24.08.17

High waist pants

4


No opravdu bych nečekala, že budu ve středu dění něčeho, co vlastně vůbec nechápu. Zjistila jsem, jak jednoduše se dají lidé oklamat a jak jednoduché je komolit věty, které jste řekli. Bohužel a nejspíše to tak i zůstane, nebudou lidé schopní říkat na rovinu pravdu do očí. Nicméně, moc dobře vím, co vypustím z pusy a to, co jsem se dozvěděla, že jsem "řekla" mě skutečně zarazilo. 
Nebudu zde rozebírat detaily, jelikož si nebudu dělat zle a nebudu dělat zle ani holkám, které jsou "v tom" se mnou. 

Pokud jste to ještě nepoznali, tak se jedná o práci. O brigádě, kterou jsem měla chvíli a jak rychle jsem přišla, tak rychle jsem odešla. Nedávno jsem psala, jak záleží na prvním dojmu a to je bohužel pravda, nicméně se toho stalo o dost více. Nejen, že jsem byla různě osočená, ale údajně jsem řekla, že mě každý zná :D, což je vtipné, protože si myslím, že takové věci bych prvně říkala rodině apod.. A ne neznají mě lidi, nebo si to aspoň myslím. Pokud jsem něco v tom smyslu prohlásila, tak to bylo spíše v budoucím čase, protože ano, chtěla bych aby mě lidé znali, ale ne jako blogerku, ale aby mě znali skrze mojí značku, to je prostě pravda. Nemám zapotřebí lidem lhát, mám čisté svědomí a tak mě takové věci nedokážou ani naštvat.
Samozřejmě jsem se k tomu vyjádřila (chtěla jsem se obhájit), protože jsem řekla, že přitahuji pozornost a ano v Plzni to tak je. Každá ženská, každý člověk, který je oblečený jinak než druhý, tak na ně lidi prostě zírají. Naprosto normální věc. Když někde fotím ve městě, tak se též lidé dívají, když jsem šla v tylových sukních, tak si mě dokonce lidé fotili, nejspíše aby to dali na stránky "Divnolidi" nebo něco takového. No takové věci vlastně ani neřeším, protože bych se zbláznila, nemám zapotřebí opravdu se rozčilovat nad překroucenými větami.

Vtipné na tom všem je, že jsem úplně naivní a myslela jsem si, jak je ten člověk strašně fajn a pak se dozvíte takové věci. Najednou má ten člověk pocit, že jste proti němu i když to tak nebylo. 

Nemám zájem pracovat někde, kde lidé neoddělují osobní život od pracovního. Podle mého do práce bude vždy patřit hlavně dobrý kolektiv. Navíc šikana se v kolektivu též nehodí a to je věc o které bych ráda udělala velký článek. Myslím si, že spousta lidí se setkala s šikanou a věřte, že i já jsem se s ní setkala. Nejhorší je, když je to ve stavu, kdy člověk, co si myslí, že je šikanovaný vlastně šikanuje toho, u kterého si myslel, že ho šikanuje. Zamotané? V naší situaci vůbec ne.

Důvod se bát rozhodně nemáme, nic jsme neudělali a aspoň za sebe mohu říct, že můžou zkusit cokoliv a mě to vadit nebude. Ač jsem horká hlava, která je někdy hodně agresivní, tak včera jsem byla, řekněme opravdu klidná. Je mi vše hrozně moc podezřelé, má to v sobě prostě obrovské díry a nevím, co všechno. 
Nemohu o tom všem psát, už jen proto, že blog je veřejný a jak jsem řekla, nebudu psát jména, nemám k tomu důvod. Nicméně všichni, kdo čtete můj blog, tak dobře víte, kde jsem doposud pracovala. Mě ta práce nevadila, ale vadil mi kolektiv. Nemyslím si, že je dobré soudit na první pohled a pokud se něco děje, tak se to má hromadně řešit. 
Pokud jedna strana odmítá ze strachu, tak to není naše chyba, ale chyba protistrany. Doufám, že jste mě aspoň trochu pochopili, co jsem tím chtěla říct.

Nechci aby jste si mysleli, že jsme něco provedli nebo tak, protože tak to vůbec není. Já jsem tento měsíc byla v práci jen hodinu a půl, jelikož jsem odcházela za nemocným synem. Bylo by mi jedno zda mě vyhodí z minuty na minutu, můj syn je přednější. 

Už se nechci nad tímto rozčilovat, protože upřímně vím, že to jde na milion % mimo mě. Proto jsem byla pokaždé dost klidná, proto jsem děvčatům poskytla podporu a vím, že tu podporu poskytnu kdykoliv. Semlelo se to rychleji, než bych očekávala, ale všechny jsme věděli, že budeme vyhozené. 
Jak říkám, pokud někomu nesednete, tak si ani nedělejte pohodlí, protože se to vždy nějak vyhrotí. 


