15.08.17

Vampire lady

0


První dojem dělá hodně, podle prvního dojmu se lidé soudí dokud je všeobecně nepoznáme. No myslím, že je na tom sice hodně pravdy, ale jsou věci, které si ani já na první dojem neřeknu. Upřímně a už jsem to napsala a řekla milionkrát, o lidech si myslím spíše to dobré než to špatné, každý člověk je svým způsobem totiž dobrý. 
No jak už druzí pak soudí mě, tak to je věc druhá. Většinou jsem zahrnutá do šuplíku mezi namyšlené krávy. Nikomu nevyvracím tento dojem ze mě, jak říkám, každý má svůj názor, horší je to, co za tím všechno stojí.

Ano dnes opět budu mluvit o lidech, ale nejdříve si to hezky vezmeme od závisti, po krásné překvapení.

Já moc dobře vím, že svým vzhledem vytvářím dojem trochu jiný, ale pokud mít zdravé sebevědomí + neustálá kritika sebe samotné, kdy si dělám si z vlastní osoby dost srandu, pozitivní přístup k okolí a mít radost z maličkostí znamená, že jsem namyšlená, tak jsem nejvíc namyšlená holka pod sluncem. 
Vím to už dávno, že nejvíce informací o sobě se dozvím od lidí, kteří mě neznají. Taky to tak máte? 
Nemám důvod si hrát na něco, co nejsem, jsem šťastná s mužem kterého mám, myslím si o sobě, že i když jsem už maminka, tak vypadám celkem dobře a pokud působím dojmem, že si hraji na šťastnou rodinu, tak nehraji, já jí mám ♡. 
Navíc mám své sny a jsem v nich celkem dost průbojná, již teď skoro stále sedím za šicím strojem a i když dělám zatím jen opravy, které chci udělat, abych se pořádně rozešila, tak i přes to si jdu za tím co chci. V tomto směru pro mě názory lidí, kteří mě odsoudili jen proto, že nemají sny a vlastní názory, absolutně nezajímají. Nerada to říkám na plnou hubu, ale závist od lidí, kteří nejsou se svým životem spokojení je extrémně poznat.

Vzpomněla jsem si ještě na takovou maličkost. Určitě to znáte taky, když někoho nechcete pozdravit, že se schováte za telefon, ale víte o tom člověku. Představte si, že si o tom člověku myslíte něco dobrého a pak zjistíte, že vlastně jste extrémně naivní. Ten člověk, na něm je poznat, že nechce pozdravit, protože jakmile pozdravíte, tak pozdraví ještě rychleji, než to dořeknete :D. 
Upřímně já čučím do mobilu stále, ale když někoho vidím, tak ho vždy pozdravím a nebo jdu jiným směrem (náhlá změna směru je důležitá, ne?), samozřejmě to se děje pouze pokud se vyhýbám, proto všichni víme, jak to vypadá, když to udělá někdo druhý.
Vtipné na tom všem je, že ostatní tu ženu prokoukli lépe než já. Ne všichni jsou prostě dobří -_-. 

Teď už se přesunu k něčemu, co mě a nejen mě pobavilo. Bude to krátké, pak se totiž dostanu k něčemu ještě milejšímu. 
Bylo to přesně v den, kdy jsem měla dnešní outfit. Byla jsem si koupit nové černé silonky v drogérii a celou dobu tam na mě koukala paní. Paní měla na hlavě tak trochu ptačí hnízdečko, netuším zda tam něco žilo, zda nezapomněla používat šampón nebo i hřeben, netuším. Za to líčení snad jen vrstvila :D. 
Já bych si paní normálně nevšimla, jelikož jsem za prvé docela slepá a za druhé si svého okolí moc nevšímám, ale tentokrát se paní odvážila na mě promluvit. Copak z takové paní mohlo vylézt? No.... Takže první věc, kterou mi pověděla byla, že mi chybí ještě zelená barva, upřímně jsem byla trochu zaražená, ale odpověděla jsem jí, že si myslím, že mám dostatek barev, předpokládala jsem, že mluví o tylové sukni. Letmo jsem se na ní podívala a ona na mě upřeně zírala, zda nejspíše nejsem magor a pak z ní vypadlo, zda nejdu na nějaký UPÍŘÍ VEČÍREK. Jako vážně? :D 
Co jsem na to odpověděla? Jednoduše jsem jí řekla, že to nosím běžně a nemám důvod se takto oblékat, jen tak. No kdyby jste viděli ten pohled, který na mě hodila, nejspíše mě úplně odsoudila. 
Nebyla jediná, tou sukní jsem po Plzni dělala opravdu "dojem" spoustu lidí se mi trochu stranilo. To víte, piji krev, co víc chtějí. Kdo ví zda jsem neměla zrovna hlad -_-?! 

