20.07.17

Flamingo skirt

2


Včerejší den byl naprosto skvělý, od jeho začátku, až po jeho konec. Dobře až na jednu maličkost, ale k tomu až za chvilku. Celý den jsem se těšila, až konečně po dlouhé době uvidím svojí nejlepší kamarádku, která mi šla na svatbě i za svědka. Takovou dobu jsem ji už neviděla, že bych s ní nejradši odjela opět na nějaký víkend, aby jsme si stihli opět všechno povědět. 

Nuž, ale vrátíme se k mírně klidnému ránu, kdy jsem šla vyvenčit Charlieho, našeho pejska, který bydlí u mých rodičů. Jít ráno na procházku je neskutečně příjemné, hlavně když víte, že ten den se nejspíše upečete. Nejlepší moment byl ten, kdy jsem chytala psa jednoho pána. Bylo to zábavné. Pán jelikož byl starší a neschopný rychlého pohybu, tak jsem se mu nabídla, že mu pejska chytím. Pejsek lítal tam a zpátky, chvilkami jsme měli pocit, že spíše lítá v té rychlosti. Nakonec jsem zavolala jeho jménem a přišla ke mě (fenečka), chytla jsem jí za vodítko a počkala na příchod pána, který jí už nasadil jen vodítko. Musím uznat, že taková rána mi vůbec nevadí. 
Když jsem se dostala k tomu pejskovy, tak jsem nedávno byla běhat se stafordem/pitbullem "voříškem" jen nevím jak to nazvat, aby dávalo smysl, nicméně určitě každý ví, jak to myslím. Nikdy jsem se psy neběhala, ale upřímně jsme si dali zabrat obě navzájem. Nasadila mi tempo, které normálně neběhám, chvilkami jsem myslela, že se hodím na zem a ona mě jen povleče :D. Nakonec jsme to spolu zvládli a já kamarádce aspoň zároveň i pejska vyvenčila.
Zpátky k včerejšímu dni.
Můj syn je poslední dobou až moc aktivní, tím myslím - opravdu moc. Ráno se dívá na pohádky a snídá, což je naprosto v pořádku, já si mezitím všechno stihnu připravit, nasnídat se také a všímat si malého. Který mi bral za ruku, abych šla k němu do pokojíčku, tam jsme chodili asi půl hodiny do kolečka. Začal běhat po bytě, kdy zjistil, že gravitace je prostě silnější než on a spadl na roh obývací stěny, naštěstí máme tyto rohy zajištěné a tak nic jiného než chvilková bolest nepřišlo. 
No musela jsem se začít líčit, abych vypadala jako člověk. Potřebuji tedy aspoň svých 20 minut klidu, což se mi nedostává (klasika). Z líčení, které by trvalo těch 15-20minut se rázem stává hodina, kdy běhám stále k němu a zpátky. Nejlepší je, že u toho nejjednoduššího mě nikdy nevyruší, ale jakmile si jdu dělat linky, tak je schopný mi i vlasy vytrhat. :D Měla jsem štěstí, že mi mém malovaní byla rázem reklama a tak jsem pospíchala, aby byli hotové a já se mu mohla věnovat. Uvařili jsme spolu oběd a měla jsem "klid".
Konečně nadešel čas, kdy budíme tatínka. "Michálku, jdeme vzbudit tatínka", s touhle větou je schopen syn vystřelit rychlostí blesku :D. Tatínek je jeho všechno, navíc buzení je dost velká zábava. Ať už vypichuje kukadla, nebo zarývá pastelku do ruky, musím uznat, že má lepší styl než já, hihi.

Hurá! Jsem z domu! Jako maminka. která má poslední dobou až moc hyperaktivní dítě, ráda vystřelím a uklidním se. Poslech hudby cestou autobusem a relax. Navíc jsem konečně zašla do sušenkárny, kde jsem si za boha nemohla vybrat sušenku. Všechny byli až moc dokonalé ♡. Já bych to vykoupila, všechno. Ale byla bych jak balónek a to nemohu dopustit. Paní je dělá úplně sama a v tom jí opravdu obdivuji. Sušenky jsou výborné a určitě jsem tam nebyla naposledy. Takže třebas za týden, dva se na mě může opět těšit :D. 
Už jsem byla s kamarádkou, když v tu chvilku mi začíná volat manžel, kdy se vrátím domů, že Michálek zlobí, že je hrozně hyperaktivní. Ach ano, z části jsem byla vážně ráda, že si ho "užívá" tak moc, ale trochu mi ho bylo líto, ale jen trošičku, hihi. Dál jsem odpočívala a povídala si s Inuškou, spokojená jsem ztrácela pojem o čase. Kdo by neztrácel pojem o čase, když se mu tak dobře povídá. Jo můj manžel měl pojem o čase až moc, myslím, že se i modlil, abych byla už doma :D. 

