14.09.17

Nakupuj ještě levněji: Dny Marianne & PlnáPeněženka

1

My ženy rády nakupujeme, je jedno co, kde a kolikrát i kdy, hlavní je, že nakoupíme. Ale ještě nejradši nakupujeme ve slevách a ušetřit každou korunu je například pro mě naprosto ideální.
Pro shopaholiky od zítra, tedy 15.9. startují dny Marianne. Obchody nabízejí slevy a pokud jako já neradi lezete po obchodech, můžete slev využít i přes eshopy a když už jsem se zmínila o internetových obchodech, tak zde nemohu zapomenout zmínit, že právě přes PlnouPeněženku můžete ušetřit ještě více.

Již jsem se vám zmiňovala o výhodách, které právě nabízí nakupování s PlnouPeněženkou a věřím, že pokud jste se ještě neregistrovali, tak právě teď na Dny Marianne, by jste měli. Každá koruna se počítá a s každou ušetřenou kačkou si pak vždy můžete koupit například i více věcí.
Právě cashback PlnáPeněženka má teď samostatnou stránku o Dnech Marianne, najdete zde všechny obchody, kterých se budou tyto dny týkat. Nemusíte stát fronty v obchodech a můžete rovnou nakupovat z pohodlí domova. Proto se neváhejte registrovat a nakupujte ještě výhodněji s PlnouPeněženkou.

Dny Marianne se týkají více než 7tis obchodů, najdete více než 600 skvělých slev a co víc, tyhle slevy trvají 3 dny, rozmazlete se, nakupujte a buďte šťastní s každou ušetřenou korunou. SLEVY NAJDETE V APLIKACI „DNY MARIANNE“, NEBO V SAMOTNÉM ČASOPISE.

Využijte neobvyklých slev, které jsou pouze jednou do roka. Využijte dnů Marianne aniž by jste museli čekat na konec sezóny. A pokud chcete celý den v klidu odpočívat, tak nezapomeňte nakupovat i s PlnouPeněženkou a ušetřete ještě více.

Pokud poté svůj vlastní odkaz PP budete posílat přátelům a oni jej budou aktivně využívat, tak si vzpomeňte, že za každého uživatele registrovaného přes vás, dostáváte 300,- odměnu. A hned při první registraci dostáváte 50,- odměnu.

Budu ráda, když se mi pochlubíte, co jste si koupili nebo mi napíšete, co si plánujete právě nakoupit. Věřím, že si uděláte s nákupy obrovskou radost a budete své nové kousky nosit s láskou ♡.

Dny Marianne probíhají celý víkend a to od 15.9. do 17.9., takže rozhodně neváhejte!

S láskou,
Vaše SAGI ♡

1 komentář:

  1. Nejlepší nákupy v roce 2020 jsou tady! Ve dnech 18. do 20. září (někde i dříve či déle) probíhá již 20. ročník velké slevové akce Dny Marianne. Díky tomu ve více než 6000 eshopech nakoupíte se slevou až 70%. Nakupte tak s velkou slevou! https://slevovykupon.net/c/marianne/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.