19.09.17

Bodycon skirt

2


Konečně mohu hlásat, že jsem ráda za to, kde jsem. Navíc díky předchozím zkušenostem si dokážu více dávat pozor na lidi i když si myslím, že všechny kolegyně, které kolem sebe mám, jsou super. A kde jsem tedy nakonec skončila? No rozhodně jsem opět mezi oblečením, tentokrát o dost více práce než v obou předchozích, ale zase díky tomu práce rychle utíká. No jsem za to opravdu ráda.

No nebudu to již natahovat. Upřímně najít práci k mateřské, kde vám vyhoví se směnami, je dost těžké. Prošla jsem pár obchodů a upřímně už jsem byla smířená s tím, že budu bez práce (byla jsem nešťastná), najednou se mi ozvaly z Mohita. No upřímně jsem tomu nedávala moc naděje, protože jsem si řekla, že nebudou chtít takhle "divný" směny. A ejhle ono to vůbec nevadilo a hned na prvním "pohovoru" už jsme vypisovali které dny půjdu do práce. 
Upřímně jsem měla už domluvenou jinou brigádu, jelikož jak říkám, nedávala jsem tomu naděje a tak jsem hned druhý den volala do domluvené jiné brigády, že se omlouvám, ale našla jsem něco lepšího. 

Je to makačka, kterou jsem nikde a nikdy nezažila, ale o to lépe se člověk učí, jelikož stále musí něco dělat. Místo toho, abych byla nešťastná, tak jsem opravdu ráda, že tam jsem. Život je má rychlé tempo a díky takovým maličkostem aspoň nelením. 
Naučila jsem se stíhat všechno, což znamená, že chodím do práce, s přáteli a na focení, také stíhám fitness a samozřejmě i rodinu a dokonce i šití. Sice mi přijde, že z toho dne moc nemám, ale ironií je, že právě směny mám pokaždé na ošklivé počasí, tak není důvod vůbec litovat. 

Jsem nabitá novou energií, jsem ráda, že se lidé kolem mě opět smějí. No vlastně jsem si musela pro výplatu do staré práce a to vám povím, hrůza. Ještě jsem se nesetkala s takovým člověkem, který je tak lstivý. Věřím na karmu, tak vím, že každý dostane, co si zaslouží. Nicméně musím "povědět", že předání výplaty bylo opravdu hrozně povýšené a to samé měli i mě ex-kolegyňky. A to si myslím stačí.

Já jsem teď skutečně spokojená, že jsem si našla něco, co mě baví, něco kde se nenudím a nesedím na zadku. Dobře, mám tu jednu věc, která se mi nelíbí. Musím chodit v černém :D a já mám celkem málo černých věcí a to myslím opravdu vážně :D. 
A na závěr k tomuto bych chtěla dodat, aby všichni dělali v životě pouze a jen to, co je baví. Buďte tak, kde chcete být, věřte si! ♡

Outfit

Po neskutečně dlouhé době jsem nasoukala své prostorné boky do upnuté sukně. Upřímně je sukně opět zalezlá na svém místě ve skříni a dokud nepůjdou ty boky a zadek dolů, tak si takové věci nemohu v žádném případě dovolit.
Změna je život, říkala jsem si a tak jsem to riskla, do sukně jsem zakasala krásný fuchsiový top, který krásně ladil s oblíbenými lodičkami a do toho ještě malá žlutá kabelka se stříbrnou přezkou, aby to bylo více barvené. Právě díky těmto prvkům se mi celý outfit dokonce i na mě líbil, celá ta kombinace, ale stále mám v hlavě, že hubenějším by to slušelo více :P. 

Jak se vám tento outfit líbí? Co si myslíte o upnuté sukni? 
Budu ráda za vaše názory, možná se stane, že mi utvrdíte mé pocity a nebo mě povzbudíte. Ať to bude cokoliv, tak budu moc ráda za názor. ♡

 Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Top: Vinted (H&M) / Sukně: H&M / Kabelka: Orsay / Boty: Botovo / Brýle: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Zajímavý, ale na mě až moc outfit. Líbí se mi kabelka, naopak sukně je na mě až moc vzorově retro.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj názor, chápu, že sukně je hodně jiná svým vzorem. Pro mě už trochu retro i je :D mám jí už 5let ve skříni :D.

   Děkuji za komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.