožila psychické "peklo", tak se mi to teď píše. Na šatech se stále pracuje ve volných chvilkách a jakmile bude toho více, tak se zajisté můžete těšit i na nějaké fotografie. Nicméně jsem právě kvůli tomu minulý týden vynechala čtvrteční článek, což mi doufám bude i odpuštěno, no bylo potřeba pracovat a to nejen doma, ale i v práci.

Celý minulý týden jsem nevěděla vůbec o světě a byla extrémně vyčerpaná, jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Konečně opadl stres, když dorazily látky a kamarádka mi oznámila, že je potřebuje až za delší dobu. Mě se tak neskutečně ulevilo, jelikož jsem byla protivná na celý svět. Takže jsem si už dopředu představila, jak bude vypadat, až představím v budoucnu první kolekci ♡. Ale o tom zase příště. 

Tentokrát hezky pěkně za odpočinkem, který byl v neděli. No odpočinek možná pro mě od syna, jelikož řidiči a kamarádka, která se soutěže účastnila, moc neodpočívali. A teď bych se ráda podělila o tento zážitek, tedy z pohledu diváka samozřejmě.
Jednalo se o soutěž Maminka roku 2017, celá soutěž vznikla nebo tedy je charitativním projektem "Smích do nemocnic", což mi přijde rozhodně krásné. V semifinále bylo tedy 14 maminek se svými ratolestmi od věku 4let. Musím uznat, že dívat se na ty šikovné děti ve mě budilo hrdost a dojetí. Ale to až za chvilku.

Celé odpoledne se neslo v dobrém duchu a bylo poznat, že se všichni rozhodně baví. Nicméně to i tak bylo dost "neorganizované" se spoustou chyb, což se dá nejspíše i pochopit. Moderátorka to správně nazvala "veřejnou generálkou", což myslím tu dobrou energii povzneslo. Byl to chaos, co si budeme povídat. A i když by se našlo spoustu chyb, tak zde šlo především o děti, které se měli bavit i přes velkou únavu.
Začalo to první skupinkou maminek, které začali tancovat danou choreografii a byli pěkně sehrané a pohromadě jim to skutečně šlo. Ovšem druhá skupina maminek byla více zábavná, chaotická a nás všechny to jen a jen pobavilo. Tréma je prostě svině, ale já jsem ráda za takovéto výstupy, prostě se ráda směji. 
Dále už dorazili a představili se maminky i s dětmi, které na maminky vždy něco "práskli", dost zábavná část u které jsem si řekla, že nechci ani vědět, co by na mě povědělo moje dítě. Jedno lepší jak druhé. Poté dorazila taneční škola myslím s moc šikovnými dětmi, což je příjemné vidět a mě taková dětská vystoupení vždy potěší.

Abych se přesunula k té nejvíce boží části, která mě dojala asi úplně nejvíce. Volná disciplína, kde děti spolupracují s maminkami, tedy společné vystoupení je "TADY". Zde skutečně bylo každé vystoupení jedinečné, děti neskutečně šikovné a když ty malé dušičky zpívaly, tak mě to krásné hřálo u srdce, chtělo se mi trochu i plakat, ale pouze se mi zasklily oči. Já jsem dlouho nepocítila takový hřejivý pocit, tím myslím u cizích dětí u svého syna jsem hrdá za každé slovo, ale mě dojímá každé malé dítě v soutěžích :D. 
Od tanečních vystoupení, hraní, až po zpěv. No někdy by bylo lepší, kdyby děti zpívaly více než maminky. I tak to bylo krásné a veselé. Dokonce jsem chvilku přemýšlela i o tom, že bych se této soutěže zúčastnila i já, ale pak jsem si říkala, že jsem celkem "držgroš" a dát do toho tolik peněz, jen kvůli soutěži, by se mi asi nechtělo. Navíc pro malé děti to není, potřebují si odpočinout a to se jim při generálkách nedostává. 
Myslím si, že pro zúčastněné je to zkušenost a zážitek na celý život a na tom celém záleží. Já jsem si ten den užila, byla jsem tam jako podpora pro mojí kamarádku a nelituji toho. Bohužel nepostoupila dál, ale sama prohlásila, že pokračovat nechtěla a vlastně i odstoupila ze soutěže. Netušila jsem to a byla jsem smutná, že nepostoupila. Nakonec vyšla šťastná a bylo vidět, že jí spadl kámen ze srdce. No tak či tak se budou šít šaty na módní přehlídku a já se neskutečně těším, až uvidím ty šaty na mole. ♡

Outfit

Pro mě asi nejvíce netradiční outfit, jak již víte, tak upnuté věci prostě nejsou moji dobří přátelé, ale právě zde mám opět pouzdrovou sukni, kterou jsem překryla šedou dlouhou vestou a sepnula páskem. Bála jsem se, že se v tom nebudu cítit a dokonce, že se budu bát ukázat tento outfit veřejně. Nakonec jsem se cítila skvěle a rozhodně se vám ho nebojím ani ukázat. 
Vršek jsem si vzala z jednoho mého kompletu, který mám moc ráda a také nesmím zapomenout na čiré brýle, které nevím zda jsou hit, ale je mi to jedno. Ráda je na sebe občas vezmu i po těch pár letech, abych vysvětlila, tak tyto brýle už mám opravdu dlouho. 
Jelikož by outfit měl málo barev, tak jsem si dovolila ještě přidat jednu barvičku a to růžovou v podobě kabelky. Mimochodem, zda se u mě teď bude vyskytovat větší množství věcí z Mohito, tak se nemůžete ničemu divit, když tam teď pracuji ♡. :D 

PS: Boty a top mi připomínají, že musím navštívit opět nějaký second-hand. ♡

Jak se vám líbí dnešní outfit? A co si myslíte o soutěžích pro maminky a děti?

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top, boty: Textile house / Sukně: Pimkie / Vesta: Takko / Kabelka: Mohito / Brýle: H&M

S láskou,
Vaše SAGI ♡

7 komentářů:

 1. Já těm dlouhým vestám pořád nemůžu přijít na chuť. :/ I když bych si jí nevzala, tak na tobě vypadá dobře. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro mě jsou super v tom, že zakryjí to, co na sobě nemám ráda. :D
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 2. velmi velmi pekne ta vesta to cele krasne ozvlastnuje! :) velmi chvalim aj topanky!
  Ivana xx

  OdpovědětVymazat
 3. Moc Vám to sluší, vestička je na Vás moc pěkná, já bych si na ní netroufla, ale Vám opravdu sluší!

  OdpovědětVymazat
 4. Ta vesta je doopravdy top a musím říct že ta kombinace šedé vesty s tou růžovou kabelkou je naprosto úžasná.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.