13.07.17

Gingham & Dots

2


Je mi jedno, zda je venku deštivo nebo je úplné vedro tedy, co se týče nálad. Konečně nevstávám z postele úplně propocená, co si budeme nalhávat, jsme jen lidi a jako lidi se potíme. V těch horkách jsem měla pocit, že umřu, bez deky mi bylo chladno, pod dekou mi bylo moc horko, jistilo se to "půl na půl". Také to znáte? Já už zkoušela i variantu bez všeho, ale takhle se vysloveně cítím i špatně. A spát bez deky? To je jako nechat otevřené dveře, aby si tam chodil kdo chce, kdy chce - myšleno teď na hmyz. 
Upřímně taková rána, kdy se spíše chumlám v dece jsou pro mě mnohem příjemnější :D. 

Vlastně ne, nebudu psát o posteli a o tom, jak skvělý vztah spolu máme, náš vztah je totiž narušen, můj syn jí nemá rád a proto si to pohodlí nemohu dostatečně dopřát, hihi.

Chtěla bych toho vždy napsat tolik, ale vždy to chci aspoň částečně rozdělit. Tentokrát se mi stala v jeden den naprosto skvělá věc, ale k tomu hezky postupně. 
Se synem jsem včera vyrazila na velkou procházku do města, na focení a samozřejmě za kamarádkou si povídat, zasmát se a vlastně spojit vše příjemné dohromady, což je vždy skvělé. Ach ano k tomu všemu nám skoro celý den pršelo, nicméně jsme si ho i tak mohli vychutnat v dobré náladě. Díky bohu za to, že se ke kočárkům vždy vyrábí i pláštěnky, jinak bych zešílela, ale šílím i z toho, jak špatně my maminky s kočárky musíme držet deštníky. Mě osobně nezbude nic jiného než zmoknout, jelikož jakákoliv komplikovaná jízda kočárkem rozhodně není příjemná. 
Při této příležitosti měla Verunka "velký" deštník, pod kterým byla moc velká sranda. Dvě ženy a dítě v kočárku, jedna veze, druhá drží. Vždy si vzpomenu na to, jak mi jedna z mých vyšších kamarádek nadává, že vždy držím deštník ve své výšce a ony chodí se zlomenou hlavou, tentokrát jsem měla zlomenou hlavu asi 10x a to pozor, je dokonce Verunka vyšší jak já, takže opravdu sranda :D. Další super moment byl, když se najednou deštník vzdálil a já zažila, jaké to je navštívit Niagárské vodopády, nejen že na mě pršelo, ale díky tomu, že se deštník naklonil na mě, tak si umíte představit, jak to vypadalo. Takže srandy bylo i bez deště i s deštěm. A já se rozhodla, že v budoucnu ušiji stylové pláštěnky ♡. 

Když jsem už frčela se spícím synem v kočárku domů, tak jsem ještě trochu více promokla, jelikož vlastník deštníku musel jinou cestou a tak bylo super mít v botách písek a lýtka obhozený vším možným. Stála jsem na zastávce a čekala na svůj bus, měl přijet za pár minut, tak jsem si řekla, že v tom dešti přežiji. Najednou se ke mě začala blížit paní se zeleným deštníkem a nabídla mi prostor pod deštníkem. Upřímně, jsem byla neskutečně překvapená, zaražená a nemohla jsem tomu uvěřit. Paní jsem poděkovala ani tak 10x, řekla na rovinu, že tací lidé se už téměř nevidí a že jsem jí moc vděčná. Cítila jsem se trochu hloupě a trapně, jelikož jsem stále trochu stydlivá a ve velké blízkosti druhých jsem nesvá. Paní si se mnou moc příjemně povídala, tak to trochu odlehčilo mojí situaci. Stále jsem měla v hlavě jen to, že je ta paní "hrdinka". 
Už jen to, že paní "obětovala" svůj prostor pod deštníkem a tím i svůj osobní prostor, kvůli člověku jako jsem já. Doslova jsem tomu nemohla uvěřit a pokud paní někdy opět potkám, tak jí poděkuji klidně znovu. Já doufám, že paní v životě potká jen to nejlepší a mě dokázala, že lidé dokáží pro druhé něco udělat. Jsem hrozně vděčná, ač jsem na déšť v přítomnosti syna a tedy kočárku zvyklá, tak mi to tentokrát dost pomohlo. Od toho jak hodně promoklá jsem byla, tak mi bylo dost chladno. Vykouzlilo mi to neskutečný úsměv nejen na tváři, ale i na srdci.

