01.08.17

Culottes pants

0


Máme tu první první den v měsíci a já se po pravdě na srpen těším úplně nejvíce. Není to jen o tom, že budu mít narozeniny, to až tak neřeším - budu totiž zase o rok starší a kdo se na to má furt koukat, jak si to číslo jde samo od sebe nahoru -_-. Strašně moc se těším už na Slovensko, kdy si odpočinu od všeho, jen nejspíše ne od nákupů, ty musí být. A jelikož si myslím, že jsem v posledním článku toho napsala už dost, co se týče srpna, tak se vrhnu na můj naprosto skvělý víkend ♡.

Ještě než jsem měla manžela, tak jsem hrozně ráda chodila dívat se živě na fotbal. Stále si pamatuji, jak jsem po prvním fotbalovým utkání nadchla a chtěla tam být stále - tou dobou jsem studovala v Liberci, tak jsem tam nebyla tolik, jak jsem chtěla. Pak jsem byla těhotná a pak jsem měla syna, takže na fotbal šel pokaždé manžel a já zůstávala doma. Přiznám se, že dívat se na fotbal v televizi mě nebaví tolik, jako na živo - je to úplně jiné. Navíc se na televizi téměř vůbec nedívám (anime vyhrává). 
Abych objasnila, proč jsem napsala tuto krátkou "story". Tento víkend v sobotu jsem se díky kamarádce dostala na fotbalové utkání a řeknu vám, že to bylo úžasné ♡. Já jsem si to tak strašně moc užila, navíc jsme vyhráli 4:0 a tak jsem měla ještě větší radost, že jsem tam byla. Na fotbale jsem byla s děvčaty, které ač jsou o dost mladší jak já, tak jsou neskutečně skvělé (mládnu vedle nich, osvěžující je to :D). Jsou praštěné, ale skutečně milé a tak rychle mi přirostli k srdci až to není možné :). 
Nakonec mě ještě děvčata po fotbale dost překvapili. Byli jsme domluvené, že půjdeme do kina, na něco. Dobře film se jmenovat Baby Drive - byl skvělý, nejlepší byla situace před tím, když vybírali film. Hraje tam herec z "Hvězdy nám nepřáli" - ten film neznám, vůbec netuším kdo byl ten herec a v Baby Drive jsem ho viděla úplně poprvé :D. Děvčata byli ze mě trochu překvapené, ale já se opravdu na normální filmy moc nedívám, takže pokud nejde o Marvel, DC nebo jiné zfilmované "animáky", tak jsem 100% mimo. 
Napsala jsem toho víc než jsem chtěla. Kino byl plán děvčat, které mě chtěli pozvat, jelikož tu nejsem na své narozeniny a nemohli by to se mnou oslavit a mě tím neskutečně překvapili a upřímně mi asi na chvilku došli slova, opravdu na chvilku, na to jsem až moc upovídaná :D. Další maličkost, která je pro mě velká, tak jsem od holek dostala rtěnku od NYX a z toho jsem měla opět další velkou radost. Takže mě děvčata zaskočili, překvapili a pro mě to bylo něco neuvěřitelného, jelikož se mi takové věci normálně nestávají. To se spíše stane, že manžel zapomene na narozeniny úplně :D. (Stalo se to jednou a i když nejsem člověk, který slaví, tak mě to mrzelo.)

Napsala jsem, že jsem měla skvělý víkend a je to pravda. Dokonce totiž i moje neděle, kdy jsem měla celodenní v práci byla naprosto bezchybná. Opět další člověk, který mi rychle přirostl k srdci (možná vyzním opravdu naivně, ale já v těchto lidech vidím opravdu to dobré). 
Moje 12cti hodinová směna utíkala neskutečně rychle, stihli jsme za ten den v práci strašně moc věcí a rozhodně jsme se nenudili. Hrála nám hudba a já jsem občas trochu šibnutá, když hrají dobré písničky (kdo není?!). Najednou už byl konec směny a pro mě to bylo, jako bych byla v práci chvilku. Takže i přes to, že jsem byla v práci, chodili nám lidi apod.. tak jsem si to neskutečně užila, stačilo a vždy bude stačit mít kolem sebe dobré lidi. 
Až na jednu maličkost, která mi zamrzela, ale ne nadlouho. Prostě jen nemám ráda, když jsou lidé falešní a přetvařují se. Nevím pak, co si o nich mám myslet a to mě asi vadí nejvíce. 

Outfit:
Pamatujete nejvíce kritizované kousky ze Zaful? Ach ano, já až moc dobře. Rozhodla jsem se kompletně předělat oranžový top, takže pokud budu mít náladu to i fotit, tak bude i menší tutoriál na předělávku. 
Představte si jít ven v neprodyšném oblečení. Šílené, že? Je takhle 25°C a do toho dusno, věřte, že sundat tyto kalhoty, bylo jako běžet aspoň 5km :D. Byla jsem pod nimi zpocená a opravdu, ani na tyto kousky nebudu dávat odkazy, jelikož jsem z nich tak zklamaná až to bolí. 
Kousky, které to vždy zachrání a jsou mé oblíbené, tím je hlavně kabelka v oranžové barvě a také oblíbené hnědé šněrovačky, které opravdu zbožňuji ♡. Ale to už víte.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top, kalhoty: Zaful / Kabelka: Promod / Boty: Botovo 
Syn, Mikina : FC Viktoria Plzeň / Kalhoty: Next / Boty: Reebook

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.