18.07.17

Pink maxi dress

2


Stačí projet sociální sítě a člověku se naskytne nepřeberné množství témat, o kterých by se dalo mluvit. Například na vztazích by se dal postavit úplně celý blog. Navíc, co se týče vztahů, tak stále nejvyhledávanější jsou ty, které se rozpadají, netuším proč, ale lidé nejspíše mají rádi cizí utrpení. Nebo mám aspoň ten pocit. 
Samozřejmě, pokud si vezmeme v potaz veřejně vystupující osoby, které svůj vztah i zveřejnili a řešili o veřejně, tak si ho všichni všimnou. No já nechápu spíše to, proč se to pak hrozně rozebírá. To snad i rozvod celebrit je na kratší dobu :D. Já dnes rozhodně nebudu rozebírat něco takového, ale vztahů se to týkat bude. 

Nejde si občas nevšimnout diskusí, kde někdo napíše něco normálního, což myslím vážně. Nechci se naklánět k tomu, že jedna strana je lepší než druhá, protože je to myslím průměrně stejné. O co tedy jde? Vydírání, zakazování, žárlivost. Vlastně tyto tři vlastnosti, když se spojí do jednoho, tak by to nejeden protějšek dovedlo k šílenství. 
Upřímně, nejsem žárlivá, svému muži dostatečně důvěřuji a nemám k tomu důvod, nezakazuji mu nic, ale občas využiji naší "ženské" síly, aby mi pomohl uklidit, ale to u nás rozhodně není pravidlem. On sám dokáže uklidit aniž bych něco řekla a za to jsem moc ráda. Vlastně na začátku vztahu jsem měla velkou podmínku a to byla ta, aby přestal kouřit, dlouho jsme s tím bojovali, ale on sám prohlásil, že je za to rád i po čtyřech letech. Nicméně já se dostanu k těm lidem, které jsou 3v1 - trochu jsem si to zkrátila. 
Ať už jsou to ženy nebo muži, stále platí to samé, pokud nedůvěřuješ = žárlíš a to samozřejmě platí i naopak. No schválně, kdo žárliví na 100% důvěřuje své polovičce? Ach ano, hodně lidi odpoví, že důvěřuje, ale najednou jde polovička jinam a nedej bože, aby tam byl nějaký protějšek = nedůvěra. Bývala jsem žárlivá a hoooodně, měla jsem k tomu i své důvody nedůvěřovat, musela jsem uznat, že důvěra ve vztahu znamená opravdu hodně, člověk je pak bezstarostný a klidnější. 
Od žárlivosti se pak odvíjí zakazování. Ať už zakazujete jít svým polovičkám s přáteli do baru, do fitness, do kina a nebo mít protějšek za přátele, no nedej bože, aby náhodou se ti nezalíbil jiný protějšek. Co vám to jen připomíná? Zase žárlivost, jsme tam zpátky. Navíc se toto děje většinou lidem, co mají velmi nízké sebevědomí a vůbec nedůvěřují tomu, co vlastně dělají. 
Můj manžel měl občas podobné narážky, nicméně já jsem docela ostrá, když jde o něco takového, nemám to ráda, sama jsem byla kdysi hrozná, žárlivá, zakazující, nedůvěřivá a absolutně bez sebevědomí. To víte čas mě naučil být trochu z oceli, někdy až moc :D. 
Abych se k tomu vrátila, na rovinu odpovídám "podle sebe, soudím tebe", můj muž odpoví, že by to neudělal, což já samozřejmě odvětím "tak vidíš". Nejsem pubertální pako, které letí všude, kde se naskytne příležitost. Samozřejmě, že mohu říct, že je nějaký chlap pěkný, ale hned to neznamená, že s ním vlezu do postele a nebo, že kvůli tomu rozvrátím milovanou rodinu. Opravdu nejsem blbá.
Ženy, muži nikdy nezakazujte své polovičce chodit mezi lidi, chodit s přáteli, protože to může mít naprosto opačný efekt, než který by jste chtěli. Pokud budou normální pošlou vás do háje, pokud si to nechají líbit, tak je časem pošlete do háje vy, takže to bude furt stejné, takové vztahy nejsou vůbec pro nic dobré. Navíc lidé se musí socializovat, jinak budou jako jehla v kupce sena, někde tam bude, jen se neví kde. A přijít o přátele, to je horší než přijít o partnera, který manipuluje. 
Vydírání je věc sama o sobě, aspoň každý třetí člověk to zažil, ať už to dělal on sám a nebo mu to někdo dělal. I já jsem se zmínila, že jsem to udělala. Navíc my ženy máme neskutečné zbraně, ač si to možná neuvědomujeme, tak se s muži dá dost snadno manipulovat. Ale nedělejte to! Chlap má být chlapem, poproste je normálně zda s něčím nepomohou apod.. Pak přejděte k manipulaci :D, to si dělám srandu. Chlap, co není schopný ženě ani pomoci jí není vůbec hodný, aby žena lítala ve 21. století kolem chlapa je na hlavu, ale samozřejmě pokud kolem vás bude lítat chlap a my ženy budeme líná prasata, tak je to ještě více špatně. 
Chlap je stále hlava rodiny, žena je krkem, bez krku není hlava, ale k čemu bude krk, když nebude hlava?!
Nicméně to vydírání se netýká jen domácnosti, je to i o zakazování a následně žárlivosti. Stále je to dokola a dalo by se toho najít určitě více. Tímto jsem chtěla jen naznačit, že pokud své polovičce ani po pár letech vztahu stále nedůvěřujete, tak nemá cenu ve vztahu setrvávat. 
Je to smutné, ale je to tak. Chcete se trápit a chodit kolem horké kaše? Tyto vztahy stejně končí rozchody i rozvody a pak dokonce soudním procesem, kdy se udělují děti do péče, to snad nikdo nechce. Je lepší odejít dříve, než-li později.

