21.10.17

Halloween inspiration

4


Někým milován, někým nenáviděn a pak jsem tu já, která to až tak neřeší, ale miluje šílené líčení a ještě šílenější focení. Vlastně jsem se k tomuto tématu chtěla dostat o trochu déle, ale když už je ta sobota, která patří článkům, které nejsou jen o outfitech, tak jsem si řekla "proč ne?".

Halloween je jak jistě všichni víme, dalším převzatým svátkem z Ameriky, který si každým rokem získává více a více milovníků. Nabývá inspirace, které dříve bylo opravdu málo a dnes by jsme si ze všeho mohlo opravdu vybírat. Ještě na základní škole jsem věděla, co to je za svátek pouze z filmů a upřímně se mi tento svátek svým způsobem líbí.
Děti jdou vybírat v kostýmech sladkosti, tedy prostě koledovat, nebo si udělají dospělý nějakou party s maskami a různými šílenostmi.
Abych nezapomněla, tak k tomu patří i vyřezávání dýně s různými obličeji, pro více kreativní lidi, či celkově šikovné lidi s nožem z toho může vzniknout cokoliv. Tak třebas u mě je nejlepší dýně taková, že do ní nemusím řezat a jen z ní vyberu vnitřek :D. Neboť já a nože, nevím, kdo by dříve vypadal jako vyřezaná dýně -_-.

Teď už se dostanu k inspiraci, kterou vám bohužel nedám formou tutoriálu, jak se nalíčit, ale možná za rok už to vymyslím o dost lépe. Také je to z důvodu, že tento make-up na mě vytvořila velice schopná a šikovná Tatiana, má dobrá kamarádka a neskutečně šikovná slečna, které přeji aby jí vyšlo vše, po čem touží! Po nalíčení jsem zůstala v úžasu, protože den před tím jsem se já sama pokusila o "lebku", ne že by se mi nepovedla, ale jako amatér jsem se musela trochu pochválit :D. Její práce je o nekonečno procent lepší. Pokud sledujete můj instagram, tak jste mohli vidět rozdíly. 

Nicméně i tak můžete tento make-up brát jako inspiraci, zda půjdete na nějakou párty, ať už je to k přátelům nebo někam do klubu, řekla bych, že každý si s lebkou poradíme po svém. Potřebujete na to barvy na tělo a to hlavně bílou a černou, ve stínování si pomůžete černými stíny a také jsme použily růžový do okolí víček. Na vystínování, tedy zesvětlení částí byla použita bílá linka od NYX, která je opravdu dobře pigmentovaná a na takové věci úplně ideální.
Čelenku s růžovými květy jsem dostala od Táničky jako dárek k narozeninám, ale podobné můžete naleznou v obchodě Claire's. Jelikož by se úplně čistá čelenka nehodila, tak jsem na ní vzala velký štětec a černými stíny jí malinko "ušpinila", aby prostě nebyla dokonalá.
Jako poslední tu mám šaty, které se mi do tohoto konceptu úplně hodily. Vlastně jsem je zprvu chtěla využít na úplně běžné nošení, ale jaksi se mi sem hodně hodily. Tyto šaty mám ze spolupráce se Zaful, které si jistě pamatujete z Wishlistu, který jsem minulý měsíc psala. 
Abych tedy rovnou řekla něco málo k nim. Byla jsem za ně ráda, ale zároveň jsem byla trochu zklamaná. Šaty jsou opravdu dlouhé a vypadám v nich fakt hloupě, tedy prý vypadám jako vdova :D. Nicméně pod ně vypadají krásně i různé jiné barvy šat a tak se určitě můžete těšit na outfity s nimi, ale trochu upravenými, tedy přijdou o celý spodní kanýr. Ale na toto focení se perfektně hodili v původním stavu, takže pokud chcete inspiraci na šaty, tak se můžete podívat po podobných, jelikož bohužel, tyto by asi včas nedorazily. A ty šaty pod tím, které k tomu dorazí se hodí vysloveně jen na noční košilku :D. 

O toto celé focení se mi postarala též Tánička, kterou můžete najít i na instagramu, kde jí určitě sledujte, protože se chystáme na určitě více společných projektů a já se na to moc těším. 

Ráda bych se ještě zmínila o Rosegal HALLOWEEN kde můžete získávat jakési bonbónky a mince, za které pak dostáváte různé slevy. Upřímně jsem se na to úplně moc nepodívala, jelikož jsem strávila půlku dne v práci, ale více najdete na těchto stránkách

Já doufám, že bude tento look sloužit aspoň trochu jako inspirace a pokud ne, tak doufám, že se vám budou aspoň líbit fotografie, které jsme společně spáchali. Věřím, že do budoucna se polepšíme například i s tutoriály na youtube apod.. ♥


Make-up + foto: Tatiana.Weiss
Šaty: Zaful
Čelenka: Claire's
Použité produkty: NYX paletka stínů + bílá oční linka, barvy na bodypaiting

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Tak za toto ti opravdu tleskám! Je to nádhera a moc se ti to povedlo. Fotky tomu taky dodaly grády, protože jsou doslova pastvou pro oči! :3 Já osobně Halloween neslavím, i když bych ráda, ale tady požádně není kde a s kým. :/

  Juno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, ale já se podílela max na úpravě fotografií a stylingu, vizáž za mě udělala Tánička. Nerada bych, abych byla chválená za práci jiných, ale děkuji za nás obě. ♥
   Já plánuji s rodinou si udělat takový pohodový večer, ale až bude prcek větší, tak bych chtěla udělat vždy něco pro děti. ♥ Ale věřím, že i ty něco najdeš a nebo něco sama podnikneš.
   Děkuji mockrát za komentář ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.