31.08.17

Cute floral dress

4


Máme tu poslední srpnový den a všichni dobře víme, že také končí letní prázdniny. Blíží se škola a to znamená spoustu prvňáčků, kteří se těší na nové kamarády a dokonce i na učení, starší děti, kteří už se tolik do té školy netěší, ale zároveň se těší na své přátele a také ty kteří jdou ve své škole stále výš.
Osobně jsem se těšila do školy až někdy na střední, tedy cesty do Liberce pro mě byli lepší než trčet v Plzni. Vlastně do teď používám frázi "trčet v Plzni", je to tu pro mě okoukané a já bych radši byla stále jinde.

O tom dnešní článek nebude, neboť jsem se chtěla podělit o pár věcí, které se týkají právě léta. Letošní léto pro mě totiž bylo opravdu skvělé a jsem z něho nadšená.
Dnes je tomu 7 let, co jsem poznala své holky z Liberce o kterých jsem vám už víc než párkrát psala. Nikdy bych nečekala, že si s děvčaty utvoříme tak silné pouto, které máme do dnes. Přeci jen, spousta lidí na druhé zapomíná a tak jsem si nedělala velké naděje, ale vím, že bych byla smutná, kdyby to jen tak skončilo.

Tři roky bydlení s děvčaty bylo skutečně plné zábavy, průšvihů a občas i nějakých hádek, jsme ženský a jsme uštěkaný, ale vždy jsme se brzy usmířili. Do dnes jsme s děvčaty skutečně nejlepší kamarádky a všechno to přišlo naprosto samo. Přátelství totiž není jen o tom vidět se každý den, ale o tom, že po tak dlouhé době se sejdete a povídáte si o všem, co jste zažili = nikdy nemlčíme.
Proč, že to vlastně píšu? Protože mě holky víkend před odjezdem do BA navštívili. Když jsem je viděla, tak jsem měla pocit, že se k nám rovnou i stěhují, dokonce i manžel.
Měla jsem velkou radost, že holky zase vidím, že je mám u sebe a že si užijeme kopec zábavy. V pátek bylo hnusné počasí a tak jsme vyrazili do mé oblíbené Olympie, kde jsem holky vzala na Royal Waffle, které chtěla hlavně vyzkoušet Terezka, jsou výborné a kalorické, co si budeme povídat a navíc mi po nich večer nebylo vůbec dobře, což je naprosto normální :D. Ale byli tu holky, tak se přeci nebudu nějak extrémně omezovat a vytrpím si tu bolest. Šli jsme na návštěvu k moji mamince, která holky chtěla vidět a holky chtěli vidět jí. Povídali jsme si opravdu dlouho a také jsme se domluvili, že půjde s námi do koktejl baru. Ano tento měsíc jsem vypila víc alkoholu, než za celý rok :D.
Vlastně jsme na pátek ani neměli extrémně velké plány, ale na sobotu už byli naše plány větší. Byli jsme se spolu nechat vyfotit, ještě s mrňousem, jelikož manžel spal po noční. Odpoledne jsme mu ho přišli vrátit a jelikož se i oteplilo, tak jsme se převlékli.
Navštívili jsme Plazu, kterou už tak extrémně ráda nemám, svým způsobem, čím dostupnější obchod tím horší. No šla jsem se rychle najíst, tentokrát jsem si dala patatas v Bageterii, které díky tomu, že jsou pečené mi aspoň nedělají špatně.
Maminka byla tou dobou na fotbale a my jsme tam na ní zároveň i čekali, aby jsme mohli vyrazit do baru, kde jsme měli právě rezervaci. Řeknu (napíšu) to takhle, nechci taky psát o čem jsme se bavili, protože je to částečně soukromé a i vlastně dost nevhodné, ale právě díky této situaci jsme se dokázali smát až do jejich odjezdu a to skutečně upřímně :D. No tenisový míček dělá prostě divy.
V baru to byla prostě babská jízda, kde jsme se bavili o vztazích a pili koktejly, které si holky opět vychválili a proto pokud pojedete do Plzně a nebo jste z Plzně, tak určitě Forest bar - zaručeně skvělé koktejly.
Holky zkoušeli různé, moje maminka začala dvojitým a já klasicky Pina Coladou - jak jinak, že?! Maminka nás opustila o dost dříve, aby se vyspala a my jsme ještě stále seděli a pili, spíše jsme si povídali. Nicméně musím uznat, že i když jsem vypila nějakých 5-6 koktejlů, tak mi vůbec nic nebylo ani děvčatům. Rozhodli jsme se, že už vyrazíme domů i když jsem se chtěla po večerní Plzni ještě projít, tak děvčata byli unavené a tak jsme šli pěšky domů - procházka zaručená. Bylo skvělé se opět s nimi procházet a povídat si, vyčistit si hlavu a odpočinout si.

