02.09.17

Folk dress

4


Září nám zrovna moc hezky nezačalo, ale tak stále doufám, že ještě nějaké to sluníčko přijde. Pro mě nastává ideální čas na běh odpoledne, kdy se nebudu muset bát, že poběžím lesem za tmy, tedy celkově nemám ze tmy moc dobrý pocit a určitě ne u lesa. Navíc mi do mého programu přibude ještě fitness, do kterého se skutečně extrémně těším. No ještě by se mi hodila brigáda a byla bych skutečně spokojená. 

No o tomto dnešní článek skutečně nebude. Jelikož nám skončilo léto a já ještě mám v záloze pár letních outfitů, tak pevně doufám, že je zveřejním ještě dříve, než začne období kabátů. Nicméně právě v létě jsem si oblíbila spoustu nových kousků a abych pravdu řekla, tak právě v dnešním článku mám všechny ty kousky na sobě.

A schválně zda uhodnete, co z toho jsem nosila nejčastěji? 

 Nádherné šaty s výšivkou

Láska k výšivkám je snad nekonečná, neboť doma už pár kousků mám. Nicméně jsou většinou dost drahé a proto jich je opravdu tak málo. Jelikož mám spolupráci se Zaful už nějaký ten pátek, tak jsem se rozhodla hledat šaty hlavně z bavlny, což nebyl až takový problém, tyto šaty s výšivkou jsem měla uložené v oblíbených také celkem dlouho a vybrala jsem si je hlavně na základě složení.
Rozhodně nešlo jen o materiál, ale hlavně také o barvu, střih a celkový dojem, který na mě šaty udělali. Nelituji toho, že jsem si je objednala a klidně bych si je skutečně koupila i za svoje peníze, kdyby byli někde v obchodě, tak bych neváhala. 
Poprvé v životě jsem měla opravdu největší radost z mojí objednávky a hlavně tedy z těchto šatiček. Nejen, že pod nimi můžu být free (bez podprsenky), ale zároveň mi v nich nebylo vůbec horko, tedy neměla jsem se kde zapotit. Jsou vzdušné a neskutečně příjemné. Nejspíše jsem právě k těmto šatům dostala nejvíce chvály. 
Dokonce jsem si je vzala na Slovensko a celkově jsem je měla už tolikrát, že to není možný :D. Já se snad tolik do šatů ještě nikdy nezamilovala, ale tyto fakt zbožňuji. 

Takže tyto šaty se staly opravdu jedničkou v mém šatníku.

Zelená kabelka

Rozhodla jsem se více přemýšlet u nakupování kabelek a spoustu z nich jsem se rozhodla i prodat, no zatím jsem se k tomu ještě nedostala. Říkala jsem si, že by bylo dobré si nakoupit kabelky potom, co je trochu ohmatám ohledně materiálu. Právě tuto kabelku jsem si vyhlídla už trochu dříve, navíc v době, kdy jsem neměla peníze na to si jí koupit a jen jsem se modlila, aby byla. 
Štěstí se na mě usmálo a já jsem domů odcházela s kabelkou, kterou jsem skutečně chtěla. Buď jsem si jí koupit měla nebo ne, to rozhodl přeci sám osud - ne? :D Nějak se vymluvit musím. 
Navíc jsem zjistila, že právě tato kabelka je úplně nejvíce nošeným kouskem, hodí se totiž téměř ke všemu a sama jsem se neskutečně divila k čemu všemu si jí dokážu vzít. Je prostorná, tedy pro mě, která si bere opravdu jen pár věcí a pokud se vám líbí, tak se na ní neváhejte jít podívat do Promod. 

Vysoké sandálky

Ne tentokrát to nejsou boty na podpatku, ale už mnou dlouhodobě hledané sandálky pod koleno. Upřímně měla jsem ještě trochu jinou představu, ale zákonitě jsem nemohla žádné objevit, chtěla jsem klasicky šněrování až pod koleno. No bohužel k mé smůle takové boty stáli opravdu hodně. 
Opět jsem brouzdala na botovo a narazila na jedny, které mě skutečně zaujali. Nejsou sice úplně šněrovací, ale jsou rozhodně zajímavé, byli dokonce zlevněné a to jsem jaksi nemohla nechat být. 
Trochu jsem se bála, ale po otevření jsem byla skutečně nadšená! 
No psala jsem, že jsem z těch věcí paf ♡.

Náramek Bugiamasa

Zelená kabelka a trochu jinak zelený náramek, no mě to vlastně ani v této svěží kombinaci nevadilo. Náramek mám ze spolupráce s Bugiamasa, kterou už z pár mých článků budete určitě znát a pokud ne, tak neváhejte se podívat ♡.
Dostala jsem od nich tři náramky a jeden z nich je právě tento. Zelenou jsem si v létě též oblíbila, jen jsem měla problém dost věcí i sehnat, ale i v podobě náramku se to počítá ♡. Všechny náramky, které mám právě od Bugiamasa stále ráda nosím, ač celkově hodně zapomínám na šperky (velká pravda), tak když mám čas na víc a nebo nezapomenu, tak jsou právě náramky první po čem sáhnu. Miluji význam těchto šperků a to jak mají na člověka působit právě některé kameny. Když věříš, tak se dějí divy.

Nakonec jsem článek pojala trochu jinak, než jsem původně zamýšlela. 

Navíc jsem původně plánovala další den z Bratislavy, ale rozhodla jsem se ho přesunou na příští sobotu. Tak doufám, že se těšíte se mnou ♡, já si opět osvěžím vzpomínky ♡.

Jaké kousky jste si v létě oblíbili vy? 

Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Šaty: Zaful / Náramek: Bugiamasa / Kabelka: Promod / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Ty šaty jsou fakt nádherné ♥ Nelíbí se mi ale ty sandálky s tím šněrováním, ale to je věc vkusu :)

  Hele já bydlím na vesnici, máme barák ještě s dalšíma dvěma na začátku a všude kolem louky, les, pole. Ani nevíš, jak se vždycky bojím za tmy vylézt z baráku a to by jeden řekl, že už musím být zvyklá :D

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡, úplně chápu, že ne každému by se tyto sandálky líbili, ale jsem ráda, že jsi se vyjádřila ♡

   No úplně tě chápu, jakože na vesnici bych to asi nedala už vůbec :D. Miluji horory, ale nemám je ráda na vlastní kůži :D

   Vymazat
 2. Krásne šaty <3 mne sa tento štýl neskutočne páči, ale ešte som sa neodhodlala si nič také kúpiť.
  World of Nicol

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡ určitě neváhej si něco pořídit a nebudeš určitě litovat ♡, já jsem je měla na sobě už tolikrát, že to snad není ani možné :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.