11.07.17

Gray & Light blue

8


Konečně je za mnou víkend. První věc na kterou jsem v pondělí pomyslela. Věřte mi, že i když se nejedná o nějakou extra velkou oslavu narozenin, tak ulehnutí do postele bylo zatraceně skvělé. Z mého syna se stal dvouletý chlapeček, který mi ještě v den narozenin udělal "radost". Vlastně jsem to opravdu nečekala, jelikož vše, co jsme mu kdykoliv dali, snědl bez zaváhání. 
Občas je chyba příliš důvěřovat. A co, že se tedy stalo? Synovi jsem dala puding, odešla jsem do kuchyně a připravovala něco jiného k jídlu, ticho bylo opravdu příjemné a já ho přiřazovala k tomu, že zrovna jí. Byli to asi 2-3 minuty nepozornosti a syn se rozhodl, že si udělá pudingovou kůru, po pravdě jsem si to prostě musela vyfotit, jelikož jsem všemu ušpiněnému zabránit už stejně nemohla a dokonce jsem ho natočila. Jeho výraz a neustálé roztírání pudingu po noze, bylo opravdu úsměvné a nemohla jsem se na něj zlobit. Obličej, ruce, oblečení, nohy a i potah, to vše bylo potřené kakaovým pudingem, všechno šlo do pračky a syn do vany :D.
PS: Dnes se pokusil o zopakování. Nestihl to!

V rámci tohoto článku chci i moc poděkovat všem, kteří Michálkovi popřáli, neuvěřitelně si toho vážím a všechno jsem mu vyřídila ♡. Dostal spoustu oblečení, které možná teď neocení, ale časem se naučí více vnímat hodnotu věcí, kterou ho chci učit. Samozřejmě dostal i spoustu hraček, které děti prostě milují a bez nich by to nebylo ono, tedy ne v jeho věku. Udělalo mi to takovou radost, když jsem viděla jakou radost má. Babička (moje maminka) donesla takovou tříkolku a ta tříkolka je na ven, ale Michálek z ní nechtěl slézt a jezdil s ní po bytě, nakonec vedle ní i usnul, takže zde se úspěch dostavil největší. Já měla radost z oblečení, že až ho obléknu, tak bude opět velký fešák ♡ můj fešák ♡. No bylo toho více, ale já to opravdu nebudu všechno vypisovat, jen jsem měla potřebu se podělit o radost ♡.

Musím uznat, že to bylo dosti hektické, pro mě určitě a jsem ráda, že je to za mnou. 

Pondělí jsem trávila v obchodech, kde jsem prohledávala slevy, ach ano slevy. Moje konto by muselo být bezedné i u slev, měla jsem spoustu práce se sebeovládáním, ale nakonec jsem si odnesla slaměný klobouk, který jsem dlouho hledala. Nicméně všechno to, co se dělo v pondělí má i své důvody, takže se určitě můžete v budoucnu těšit na něco nového, kde vše prozradím. Není to nějak extra tajné, ale já nechci vše psát dopředu. Už se na TO hrozně moc těším a navíc věřím tomu, že se díky tomuto povede být o krok blíže ke splnění svého snu.

Outfit:
Jednoduché a elegantní, takto bych nazval dnešní outfit. Poskládala jsem kousky, které mám nové i "staré", které jsem oblékla jednou, dvakrát a nebo úplně poprvé. Nejsem typ, který vyhledává výstřihy, jelikož tam nemám nic, ale říkám si proč ne. Tento top mě na eshopu Sammydress opravdu zaujal, můžete si s ní trochu pohrát díky tomu, že si ho zavážete podle sebe, nicméně mi nedošlo, že moc nenosím šortky ani kalhoty a nebo upnuté sukně, ke kterým peplum střihy jdou. Naštěstí se šev topu, který dělí kanýr od základu, dostatečně skryl pod sukni. Díky tomu jsem si k áčkové sukni mohla vzít i něco trochu jiného, než jsem zvyklá. Materiál je opravdu příjemný, to se musí uznat, ale do veder rozhodně nevhodný, já měla to štěstí, že v den focení bylo příjemně.
Šedá áčková sukně se stala mým velkým favoritem a v kombinaci se světle modrou vypadá opravdu skvěle. Tyto lodičky se mi totiž válí v šatníku už rok a měla jsem je pouze jednou nebo dvakrát na sobě, což mě opravdu mrzelo, takže museli na procházku, to samé platí o kabelce, kterou jsem si stále "schovávala" a přemýšlela do kterého outfitu jí chci nacpat a nakonec po tak dlouhé době též spatřila světlo světa :D.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Sammydress / Sukně: Dresslily / Boty: Botovo / Kabelka: Shein 

S láskou,
Vaše SAGI

8 komentářů:

 1. Tie lodičky sú naozaj nádherné, hlavne tá farba! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stále ještě hledám v této barvě spoustu kousků, no moc úspěch nemám :D.
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 2. Můj kamarád vždy říká, že jakmile jsou děti hodné a je velmi velké ticho, něco se děje. Jednou takhle hlídal malou sestru a nakonec ji našel v obýváku, jak maluje fixama psovi na chlupy. Horší bylo, že pes měl bílou srst. :D
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kamarád má velkou pravdu :D. Jinak také chudák pejsek, ale koukám, že při zkrášlování držel :D.
   Já už mám tímto "způsobem" počmárané zdi a nábytek :D

   Vymazat
 3. Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Môj BLOG-Sydney Sleek diary♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mě neskutečně těší, opravdu moc ♡. Doufám, že tě to stále bude bavit ♡
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 4. Kombinace toho účesu a úsměvu je nebezpečná, nehorázně ti to sluší ♥
  Michálek taky umí být pořádný raubíř! :D ale hlavně že jste oslavu zvládli :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jééé, tak to si mě moc potěšila, no já si moc účesy dělat neumím, tak jsem po dlouhé době udělala to, co zvládne i nemehlo jako já :D. Děkuji ti mockrát ♡♡♡

   No a tím to 100% nekončí, je s ním kopa srandy, ale moje nervy to občas nedávají :D. Žijeme a jsme rádi, že je to za námi :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.