04.07.17

Love Cats ♡ dress

0


Přátelství? Dá se všem věřit? Už dávno v tomto směru nejsem naivní, neboť se mi potvrdilo, že pokud člověk věří, tak si výrazně ublíží. Abych nebyla jen zlá, tak jsem ráda, že mám pár svých přátel, které možná znám kratší dobu, ale v životě by si nedovolili něco takového, jako se stalo nedávno. Není to poprvé, ani podruhé, vlastně ani tím to nekončí a co nejhorší na tom je? Že to dokážu tolerovat a ten člověk to je schopný úplně otočit proti mě. Co pak? Já jsem zklamaná, naštvaná a ať už pak řeknu cokoliv, tak je to zlé.

Bývám hodně optimistická, ale také jsem docela horkokrevná, není těžké mi celý den zkazit během 5ti minut, ale naštěstí je dobré, že stejně dlouho trvá jeho spravení. No tentokrát to bylo trochu jiné, zklamalo mě to. Určitě nejsem jediná na světě, která má kamarádku, kterou zná opravdu dlouhé roky a dokázala by jí svěřit život. Bývávalo, už mi asi přetekla trpělivost, vždy jsem si myslela, že tak moc trpělivá být nedokážu, ale to asi bylo hlavně v případě rodiny :D, kde vychovávám syna a ještě manžela, nu dvě děti - jiný věk (moje všechno). 
Tento člověk si neuvědomuje, že jsou i jiní lidé okolo a to je na tom nejspíše to nejhorší. Za celý svůj život jsem nepoznala člověka, který absolutně nedokáže vydržet s cizím člověkem, nebýt socializovaný apod.. Ach ano vlastně už poznala, zjistila jsem jak moc jednoduché je ovlivnit člověka, zjistit kdo na něj má větší vliv, ten člověk o kterém mluvím si vůbec, ale vůbec neuvědomuje, že se nechává ovlivnit úplně někým jiným. Tajemství jsou někdy skvělá věc, ale tajit něco jako je přátelství, to už je hodně špatné. Lidé nechápou proč to pro ní dělám, ale já nikdy nikomu nechci udělat zle. 
Včera jsem se ptala zda nechce se mnou a mojí fotografkou Verunkou jít, že pak budeme mít své plány a můžeme kamkoliv. Všechno, ale všechno přijala, byla v klidu a dokonce ani nejevila klasické známky toho, že absolutně nechce nikoho poznat. Seznámila jsem je a vše probíhalo v pořádku. Až do chvilky, kdy začala rýpat, já vůbec netuším proč a zda si to uvědomuje, ona tomu řekne upřímnost, ale upřímný člověk říká pravdu a ne něco, co není ani pravda z poloviny a ještě o člověku, kterého považuje za nejlepšího přítele. 
Totálně negativní člověk, strašně mě to celý den mrzelo a nedokázala jsem přemýšlet v klidu, opravdu jsem to nečekala. Já s lidmi komunikuji i když jsou cizí, nechci aby moji přátelé vypadali pak hlavně špatně, myslím tím "s kým se to sakra baví" - snad jste pochopili. Ač je občas moje komunikace otravná, tak radši budu mluvit a být za blázna který se směje, než jít 3 metry před lidmi se kterými šla, jakoby šla úplně sama. 

Já toho člověka mám strašně ráda, ale mrzí mě, že nedokážu jí ukázat, jak je krásné být pozitivní. Jak je krásné nahlížet na lidi s "růžovými brýlemi", jak je fajn žít v minimální stresu hlavně díky tomu všemu. Jaké je to milovat život a nestěžovat si na ostatní věci. Copak nevidí někteří, jak jsou takové věci opravdu super? 
Díky Verunce jsem se po zbytek času, který nám zbýval opravdu bavila, ač tedy já se bavila celou dobu, ale měla jsem pocit, že má někdo pocit odstrčení ač komunikuji na obě. 

Měla bych zpátky nahodit svojí skvělou náladu a konečně takové věci opět hodit za hlavu. Jsem naivní a hloupá, když se jedná o přátelství, ale já bych nikdy i byť negativního přítele nenechala samotného, nechci to vzdát a chci aby ten člověk pochopil, že dokáže být šťastnější. 

PS: Podle sebe, soudím tebe!

Také máte kamarádku, která je vaším opakem? Která občas říká něco, co myslí vážně i když to tak není? Jak na vás takový lidé působí? A co by jste udělali v mém případě?

Outfit
Teď něco opravdu veselejšího. A co může být veselejšího než šaty s kočičkami ze Zaful? Dobře umím si je představit i v jiné než černé barvě, ale já jsem z nich byla nadšená. Ač musím uznat, že nějaký ten pátek jsem takto tmavý outfit neměla na sobě. 
Jak jste si mohli všimnout na šatech je potisk kočiček, srdíček, popisků a jsou takové řekla bych i mladistvé, zároveň jsem netušila, zda se budu v tomto střihu cítit dobře, už jen proto že mám široké boky. Nakonec byli šaty volné, vzdušné (až moc) a nebylo mi ani horko ani zima. No akorát v den, kdy jsme byli venku foukal hloupý vítr a zvedal mi kanýr, který "prodlužuje" jednoduchý střih šatů a tím je i obzvláštní. 
Celkový outfit jsem vzala pohodlný, měla jsem sebou opět na focení syna a tak tohle pro mě byla jasná volba. Sandálky, které na mě jsou celkem i často viděné, pohodlí mi v nich určitě nechybí. Bohužel brzy budu potřebovat nové, tedy musím je pořídit včas, ale tyto zatím ještě stále pár měsíců poslouží - potřebuji jen výmluvu na nové boty (opět) :D. 
Dalším prvkem je kabelka/batůžek - vlastně obojí, tato kabelka se dá nosit přes rameno, do ruky a nebo jako batůžek hodit na záda. Tentokrát jsem zvolila podobu batůžku a bylo to pohodlné, hlavně u kočárku, kdy mám u sebe aspoň doklady a dobroty, pití a další mám při ruce v tašce od kočárku.

Na poslední fotce je taková naše "specialitka", neboť my se na focení rozhodně nikdy nenudíme. :D ♡

Jak se vám líbí tento letní outfit? A co říkáte na šaty s kočičkami? 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Šaty: Zaful / Batůžek: Zaful / Boty: Časnaboty / Brýle: F&F

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.