07.09.17

White denim shorts

6


Miluji vzpomínání na časy, kdy jsem ještě byla dítě, kdy jsem ještě byla nevinná a přála si poznávat lidi. Nejvíce lidí jsem poznala v mojí "japonské" éře, kdy to bylo i více vidět. Dnes se někteří ze starých přátel pozastaví i nad tím, že stále sleduji anime a jsem stejně posedlá Japonskem, jako v pubertě, no z některých věcí člověk prostě nevyroste :D. 

Nicméně díky tomu, že moje skvělá kamarádka z dětství sdílela fotografii, která vznikla před rokem, tak jsem si neodpustila pár těchto vět. Jelikož je stále krásné vědět, že tu jedna pro druhou jsme, stále si rozumíme a já si toho neskutečně vážím. Je to cca 10let, co jsem donutila své rodiče, abych mohla jet za ní do Prahy, volali jsme si přes skype a hrozně jsme si psali. Jééé to mi vrací zase vzpomínky ♡, to bylo anime/manga sem a tam, stále něco nového. Jsme dospělé a i přes to, že jsem maminka, tak by to na mě běžně nikdo nepoznal, dokonce ani mí přátelé, kteří se báli, že budu mluvit jen o dítěti. Upřímně mě samotné z takových maminek klepe na maják, ale každý je jiný.

Abych se dostala k hlavnímu tématu, kterým je oblečení. Pokud mě sledujete dlouho, tak víte, že kalhoty nejsou mí přátelé a to platí i u šortek. Resp doma mám dvoje volnější a v těch se cítím fakt skvěle, ale tentokrát je řeč o jiných.
Kdyby jste se zeptali mých přátel, jak často na sobě nosím šortky podobného typu, nejspíše by nedokázali odpovědět. Důvod je jednoduchý. Musím do nich narvat svůj obří zadek, ukázat celulitidu a ještě mít pocit, že mám o 100kg více než normálně. Jo dobře, přesně toto se mi honí hlavou a to se jen na ty fotografie momentálně dívám. 
Řeč je tedy o bílých šortkách do pasu ze Zaful, měla jsem totiž inteligentní nápad si jedny pořídit. No takhle, ty šortky jsou krásné a určitě až zhubnu, tak je budu i nosit častěji, nicméně momentálně v nich mám zadek rozprostřený. Je to chyba zároveň i střihu, ale tedy jsem z toho zaražená ještě více, jelikož jsem si sakra objednala velikost XL a nevím zda dorazila správná velikost, ale měla jsem v jednu chvilku takové komplexy, že to nechcete zažít :D. 
Jo smát se tomu teď to by mi šlo, nicméně kdyby existovalo někde video o tom, jak jsem se do nich nasoukala, tak jsem div nebrečela manželovi na rameni :D. Říkala jsem mu, že je divné že z velikosti XS/S se nemohu nasoukat do XL, který jsou mi navíc v pase velikánský a přes boky těsný. 
Mám kamarádku, která má velikost L a nenatáhne je ani přes stehno bez toho, aby jí to neudělalo stahovací efekt. 

Proč jsem je tedy vytáhla? Líbili se mi, ale jen z předu, kdy vypadají tak jak mají. Vyřešila jsem to tak, že jsem si vzala svoje oblíbené kimono (někdo říká župan) s čápy, které zakrylo mojí nelichotivou zadní část. Ke kimonu jsem si dovolila připojit ještě jeden vzor a to na tílku, kde se nachází jemné kytičky, to jsem "zakasala" do šortek. Do ruky jsem čapla jednu z oblíbených kabelek, nahodila pohodlnou obuv a mohlo se vyrazit na (tou dobou ještě) letní procházku. 

Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Kimono, top: Pimkie / Kabelka: Promod / Boty: Časnaboty / Šortky: Zaful / Náramek: Bugiamasa

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. To kimono je suprové :) trable s šortkami bohužel znám, koupila jsem si dvoje v Primarku ve velikosti 38, jedny sedí parádně, druhé mě škrtí přes stehna, přitom je to stejná velikost, nechápu :D

  Lady Lenna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Jinak v Primarku už kalhoty bez zkoušení ani náhodou, koupila jsem si sice 36 a seděli mi na šířku, jenže měli strašně malý sed :D.
   Šijí to divně, co si budeme povídat.

   Děkuji za komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.