Outfit
Přejdeme k příjemnější části a tím je outfit. Barvičkami spíše podzimní, nicméně bylo opravdu chladno a upřímně si takové kombinace užívám nejvíce. 
Hořčicově žluté nohavice, které jsou stále mými nejoblíbenějšími a zároveň jsou vysoké do pasu, přesně pro mě. No cítím se v nich občas jako Obelix z Asterixe, ale mě se ty nohavice prostě líbí. Říkala jsem si, že kombinovat takovéto nohavice nebude lehké, ale nakonec si vždy uvědomím, jak je ta móda různorodá a to, co by nás normálně nenapadlo k sobě dokáže vypadat tak skvěle. 
Červené tílko s květinami, které nohavice krásně doplnilo, což jsem skutečně nečekala. Právě proto, že bylo ten den chladno, jsem se neobešla bez koženkové bundy, stejně jako bych se neobešla u kalhot bez pásku. 
Nekončíme jen tady, jelikož jsem si tento měsíc pořídila krásnou novou kabelku v army zelené barvě. Ano tato barvička mi dlouho chyběla právě mezi kabelkami a jsem momentálně ráda, že jsem si jí opravdu koupila. 
A jako předposlední kousek bych ráda zmínila krásný náramek od Bugiamasa, který jsem od nich dostala spolu s dalšími dvěma. Mám jejich náramky opravdu ráda a tento je hlavně přesně specifický pro mě, jelikož jsem lev a to stejné je právě na mém náramku ♡. 
Posledním kouskem jsou již už také viděné boty, které se vlastně do takového počasí náramně hodili. Nejen, že mají odhalenou patu a špičku, ale také jsou zároveň částečně "kryté" a tak je v nich úplně akorát, navíc mi na nohy bývá zima opravdu výjimečně. 

Máte také nějaké příhody z práce? A co šikana? 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Bunda, boty: Primark / Top: Pimkie / Kabelka, kalhoty: Promod / Náramek: Bugiamasa

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Outfit je krásný ♥
  taky nevidím důvod být zaměstnaná někde, kde jsem si vůbec nesedla s kolegy. Vždyť je to tvá práce a nemůžeš se v ní pořád cítit nepříjemně, to by ti úplně kazilo štěstí. Ať se stalo, co se stalo, určitě si najdeš jinou práci, kde nebude šikana :)
  Fotili si tě v tylové sukni? To jako vážně? :DDD
  Outfit je opět povedený :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡
   Já bych skončila asi pokaždé, kdybych si nesedla s kolegyněmi, i pokud bych byla na HPP, tak bych dopředu hledala něco jiného a pak odešla. Nicméně šikana nebyla mířená na mě, naštěstí, navíc většinu věcí řeším vždy z očí do očí. Ono je to hrozně složité a už jen proto, že se to řeší, zatím nemohu rozepisovat více.
   Už hledám další brigády, potřebuji si vydělat na látky, abych mohla pak šít.
   Ano ano, fotili si mě v autobusu, pak u školy, na zastávce a na náměstí :D já si jen vždy říkala, že by mohli být méně nápadní -_- :D a nebo mi to říct :D

   Ještě jednou mockrát děkuji ♡♡♡

   Vymazat
 2. Podobnú skúsenosť mám tiež, bohužiaľ sa tomu v dnešnej dobe asi nevyhneme.
  Veľmi sa mi na tebe páči, ako dokážeš kombinovať farby. Ja som skôr typ, čo sa farbám vyhýba a najvýraznejšia farba čo som na sebe mala bola červená. Raz a aj to boli plesové šaty. Ale keď sa pozerám na tú žltú, asi som sa do nej zamilovala a asi sa po nej v obchode poobzerám. Na jeseň je to krásna farba.
  Romi Mináriková

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě strašně mrzí, že u předchozí brigády nebyli ženský schopné pochopit, že jsem maminka na mateřské a musela jsem tak odejít. Kdybych si platila ještě hlídání, tak by se mi to nevyplatilo a rovnou bych mohla být doma a nepracovat.
   Tak to jsi mi udělala radost ♡, i červená je barva a zaručená klasika černá, bílá a červená nikdy nezklamou. Věřím, že šaty byli okouzlující a určitě postupně vyzkoušej více barviček, například tato žlutá se neskutečně hodí právě na podzim ♡. Pokud by jsi chtěla kdykoliv poradit, tak se neváhej ozvat, moc ráda poradím ♡.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.