Tak a teď to nejmilejší z nejmilejšího, co zakonči povídání o lidech. Protože lidé mě stále nepřestávají překvapovat, tak to není jen to špatné. 
Minulý týden jsem byla se synem kupovat sandálky, to víte slevy a bylo potřeba malému koupit nějaké jen do konce léta. Přišla jsem do CCC, kde jste většinou rádi, že vůbec pozdraví, ale nejen to, že mě pozdravili. Zeptala jsem se jedné paní, zda mi ukáže sortiment dětských bot a nejlépe sandálků. Paní byla neskutečně hodná, ochotná a úplně mi zlepšila den. Zeptala se mě jakou chci velikost a postupně mi nosila boty. Jako vážně? Vážně jsem v CCC? Měla jsem pocit, že jsem někde úplně jinde, ta ochota byla neskutečná. Nejen, že záměrně vybírala ty "nejlepší", ale zároveň také nejlevnější, věděla dobře, že je zbytečně dávat hodně peněz za takovou chvilku. V jiných obchodech hned cpou to nejdražší.
Michálek se na paní usmíval, krásně spolupracoval, vybral si botičky. Paní jsem neskutečně poděkovala, řekla jsem jí na rovinu, že je opravdu zlatá ženská, že je toto nevidí. Myslím, že jsem jí poděkovala asi 100x, zasloužila si to. No u pokladny to tak super už nebylo. Ale to je fuk. Tohle už mi náladu nezkazilo. 
Bohužel, když Michálek vyťápnul boty, zjistili jsme, že jsou malé. Takže by musela proběhnout reklamace, ale vyprdla jsem se na to, stáli mě jen 250,- a tak jsem se rozhodla, že je prodám. Cca za dva dny jsem vyrazila naprosto nenalíčená, bez kočárku, ale se synem znovu do CCC a hádejte, paní tam byla znova a ptala se mě, zda jsme hned šli pro další. Říkala jsem, že bych je vyměnila, ale že už je nosil a nejde to, přeci jen také byli ve slevě. 
Upřímně jsem si stále mydlila obličej, jelikož se trochu snažím schovávat obličej, když nejsem nalíčená a paní mi složila kompliment, že jsem nádherná ženská a nepotřebuji se zkrášlovat makeupem, jako upřímně slyšet to od cizího člověka a takto hodného mi udělala opravdu radost. 
PS: Syn si tentokrát boty nesl sám, sám si je vybral a ještě tam koketoval s pracovnicemi, no jako všechny ženský z něj byli unesené. Tentokrát všechny byli skvělé a super personál. Syn je zlomil a mě úplně :D. Paní i když nemusela, tak po nás odnesla botičky a Michálek chtěl předat boty nejdřív té milé paní, pak takové mladší, která se na něj usmála a nakonec si je odnesl až k pokladně, kde je dal slečně a ta mu poté dala i tašku. No jako takto příjemný nákup bych chtěla mít všude ♡.

Jaké máte zkušenosti s lidmi vy? A už jste zažili, že vás v obyčejném obchodě obsluhovali jako "princeznu"?

Ehm... Trochu jsem se rozepsala, ale dáme si ještě pár posledních vět k outfitu.

Outfit
Můj upíří outfit se skládá z mojí milované červené tylové sukně. Tentokrát jsem červenou kombinovala s oranžovou a to v podobě tílka (které jste mohli vidět v haulovém videu) a velmi oblíbené kabelky. 
Nesmím také zapomenout na to, že původně měl outfit vypadat jinak, ale díky chladnu jsem se automaticky stáhla trochu do temnějších barev. Takže zapojení černé v tak velkém prostoru byl trochu nezvyk. Již pár let stará, ale stále hodně oblíbená bunda s cvočky, černé silonky ke kterým jsem kdysi mívala velkou averzi a nakonec botičky, které nechci nikdy vyhodit. Věřím, že brzy doslouží, ale musím mít nové a stejné nejlépe! Zatím je mám 4 roky a stále jsou ve skvělém stavu.
Tento outfit má hashtag #naupira.

Jak se vám líbí upíří outfit? 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Primark / Bunda: Textile House / Sukně: Aliexpress / Kabelka: Promod / Boty: H&M

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.