Právě díky jejich příjezdu jsem měla první možnost si trochu odpočinout od malého i když jsem si další víkend odpočinula ještě více. Bohužel na konci se malému rozběhla horečka, takže jsem šla honem nakoupit léky a vyrazili jsme k nám, kde už jsme byli do odjezdu děvčat.

A aby to mělo, co dělat se školou, tak právě díky těmto holkám jsem s těšila do školy. Tedy spíše na intr, kde jsme spolu bydleli, ale samozřejmě já se do své školy opravdu těšila. Svůj obor jsem milovala a miluji do dnes, jsem ráda za to, čím jsem se vyučila a mohu říct, že jsem měla aspoň z poloviny dobrý kolektiv a hlavně skvělé učitele a mistrovou na praxi.
Svého snu jsem se nevzdala ani po tolika letech, stále jsem toužila něco ušít, dřív jsem na internetu nebyla tolik jako teď, dokonce tou dobou jsem nevěděla, co jsou blogerky a když byli, tak to byli jen deníčky a nebo grafika. Líbí se mi, že jdu stále svou vlastní cestou.

A vy, kteří uvažujete teprve nad školou, tak přemýšlejte hlavně nad tím, co by jste chtěli v budoucnu dělat a čeho chcete dosáhnout. Dávejte si velké cíle a neřešte, zda se na 100% splní, snažte se, aby se postupně plnil až do samého konce. Je totiž tolik lidí, kteří se vyučili tím, co ani dělat nechtějí, kteří si udělali maturitu a stejně jí nevyužijí. Pokud chcete řemeslo, tak do toho jděte! Chcete být lékař/ka, právník, inženýr, učitel, businessman, tak do toho! Ať už chcete být čímkoliv, tak se nenechte ovlivnit druhými, dělejte co vás bude v životě opravdu bavit.

Přeji hodně štěstí do života každému ♡.
PS: Pokud budete mít tak super kolektiv jako já v práci, tak radši za včas odejděte a nenechte se zastrašovat. Pokud a vámi v práci budou jednat jako s idiotem, tak pryč! Nenechte se buzerovat a buďte se svojí prací spokojení, dělejte jí s úsměvem a ne jako prodavačky v Lidlu s nechutí se vůbec na člověka podívat.

Květované šaty s úpravou navíc

Konečně se dostávám k tomu nejpodstatnějšímu a tím jsou nádherné letní šaty ze Zaful. Pokud sledujete můj instagram, tak jste mohli na začátku měsíce vidět tyto šaty vyfocené, neupravené, ale s krásným materiálem, tedy viskózou (50% bavlna 50% polyester). Původně jsem chtěla celou úpravu natáčet, dokonce jsem měla i první část hotovou, ale jak jsem potřebovala šaty došít rychle, tak jsem na to úplně zapomněla.
Šaty jsou přešívané jelikož mi byli přes prsa gigantické a v pase též, bohužel právě přes boky mi byli pro změnu těsnější. Takže nejen, že jsem šaty zúžila, ale také jsem je v pase zkracovala o cca 10cm. Jejich délka mi nevyhovovala a také díky střižení v pase mi sedí na bocích teď už úplně skvěle.
Takže, co je na šatech opravdu skvělé je materiál a střih sukně. Celkově tedy střih šatů je skvělý, jen jsem prostě plochá a prdelatá a to je u konfekce problém. 
Pokud nosíte konfekční velikosti, které vám skutečně sedí, tak směle do toho, šaty jsou totiž opravdu nádherné. Další věc je ta, že jsou označené jako mini - takže nejsou mini, ale midi. Takže pokud nechcete mini, tak u těchto šatů je to opravdu špatně napsané. 

Outfit

Co by se mi mohlo líbit k roztomile vypadajícím šatičkám? Upřímně snad naprosto cokoliv v pastelových barvičkách, nicméně tentokrát jsem v pastelové zvolila pouze kabelku a to v růžové barvě a nezapomněla jsem ani na sandálky s vysokým podpatkem, které pohodlně nevypadají, ale jsou. 
A doplňky jsou něco, co stále zapomínám nosit. Rozhodla jsem se spoustu z nich prodat. 

Jak se vám líbí šatičky? A co říkáte na tento letní outfit? 

Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Šaty: Zaful / Kabelka, brýle: F&F / Boty: Botovo 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Šaty jsou krásný, ale ty tvoje vlasy, ty jsou snad ještě úžasnější :))
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, tak to mockrát děkuji ♡♡ hrozně mě to potěšilo ♡♡♡

   Vymazat
 2. Velice hezké šatičky a Vám velmi sluší.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.