17.08.17

Woman in field

10


Ne, ne a zase ne. Zdá se, že existuje věc ze které jsem nejspíše nejvíce ve stresu, myslela jsem si, že to bývá pouze práce nebo rodina, ale ne. Našlo si mě totiž balení věcí. No a aby toho nebylo moc, tak balím jen pro sebe naštěstí, no kdybych měla balit ještě pro syna, tak mi nejspíše klepne už. 
No rozhodně se nehodím na typ člověka, který bude psát "co s sebou vzít na cestu". 

Trochu propadám panice, jelikož zítra ráno už odjíždíme a já mám připravený pouze seznam? Jako vážně? No bohužel, musím totiž spoustu věcí vyžehlit, ale ještě přemýšlet nad tím, zda to opravdu potřebuji a musím to sebou mít a nebo je to zbytečnost bez které se obejdu. 
První věc nad kterou nejvíce bdím jsou samozřejmě boty, jak jinak. Naštěstí jsem to shrnula do cca 4-5 párů. Na čtyři dny je to asi hodně, ale samozřejmě to zahrnuje tenisky na cvičení, boty do deště, dvoje sandálky, papučky na přezutí a... no možná si vezmu ještě jedny "kdyby náhodou" :D. Miluji velký kufry a to, že umím celkem dobře skládat oblečení, aby se vešlo všude. 
Oblečení mám vyřešené dopředu, samozřejmě kombinace oblečení je naplánovaná dopředu, bez toho bych se zbláznila. Zvykla jsem si plánovat si dopředu, co si vezmu jaký den nebo při jakém počasí, takže si nikdy nevezmu nic navíc. Spíše se bojím, že si zapomenu díky tomu věci, které budu mít na hotelu :D. Jen musím ještě roztřídit, které půjdou se mnou na cestu a které následně vyžehlím.
Nejlepší je vždy balení ručníků, přemýšlím vždy o tom zda mám a nebo ne, pokud hotel nabízí své nebo ne. No většinou si ručník vždy vezmu, nejlépe ten největší, moje háro se do těch mini ručníků fakt nevejde :D. 

Když o tom tak píšu, tak moje balení bude ještě zábava. Počítám s tím, že budu ještě dneska večer lítat po bytě a stresovat, co jsem si sakra zase zapomněla. Znám se. Stačilo mi jet na wellness, kde jsme spali jednu noc a já měla tolik nepotřebných věcí a ty potřebné jsem inteligentně nechala doma. Nejlepší.

Přiznám se, že se neskutečně těším, ač to bude dlouhá cesta, tak bude s mojí milovanou maminkou. Vím, že si ten prodloužený víkend na 100% užijeme a zároveň se podělím i s vámi o fotografie a střípky z naší společné cesty ♡. Věřím, že se máte na co těšit ♡. 
Navíc mám v pátek osmnáctého narozeniny a rozhodně plánuji s maminkou něco podniknout ♡.

Takže teď už se jen modlím, aby nám vyšlo krásné počasí a nic se nám při cestách nestalo. Těším se až navštívím nějaká zajímavá místa, no nemohu se dočkat ♡.

Také jste i z malého cestování tolik nadšení? Baví vás balení nebo naopak? 
Pokud máte návod, jak efektivně zabalit magora, tak šup s odkazem do komentářů. 

Outfit
Tylové sukně jsou vážně všude, no opravdu, teď nemyslím jen na mě. Nedávno jsem viděla podobnou v Roxy za hrozné peníze tedy, ale líbí se mi, že se opět více objevují. 
Tento outfit považuji za svůj velmi pohodlný, jelikož obsahuje delší tylovou sukni, takže jít se synem na procházku a chodit u kočárku není vůbec žádný problém. Mohu se ohnout a nevyleze mi půlka zadku.
Ač to není na fotografiích až tak znát, tak sukni nosím opravdu často a ráda. Prvně, kdy jsem s ní fotila jsem k ní měla lodičky a říkala jsem si, že nemohu vzít sandálky k tak dlouhé sukni, ač mám 170cm, tak se stále cítím nízká.
No v kombinaci s oranžovým tílkem, slaměným kloboukem a sandálky jsem perfektně "zapadla" do pole a celkově kamkoliv.  
Pro mě ideální letní outfit ♡.

Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Top: Primark / Klobouk: C&A / Sukně: Rosegal / Boty: Časnaboty / Kabelka: Gamiss

S láskou,
Vaše SAGI ♡

10 komentářů:

 1. Já balení úplně nesnáším a myslím, že je to vzájemné. Naprosto to neumím, vždy si sbalím nepotřebné kraviny a věci, které bych potřebovala samozřejmě nechám doma. A vždy je to ručník. Jsem ráda, že v tom nejsem sama! :) užij si prodloužený víkend ♥

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já u něj momentálně stresuji a ještě mám práci mezí tím, která musí být zítra hotová, takže jsem opravdu vyřízená :D
   Ručníky tam mám už dva :D
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 2. V klííídku, člověk stejně vždycky polovinu věcí zapomene a polovinu nepotřebuje :) a doopravdy je easy si vystačit s málem :) Fotky jsou krásné.
  Ejnets v Lisabonu | instagram: EJNETS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já s tím počítám, že zapomenu, ale chci zapomenout minimum věcí, naštěstí opravdu přemýšlím nad tím, jaké bude počasí a co opravdu budu nosit. No těším se.
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 3. Fotky jsou nádherné, moc se povedly a sluší ti to :) A balení nesnáším!:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡
   Jak já jsem ráda, že v tom nejsem sama :D

   Vymazat
 4. Zrovna balím na seznamovák a jsem z toho vystresovaná, někdy si říkám, proč vůbec někam jezdím :D outfit je krásný, hlavně ta sukně :) a zase ty balónky, přemýšlím, že si je asi pořídím k narozeninám :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že seznamovák dopadl dobře a balení také. Děkuji mockrát ♡♡♡, já jsem závislá na tylovkách :D
   Určitě a doporučuji aliexpress, jelikož tam stojí opravdu pakatel, kdežto v ČR za jeden klidně 200,-

   Děkuji za komentář ♡♡♡

   Vymazat
 5. Balení beru velmi lehce, jednoduše večer před odjezdem a v klidu. Co nebudu mít dokoupím na místě nebo jednoduše nepotřebuji :-)Krásné fotky.
  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak takhle lehce bych ho taky potřebovala brát :D. Já sice balím večer před odjezdem, ale ve velkém stresu :D
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.