26.09.17

Army green & pink

4


Hravost je v módě to nejkrásnější. Nezáleží na tom s čím si vyhrajete a jaké detaily povznesete, vše je zcela na člověku. Vlastně se upřímně přiznám, že pár let nazpět bych si na sobě neuměla představit například růžovou a překvapivě jí momentálně nosím nejčastěji. A když už jsem u té růžové, tak jsem nevěřila tomu s kolika barvami krásně ladí.

V módě pravidla neexistují, ovšem někdy je styl člověka dost zajímavý. Ale víte, jak se říká "oblečení dělá člověka", já se oblečením ráda vyjadřuji, ráda tím napovím, jakou mám zrovna náladu. Nejspíše proto jsme v práci všichni černí :D, teď je to samozřejmě ironie. 
Nicméně, když vyjdu právě v černém, tak to hned neznamená, že jdu na pohřeb, někoho zabít nebo, že se mi chce zrovna brečet. Takto bych to zase úplně nespojovala. Černá přeci zužuje, tak jak bych se mohla cítit špatně?! :D

Jaký materiál ano a jaký ne? Myslím si, že kdysi byli i "pravidla", která někdo porušil a stal se z toho trend. Dnes je skutečná hravost v módě, miluji barevné outfity, ale také nepohrdnu jednoduchou elegancí v klasické trojkombinaci. Když to člověk umí nosit, tak i pytel na něm dobře vypadá. Tedy občas mám pocit, že všem sluší vše, jen já stále vypadám... takhle. :D

Kabelka ESORIA a detail v podobě pásku


Už jste někdy přemýšleli o páscích jako doplňku, než kvůli účelu použití? Já pásky moc ráda nenosím, ale bohužel je mi celkem dost věcí v pase velkých, že jej řeším pásky. Právě v tomto outfitu mě napadlo si s páskem trochu více pohrát, dalo mi to celkem zabrat, jelikož mým záměrem bylo aspoň trochu skrýt stříbrnou přezku, která se mi tam momentálně nehodila. Jinak mi problém kombinovat stříbrnou se zlatou nedělá. Jelikož měl pásek asi "půl metru" navíc, kvůli zužování (byly slevy) tak jsem musela ten velký kus nějak schovat. Upřímně obyčejně nasadit pásek a ještě jednou ho obtočit dokola, to prostě nevypadá hezky. Takže jsem se s tím trochu poprala, zamotala jej až z toho vznikl moc pěkný detail, který doplnit celý outfit.
Především pásek rozsvítil kombinaci černého topu s volánovými rukávy a "army" zelenou sukní, která má původně svůj zelený pásek, ale ten jsem k tomu ještě ani jednou neměla :D. Dost mě překvapilo, jak moc se mi tato kombinace líbí.

Abych nezůstala jen u pásku, ale vrhla se taky na krásnou novou kabelku od Esoria. Ta má právě novou kolekci PURO ve které se právě nachází kabelka Mozami, ta mě zaujala především svým tvarem, navíc jako maminka, která stále někde cestuje i se synem, tak musím nosit stále něco po roce. Kabelka se dá nosit jako crossbody, nicméně si myslím, že pro takto velkou kabelku se to nehodí, ale zase je spoustu lidí, co tuto maličkost ocení. Kabelka má nádhernou hnědou barvu a co víc si přát?! Vlastně tu jedna maličkost je a tou je peněženka v totožné barvě. V nové kolekci máte na výběr totiž totožné barvy k vybraným kabelkám, já jsem si vybrala peněženku Finesa, která se zapíná pouze na patentek a navíc je i celkem prostorná, no moje kartičky se jen tak někam nevejdou, to je bohužel pravda :D. No takže pokud jste normální a nemáte milion kartiček z každého obchodu, tak vám bude taková peněženka 100% stačit, já už si snad pořídím album na kartičky :D. 
Peněženka je skvělá i v tom, že pokud jsem potřebovala rychle přeběhnout, tak jsem do ní s přehledem strčila i telefon.
Mimochodem kabelka a obzvláště peněženka přišli opět naprosto nádherné zabalené ♡.
Kabelka i peněženka je vhodná pro vegany.
Kombinace peněženky a kabelky je rozhodně stylová a já jsem za tuto kombinaci skutečně ráda. Příště bych si uměla představit nějakou světle šedou se stříbrnými detaily. Nebo jsem snad jediná s pocitem, že stříbrné detaily z kabelek mizí? :D

A co na závěr také patří? No přeci lodičky, které si na podzim v pěkném počasí užívám, navíc krásně ladí k pásku, samozřejmě kvůli chladu si užívám i kozačky, ale věřím, že si ještě užiji lodičkové období.  


Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Rosegal / Sukně: Sammydress / Pásek: Reserved / Kabelka, peněženka: Esoria / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Nádherný outfit! Ta sukně je skvělá a krásně ti sedí :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 2. Tyhle široké sukně jsou úplně super, moc ti sluší :)

  LADY LENNA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem milovník áčkových sukní :D děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.