23.09.17

Miluj život, jaký je.

2


Tak jsem se těšila, že vám napíšu něco o kosmetice NYX, ale bohužel mi stále nedorazily některé produkty. Takže jedno malé bezvýznamné mínus pro DPD, kde dali k mému jménu štítek z Kunína. Zásilka se mi zdržela a já stále čekám, abych mohla nejdříve otestovat i jiné druhy, než o tom začnu psát. 
Nuž vlastně už mám v plánu pár témat, která bych chtěla rozebrat, tedy napsat svůj osobní názor. Tedy už to nebude téma o potratech o kterých by se dalo mluvit do nekonečna, možná si někdy rozebereme pár mateřských témat apod.. Také brzy začnu připravovat DIY na Vánoce, letos také poprvé "Typy na dárky" jak pro maminky, tak i pro ty bezdětné. 
No myslím si, že se máte na, co těšit.

Nicméně tento článek bude opět takový "kecací". Včera mě totiž potkalo spoustu pozitivních věcí v práci a já bych se ráda o nich zmínila. 
Práce s lidmi mi vůbec nevadí, naopak to z části patří k mé profesi (krejčí), kdy komunikace se zákazníkem je velmi důležitá. V Mohitu se moc komunikace se zákazníky neřeší, tedy není to jako v luxusních obchodech apod.. No upřímně si neumím tento servis představit v tak velkém obchodě, ale to je teď nepodstatné. To, že se nás lidé ptají je samozřejmě normální, zda máme velikosti, ale tentokrát malá změna.
Přišla jsem zrovna do práce, převlékla se, něco snědla a vyrazila pracovat na čas. Když jsem se vrhla do práce a chodila pro věci z kabinek, tak mě zastavila paní, která chtěla, abych vyzkoušela oblečení. Zůstala jsem hodně překvapená, ale ráda jsem vyhověla, jelikož dcera je prý stejná jako já. Paní na mě vyzkoušela dvě věci, který bych si normálně vůbec neoblékla, udělala jsem jí v tom otočku a poradila, které bych vybrala já. Paní dala na mě a hodně mi poděkovala. Mě to hned nabilo energií a udělalo mi radost, že jsem mohla pomoci. Zároveň jsem se skutečně pobavila :D. 

Naopak i tento den měl své proti a to je nespočet věcí, které si lidé berou do kabinek a kolikrát je tam i nechají. Upřímně tohle nedělám nikdy a nikde, navíc si beru pár věcí jelikož mě zkoušení nebaví a pakuji se, co možná nejrychleji. Maximální počet máme 5ks na osobu a já našla v kabince asi 20ks -_-, nejlepší je, že se pomalu každý den předělává zboží a člověk to pak hodinu hledá, aby to mohl vrátit na místo :D. No nechtěli by jste mě vidět :D. 

Další milá osůbka přišla déle a byla jsem ráda, že právě jí jsem obsluhovala. Velice milá, slušná a příjemná slečna, která v u nás ráda nakupuje. Dali jsme se do řeči a bylo to skutečně příjemné. Hned jsem vycítila, že je slečna hodná, ale sama přiznala, že si nevěří. Slečně jsem v rámci komunikace napsala i svůj blog a pokud by si toto četla, tak bych jí ráda vzkázala, aby si skutečně věřila. Kdybych nebyla v práci, tak bych s ní klidně mluvila i déle. Přijde mi jako velká škoda, že si taková krásná a hodná slečna, nevěří.
Je skutečně těžké věřit sám v sebe, není to až tak námi, ale je to o okolí. Je potřeba mít mezi sebou i ty špatné, ale rozhodně nesmí být v převaze! Je potřeba se takovým lidem postavit čelem. Ukázat, co v nás všech je a hlavně názory ostatních, které mají zapotřebí pouze urazit, naštvat apod, vůbec neřešit a hodit je za hlavu. 
Ani sama nevím, jak to přišlo u mě, když jsem přestala ignorovat okolí. Vlastně mě unavovalo poslouchat v autobusech, že jsem divná, šílená, ošklivá. Byla jsem nepochopena. Vlastně mě to dost trápilo, že si o mě lidé myslí, že jsem divná. Když jsem byla těhotná, tak mě pár puberťáků neváhalo říct, že jsem děvka - ano ten pocit, byl šílený. Hlavně jsem už byla vdaná a milovala a stále miluji stejného muže, proč jsem musela být tedy tak osočována?! Dnes už bych si z toho nedělala vůbec nic. prostě bych nikoho neposlouchala, jako to dělám stále. Takže pokud na mě někdo zavolá ve městě, tak má asi 5% šanci na odezvu :D. 

