29.07.17

Program na srpen

2Jelikož je tento článek poslední v měsíci, tak bych v něm ráda informovala o pár změnách, který se budou týkat právě srpna. Jelikož se sama chystám na menší dovolenou a odpočinek, tak hodně také přemýšlím o tom, jaký program vytvořím pro blog. 
Vy co jste již pravidelnými čtenáři, tak víte, že články u mě vycházejí pravidelně. Vždy stejný den a stejný čas. To se samozřejmě měnit nebude, až tedy na jednu výjimku. 

Nejdříve začnu tím, co chystám, ale neslibuji, že to tak bude. Jelikož nevím ani, co bude zítra, tak zde chci napsat jen takové plány, které chci uskutečnit ještě během srpna. 
Jelikož konečně budu mít doma šicí stroj, tak započne realizace spousty nápadů (hned po tom, co budu mít i hodně materiálu na realizaci), co se týče blogu, tak se můžete určitě těšit na DIY, ať už to bude během srpna a nebo v průběhu roku (což určitě). Také to nejspíše bude vycházet pokaždé jinak, chtěla bych některé DIY udělat na video, jelikož to možná bude lepší k pochopení, samozřejmě jednodušší návody pak budou na blogu a pouze focené. 
Jelikož nejsem žádný profík, co se týče natáčení videí, tak doufám, že se mi to povede, případně poprosím manžela o menší pomoc - odhánět syna.

Další věc o které ještě napíšu je dovolená. No neskutečně se na to Slovensko těším a dokonce nakonec nejedu sama, ale s mojí maminkou, která si též zaslouží odpočinek. A také jsem zjistila, že v srpnu je moje maminka hrozná cestovatelka (trochu jí to závidím, ale přeji ♡). 
Na Slovensko přijedeme v den mých 24. narozenin (to je hrůza, už jsem stará) a rozhodně se nebojím, že bych se s maminkou nějak nudila. A proto ještě teď prosíme, pokud zde mám lidi z Bratislavy, aby jste mi napsali zajímavá místa, která stojí za to je navštívit. ♡

Konečně se dostanu k článkům a jejich pravidelnosti. Upozorňuji, že se to bude týkat opravdu jen srpnu a od září pojede vše jako doposud. 
Jak jste si všimli, tak sobotní články ani nebyli outfitové, což mě po pravdě vůbec nevadilo. Nemyslím si, že změnit na chvilku téma je na škodu. Nicméně outfitové články budou vycházet normálně a sobotní články budou v tomto měsíci jen dva, což znamená jednou za 14 dní. Spousta z váš je též na dovolených a věřím, že taková maličkost na léto nebude až tak hrozná. Co bude součástí sobotních článků ještě nevím (dělám si srandu vím to až moc dopředu, co chci psát). :D
Také během příštího týdne budu natáčet "haul" video z Primarku a možná tam přidám i další věci, které jsem si za červenec nakoupila :D, ale to jen možná. Také se mi během týdne snad podaří natočit videí více, abych například vyplnila prázdné soboty. No nic nebudu slibovat, jak jsem psala na začátku, nikdy nevím, co se může stát, ale pokusím se o to.

Tak a teď se dostanu k poslední věci. Chci vědět totiž váš názor, chci vědět jaké DIY by vás mohlo zajímat. Ráda bych totiž pomohla realizovat například i vaše nápady se kterými si nevíte rady. Sama už mám naplánované DIY cca dvě, ale i tak chci vědět, co nejvíce zajímá vás. 
Také bych ráda věděla, zda chcete například více videí na youtube a pokud vás cokoliv ohledně mě zajímá, tak se neváhejte ptát.  Ráda všem odpovím ♡.

Užijte si léto naplno ♡

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.