Pro mého muže skvělá zpráva, jsem totiž už doma. Syn nespal a doma bordel ještě větší, než když jsem odešla. Bylo mi jasné, že si dali vzájemně dost zabrat. Navečeřeli jsme se a začali jsme hledat dudlíka, syn bez něj zatím neusíná, ale chci brzy řešit odnaučování. Hledáme a hledáme, nikde nic. Najednou se ozvala rána, syn spadl, víc než by jsme chtěli, já v šoku, krev všude (nebyla, ale já to tak v tu chvilku viděla). Michálek si rozrazil ret a tekla mu docela dost krev, utěšovali, zastavovali krvácení a snažili se stále ho nějak rozptýlit. Když jsem mu umývala obličej, tak se konečně začal řehnit, to bylo dobré znamení :D. 
Nuž to co přišlo poté, bylo šílené, tentokrát to bylo šílené v zábavném slova smyslu. Nevíme zda se neuhodil ho hlavy, že by se mu rozsvítilo špatné světlo, nebo spolykal příliš krve a je jako upír, který dostal druhý dech, nicméně začal po bytě lítat, jako pejsek z rána :D. Asi půl hodiny běhal v pokojíčku kolem skluzavky, nekecám. Stále dokola a dokola, nekoukal na cestu a málem objal i kolečko na topení, jo v tu chvilku jsem pocítila zástavu srdce. V tu chvilky by jsme to nestihli, ale syn to ani nepostřehl a běhal směle dál. Řehnil se tam jak nikdy, my s mužem jen kulili oči a já přemýšlela, zda mu nedal nějakou čokoládu, kostku cukru, kávu, nebo já nevím, co ještě. 
Po všem vydovádění se konečně uklidnil a v tu chvilku usnul. Byl klid, velký klid. DOKONALÝ KLID!

Ve skutečnosti jsou takové dny téměř na denním pořádku, syn je po oslavení svých 2 let plný energie, která se nedá moc dobře vybít, ale člověk nikdy, zdůrazňuji NIKDY nezapomene, že je s ním dítě v bytě ♡. 

Outfit
Tak se k tomu také dostaneme, po napsání mého "klidného" dne. 
V první řadě bych jako první uvedla top, který jsem si kdysi dávno kupovala ještě v Německu. Původně měl tento top peplum střih, ale jelikož se dost páralo, tak jsem si z něj udělala crop top a našila mu gumu dospodu trička. Krásně drží v pase a nemusím se bát, že někde vyleze. K topu jsem zvolila krásnou sukni s plameňáky, kterou jsem bohužel musela upravit, tedy spíše do ní vložit jen gumu. Byla a stále je dost volná v pase, proto jsem jako "zajištění" zvolila pásek v černé barvě. 
Ze stejného eshopu tedy Rosegal, pochází i světle modrá kabelka, která se dá nosit k teniskám i k lodičkám, taková univerzální. Nicméně mě zklamalo, že dorazila s "ukousnutým" kouskem gumy, která vlastně začišťuje kraje. Je to i na viditelném místě, tak to mě dost zamrzelo. 
Tentokrát jsem neodolala a vzala si jeden ze svých náhrdelníku, který je stále můj nejoblíbenější, jak víte, tak moc šperky nenosím, díky synovi jsem se dost odnaučila je nosit, ale občas je to potřeba. 
Díky barvené sukni nebyl problém vůbec s ničím, vlastně ani boty nebylo těžké vybrat. Růžová je pro mě téměř stejně neutrální barvou, jako je béžová a tak mi přišli pro tento outfit úplně nejvhodnější. 

Jak se vám líbí sukně s plameňáky? A co říkáte na celý outfit? 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: ??? / Sukně: Rosegal / Náhrdelník: Zaful / Pásek: Sammydress / Kabelka: Rosegal / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Michálek by tu svou energii mohl rozdávat, taky bych si o trochu řekla :DD
  Outfit mne zaujal už na Instagramu, je fakt krásný :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No občas bych jeho energii potřebovala taky :D, má jí až příliš.
   Tak to mám velkou radost, děkuji ti mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.