Pokud se vás lidé snaží potopit, tak jim ukažte, že je vám na suchu lépe než na dně. Ukažte jim, že jste mnohem víc, než oni! Najděte se, protože jakmile se maličkost změní, tak začnete opět kvést ♡.

Aby toho nebylo málo, tak do třetice všechno nejlepší, že?
Jsem ráda za své komunikační schopnosti, co se týče práce, nicméně si myslím, že právě komunikace se u mě díky práci výrazně zlepšila i v běžném životě. Dokážu být tichá, ale taky dokážu mluvit velice dlouho a někdy i velice rychle :D. Vlastně bych vůbec nečekala, že se to takto vyvrbí v normální komunikaci. Mladá paní, které bych řekla max do 30ti let byla též maminka, samozřejmě měla už starší holčičku, ale i tak jsme si příjemně popovídali. Nejprve jsem jí doporučovala kabáty, některé překvapili i mě, jak dobře vypadají, nicméně na závěr našeho rozhovoru mi donesla od nich vzorečky přírodní kosmetiky, kterou brzy vyzkouším a určitě o ní napíšu i článek, jelikož jsem sama zvědavá, jaká je přírodní kosmetika.

Je neskutečně, že v takovém obchodě narazíme na lidi se kterými by nám nedělal problém jít i na kafe apod. Jsem ráda za každý opětovaný úsměv, nebo příjemného člověka, jelikož v těchto obchodech to je opravdu někdy zázrak. No některé věci mi zůstali i z PF, kdy komunikuji se zákazníky i u kasy. Se spoustou zákaznic jsem se už i nasmála, většinou zakrývám smíchem svojí únavu, ale o to je práce příjemnější. 
Nečekala bych, že skončím v obchodě, jako je právě Mohito, kde je tempo 100x rychlejší než v PF nebo Meatfly. Navíc mě to skutečně baví, baví mě lidé kolem mě a i když si dávám na okolí větší pozor, co se týče důvěry, tak si myslím, že právě díky odstupu se tam budu moci "zdržet" mnohem déle.

A také moje kolegyně mě potěšila, když jsem přišla, se slovy "konečně si přišla, potřebuji zlepšit náladu a ty vždycky máš tak pozitivní energii" ♡. Za to moc děkuji a děkuji za všechno pěkné, co mě včera a každý den potkává. 

Život prostě na 100% miluji. 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Mohito mám hrozně ráda, je tam samé hezké oblečení :) až budu v Plzni, tak se tam stavím a budeš mě mít ráda, jelikož mám s prodavačkami v tomto soucit a to, co si vezmu vyzkoušet si také rovnou odnesu zpět na své místo i když je před kabinkami věšák na vyzkoušené oblečení :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsme na tom stejně s názorem, je fakt, že teď se mi některé věci vůbec nelíbí, ale vždy se najde kousek, který bych hned vzala :D..
   Ale pokud dorazíš, tak budu jedině ráda za návštěvu Plzně a i Mohita ♡
   Jsem ráda, že jsou lidé, kteří si to umí i uklidit, nedávno jsem nesla tak 10kg oblečení (možná více).

   Děkuji za tvůj komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.