Dobří lidé stále jsou, špatně se hledají, ale když to budete nejvíce potřebovat, tak věřím, že přijdou. Sama ráda pomáhám druhým, ač nejsem moc na cizí lidský kontakt zvyklá, tak dokáži v sekundě otočit a pomoct. 

Stalo se vám už něco podobného? Určitě mi to napište do komentářů, i pokud jste na té straně, která to uskutečnila ♡. Budu se na to těšit ♡.

Outfit: 
Tento topík jste již mohli už dříve vidět, tentokrát jsem ho vytáhla s šortkami, které mám už pár let. Bohužel jsem nedávno zjistila, že tento obchod už se nenachází v ČR a já si již nebudu moct nic koupit, tak mám jako "památku" asi 3-4 kousky. 
Upřímně nikdy mě dřív nenapadlo vzít si kabelku na jiný způsob než jsem zvyklá, ale jelikož mám tuto puntíkovou kabelku, která je dostatečně malá a díky odepínatelnému řemínku (nevím teď, jak to nazvat) se s ní dalo i dobře experimentovat. Pamatujete na otřesné "ledvinky", které kdysi byli celkem hitovka, ale pak se z ní stal propadák a najednou mám zase pocit, že se to trochu vrací. Móda se bude vždy točit dokola ♡. Nicméně já sama nejsem fanouškem ledvinek, ale tyto šortky v kombinaci s kabelkou se mi natolik líbil + nápad, se mi natolik zalíbil, že jsem ho jednoduše uskutečnila. Tedy kabelku jsem zapasovala do šortek tak, aby se vytvořil pásek a zároveň kabelka, jako prostor pro peněženku, mobil a klíče. Víc se toho tam ani nevejde. 
A samozřejmě nesmím zapomenout na pohodlí, které některé deštivé dny vyžadují (nechci si přeci špinit lodičky), tentokrát jsou to moje oblíbené zlaté tenisky ♡. 
Nakonec tento outfit má nejen barvy, ale i kombinaci různých vzorů a materiálů. 

Jak se vám líbí nápad kabelka = ledvinka? Jaký máte názor na ledvinky všeobecně? A jak se vám libí kombinace vzorů? ♡

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Zaful / Šortky: Oodji / Kabelka: Sammydress / Hodinky: Zaful / Náramek: Bugiamasa / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Hele já zas nemohu usnout, dokud nejsem fakt celá přikrytá. A to je taky docela peklo v létě :D
  Jéé, ta paní musela být fakt zlatá, tolik lidí se teď už fakt nevidí..:)
  Krásný outfit :) Oodji jsem jednou navštívila v Praze a koupila si košili. Měla jsem v plánu se tam podívat znovu, ale zrušili mi ho. Od té doby jsem tento obchod nikde neviděla, škoda, měli tam hezké věci :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem občas schopná z únavy usnout i na gauči bez všeho :D
   Opravdu byla ♡ a věřím, že se najde více jedinců, kteří jsou rozmístění po celém světě, protože proč by všichni byli jen v ČR a SR :D
   Děkuji mockrát ♡♡♡ já jsem na oodji narazila ještě při studiu v Liberci, chodila jsem tam pořád a hrozně mě mrzí, že ten obchod zmizel. Byl hodně, opravdu hodně kvalitní. Materiály skvělé a neměla jsem si na co stěžovat ♡ je to velká škoda -_-

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.