24.10.17

Army green bomber

2


My ženy jsme k sobě odjakživa kritické, vlastně na sobě najdeme minimálně jednu věc, kterou chceme změnit. Rozhodně nejsem výjimka, naopak jsem k sobě kritická možná až příliš. Z jedné chyby přejdeme na deset a takto pokračuji dále. 
Nicméně to, že jsme k sobě kritické není pouze špatné, ale také záleží v čem a jak moc. 

Měli by jsme se naučit vnímat a věřit komplimentům od našich poloviček, jelikož už jen to, že si nás vybrali má nějaké důvod. Já se přiznám, že nemám ráda na sobě spoustu věcí a jednou z nich je i tvar obličeje. Je jiný, přijdu si občas jako kobyla :D, ale budiž to už nezměním - resp kvůli takové blbosti nepodstoupím plastiku. 
Jednou jsem se ze zvědavosti zeptala svého muže, čeho si na mě všiml poprvé a co se mu líbilo. Když mi řekl, že se mu líbí můj tvar obličeje, tak jsem se tomu trochu zasmála a upřímně se mi tomu nechtělo moc věřit. Navíc je až vtipné, že všechno, co na sobě kritizuji, tak on miluje. Samozřejmě, že ho sem tam odseknu, protože na svůj zadek jsem alergická do morku kostí -_-, ale zároveň jsem ráda, že se mu líbím taková jaká jsem. A to, že mi poví, že jsem krásná bez make-upu, to mě vždy potěší, ale samozřejmě chápe, že já se tak dobře necítím, tak mi do toho nekecá :D. 

Nicméně moje kritika se samozřejmě netýká pouze a jen vzhledu, přesouvá se do věcí, jako je vaření, rodičovství a sem tam i fitness. Nejsem zrovna člověk, který se raz dva pochválí, spíše čekám, až to řeknou druzí a více se snažím na sobě pracovat, aby to bylo všechno dokonalé. Jo a to se vlastně týká cvičení - tedy fitness. 
Co se týče vaření, tak na to, že jsem ženská, tak mě to absolutně nebaví. Nebaví mě dělat jídla jen pro sebe, když to ostatní nejí. Vařím si hodně bezlepkových a bezmasých jídel a kdo myslíte, že to jí? No jenom já! To mě na tom nebaví. Chci aby se jídlo snědlo do posledního kousku a ještě se po něm prahlo, ale když nemám žádnou motivaci k tomu, aby ty dvě moje děti jedli, tak mě to nikdy bavit nebude. Pokud mě do toho hodlá někdo ještě nutit, tak o to mě to baví ještě méně. A taky jsem fakt hrozná kuchařka a to, že se mi něco povede beru jako zázrak. "Zlato, je to výborný." Párkrát jsem to zaslechla, ale vždy zůstaly zbytky, tak to až tak výborný nebylo.

O rodičovství už jsem psala tolikrát, že to snad ani není zdravé. Jenže v tomto směru jsem občas prostě fakt hrozná. Jsem extrémně bojácná, že se zároveň těším až půjde do školky, ale zároveň se tak hrozně moc bojím. Včera jsem mu omylem skřípla prst do dveří, když jsem vycházela z koupelny a v hlavě jsem měla, co všechno se mohlo stát, kdybych ty dveře zavřela silně. Chtělo se mi plakat s ním, bála jsem se, že mu opravdu ublížím a já mu takto ublížit nechci. 
Říkám si, že už jsem fakt zralá na psychologa, každá maličkost je pro mě svým způsobem velká. Cokoliv se mu přihodí v mé přítomnosti, tak mám v hlavě a "co kdyby". Věřte, že ho učím dobrým způsobům a tomu, jak se má chovat venku, na přechodech apod.. Ale už se mi stalo, že nechtěl poslechnout, naštěstí jsem stála hned za ním a vynadala mu, "co kdyby".
Bože praštěte mě někdo pánvičkou po hlavě! Tak moc chci, aby byl zdraví a v pořádku, že jsem se na to až moc upnula. 
Musím se svěřit s tím, že jsem s manželem koukala poprvé na "V siedmom nebi" na Jojke, tak moc jsem dlouho neplakala. Holčička, které nedávali šance na přežití a její věta "Je mi jedno, že nemám nohu, důležité je, že mám srdce" ♡. Já té holčičce od srdce přeji jen to nejlepší a doufám, že se nikdy toto nepřihodí mému synovi. Pevně jsem ho držela v objetí a plakala. Na to, že jsem strašně málo empatický člověk, který skoro nepláče (co se týče televize, filmů, seriálů nebo zrození nového človíčka), tak zde jsem sakra potřebovala spoustu kapesníků.