Snažte se zjistit důvody své žárlivosti, proč protějšku nedůvěřujete a zda k tomu vůbec máte důvod.
Nezakazujte, ani nevydírejte může se vám to vrátit. 

Žárlíte? Už jste někdy svému protějšku něco zakázali? Vydírali jste ho? 

Outfit
Zda jsem posledně psala, že mě absolutně nepotěšila objednávka, tak tentokrát mě z poloviny potěšila. Odhodlala jsem se k maxi šatům ze Sammydress, příjemný splývavý materiál, až na pár nitek a opět trochu pevnější gumy přes ruce, bylo vše jak má být. Z počátku jsem se bála, jak se v nich budu cítit a já už jsem je měla tolikrát. No nedávno jsem si na nich všimla fleku, který nevím kde se vzal a tak rovnou doporučuji Jelena - mýdlo na ruční praní, který mě zachránilo a vyčistilo mi právě z pár oblečení šílené skvrny. Má spokojenost je stále na místě :D. 
U mě zatím celkem neobvyklá kombinace růžové a červené, musím uznat, že mi vůbec nevadila. Naopak jsem byla touto kombinací já sama překvapená a moc spokojená. 
Nakonec, když nepočítám doplňky, jsem outfit doplnila hnědými vázacími lodičkami ♡.

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Šaty: Sammydress / Brýle: F&F / Kabelka: Promod / Boty: Botovo / Hodinky: Rosegal / Choker: Zaful / Náušnice: I am

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Dřív jsem měla problémy s tím, že můj přítel pořád někam chodil a mne nechával sedět doma. Teď už mi to nevadí, pochopila jsem, že každý máme své kamarády a nemůžeme všude chodit jen spolu. Přece jenom si taky ráda vyrazím jen s tou svou partou.
  Žárlivá jsem taky trochu byla, protože jsem nedůvěřivá a lidem hned nevěřím. To už mne taky naštěstí přešlo. Ale to přišlo až s časem, když jsem přítele fakt poznala. :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takhle jsem to měla, když jsem byla těhotná, kdy jsem byla fakt náladová a mrzelo mě, že jsem doma a on si chodil kam chtěl. Teď každý jdeme se svými a můžeme říct, že jsme spokojení :D. Aspoň si od poloviček i odpočineme :P.
   Každý byl, nikdo asi na začátku nedokáže moc důvěřovat, nebyla jsem jiná. Navíc důvěra je něco, co se musí hodně budovat a poté o to pečovat.
   Děkuji ti za tvůj komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.