Důvod, proč je moje kritika taková, to já sama netuším. Nicméně sama na sobě pracuji a to jak uvnitř, tak i zvenčí. Jednou jsem si totiž řekla, že pokud jsem nespokojená, tak musím udělat něco proto, abych spokojená konečně byla. 
Ty démony v sobě máme úplně všichni, nejen ženy, ale i muži se kritizují. Změňme se pro sebe, ne pro druhé. Řekněte si, že DNES už to udělám, nikdy nic neodkládejte! Podporuji veškeré sny svých blízkých a říkám ANO - buďte na sebe přisní, kritizujte svojí práci, protože pokud budete spokojení až moc, tak je to špatně, nikam se neposunete, NIKAM! 
Milujte život, snažme se o realizaci snů, snažme se být hrdí na sebe a milujme se i přes kritiku.

Nevěřím tomu, že nejsem dobrá matka a manželka, ale můj muž i syn mě milují. Věřím v ně a miluji je!

OUTFIT

Do chladnějšího počasí patří kabátky, bundy... nebo vlastně obojí dohromady?! Co taková bomber-ka, která je dlouhá jako kabátek, již jsem psala, že jí nosím dost času a opravdu jsem nelhala. Naprosto univerzální bunda a já jí miluji.
Jelikož bylo opravdu chladno, tak pod bundou je schovaný růžový top se šněrováním a 3/4mi rukávy. Kalhoty do pasu s ještě většími dírami, než jsem je koupila. No upřímně ani se nedivím, že jsou větší a větší, když v nich dělám kraviny a sem tam dám špatně nohu :D. Nicméně, kdyby mi konečně nějaké kalhoty seděli v pase, tak bych se obešla i bez pásku, což zde říct nemohu. 
Jak jsem napsala, bylo chladno a já miluji teplé ponožky, nejlépe nadkolenky. Tentokrát jsem své nadkolenky shrnula hezky pěkně dolů a vzala k nim Crocs Chelsea boty, které bohužel nejsou podle mých představ a měla jsem je pouze jednou na noze. Podle mě jde u takových bot o zvyk a já si na to asi nikdy nezvyknu. Kdyby o ně byl zájem, tak je najdete na mém vinted.
Černá kabelka už byla jen taková tečka na konec - navíc opět dost nošená, především pro její velikost, které je fakt univerzální do práce :D. 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Bunda: Zaful / Top: Mohito / Kalhoty, pásek: F&F / Kabelka: Reserved / Boty: Urbanlux

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Krásně napsáno! A teplé ponožky na ty nedám dopustit :-D
  Já jsem se tu inspirovala a po přečtení zjistila, že potřebuju něco maskáčového, zeleného a už mám šaty na cestě ke mně O:-) https://www.bolf.cz/product-cze-46975-Maskacovo-khaki-damske-saty-Bolf-1676.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥. Teplé ponožky nesmí chybět :P.
   Tak to ráda čtu, letos je to hodně moderní barvička a těmito šaty určitě neděláš chybu ;). Já osobně nenosím maskáčové vzory, ale na druhých se mi to líbí :P
   Ještě jednou mockrát děkuji ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.