20.06.17

Striped dress

0


Upřímně si povězme, že ne každý den je hned z rána perfektní. Z představy, kdy vstáváme krásně vyspalí se stává realita v podobě líného prasete, které by nejraději mělo chvilku klid a ještě aspoň hodinu spánku. No dobře u mě je to tak málo kdy, ale vyspalá taky nejsem, nicméně z postele vylézám málokdy s dobrou náladou. Někdy se probudím s migrénou, někdy budím manžela hrozně dlouho a malý mě navíc neposlouchá, ale většinou jsou rána nádherná, syn vedle nás spinká a pak s námi většinou i jde na snídani. Miluji ty ranní úsměvy, kopance nebo facky do obličeje, občasné hlazení a následné vytrhnutí dalších 5ti vlasů, protože překážejí v hlazení, ano i tyto rána miluji.

Nicméně toto jsou rána všeobecně u mě známá :D. Když si vezmu, že už je úterý, tak mám pocit, že ty víkendy opravdu jsou hodně krátké. 
Sobotní ráno bylo vážně "divné?" myslím, že nazvat se to tak dá. Nuž od rána jsem byla trochu ve spěchu, jelikož náš budíček bývá o víkendu právě syn, který se rozhodl spát do nějakých 8mi hodin, což je pro mě jako spát do oběda, heh. Měla jsem se synem a kamarádkou Kájou spoustu plánů na celý den a právě o tom dnes informuji, protože to bylo od nejhoršího k nejlepšímu. 

Program byl jasný a hlavní prioritu měla akce "Nebe plné padáků", kde měli být naši plzeňští fotbalisté, házenkáři a hokejisti, spolu s akcí i kapely apod.. Nuž dozvěděla jsem se, že se ve stejný čas koná i akce s názvem "YouDay", já upřímně stále nejsem úplně nejinformovanější, ale některé z nich znám. No říkala jsem si, že je to příležitost, jak zjistit chod takových akcí. Samozřejmě, že jsem si myslela, že tam bude pár lidí a ono se najednou ukázalo, že je nejen Plzeň zalidněná, neslušná a mnohem víc věcí.
V souvislosti s akcí mělo být i nějaké focení s youtubery a tak jsem si říkala, proč ne, tak se vyfotím a udělám si památku. Myslela jsem si totiž, že jsou lidé normální, ach jaké zklamání. Myslím, že kdybych tušila, co mě bude čekat na konci, ani bych tam nevlezla do té fronty. Když jsem totiž stála někde v té frontě, která se ještě dala přežít, tak se nikdo vpředu nerval jako blázen pro fotku, nuž když jsem si do stejného místa dostala já, začal pro mě horor. 
Dostanu se k tomu hned, jen bych ještě něco chtěla předtím zmínit. Youtuběři se na focení střídali a když přišlo na střídání, tak slečny za mnou na ně začali vykřikovat, že chtějí fotku a pak byli zlé. Měli by si uvědomit, že nemůžou vnímat všechno a navíc to nejsou celebrity, tedy svým způsobem ano i ne. Dělají, co je baví. No bylo mi jich líto, jelikož když se podívali na nic nekončící fronty, tak z toho byli vyřízení, byli unavení a já chápala, že tam nebudou celý den jen stát. 
Tak zpátky k úžasné frontě. První věc, která mi vadila bylo předbíhání, fronta se najednou tvořila z další strany, jen aby měli s nimi fotku, přišlo mi to hloupé. Já šla s tím, že buď bude nebo ne a bylo mi tu putna. Rodiče učili děti rvát se kupředu, což mě také strašně iritovalo, několik z nich mi šláplo na nohu, ale děti si neuvědomují, že s 50ti kily jen tak nehnou :D při jejich výšce. Dostala jsem asi 100x loktem od holek, co zabrali taková tři místa a nejspíše mi chtěli dopřát liposukci, jinak si neumím vysvětlit takovou situaci. 
Útěk byl celkem nemožný, takže jsem stála, potila se v davu, lezli mi na nervy lepící se lidi - jakožto na člověka, který ten kontakt úplně nevyhledává. Lidé se strkali tam a zpátky a já měla pocit, že jsem jak sardinka v nálevu -_-. 
A DOST! Procpala jsem se davem, ze kterého jsem málem nevyšla, měla jsem pocit, že jsem prošla stádem krav, které mě chtěli udupat při pomyšlení, že je o milimetr odsunu. 
Když jsem vylezla z příšerného davu viděla jsem maminky s dětmi. Ty děti plakali, ty děti neměli ani 10let a já zůstala v údivu. To jako vážně nechají své děti na počítači sledovat youtube? To jsme na tom fakt tak špatně, aby naše děti seděli tak brzy u počítače? Možná jsem už stará, ale já si nepřeji, aby můj sledoval od malička takové věci. Na to mají děcka času dost.
Další věc je ta, že nedali v tom davu ani dětem napít, v davu kde dochází k rychlému úniku kyslíku, hlavně když nejsou pořádné klimatizace. Nadávali na všechny jen proto, že děti plakaly. Plakali protože neměli fotku. Nestačila jsem se divit. Vážně jsem stará. 

Abych to shrnula, tato akce byla absolutně špatně organizovaná. Lidé byli neuvěřitelně drzí a OC Borská pole by se měla zamyslet nad lepší klimatizací při těchto akcích. 
A ti kteří se byli vyfotit a stěžovali si, měli by si zaplatit za nějaké akce, kde tedy jsou a je to organizované, protože stěžovat si, kdy se nic neplatí - to umí každý.
Byla jsem ráda, že jsem odešla.

Konečně jsem se dostala na akci "Nebe plné padáků", vzduch a lidi kolem mě. Dokonce těch lidí bylo i málo. Poslechla jsem si pěknou hudbu a užila si to. Měla jsem langoš na kterém jsem si "pochutnala" a rozhodla se, že už si ho nikdy nekoupím a navíc s vlastní hloupostí jsem večer vytrpěla své. Nuž, kdy se to máčí v oleji, tak to musí pořádně nasát -_- a navíc klasická mouka je pro mě opravdu peklo na zažívání.
Tak jsem se těšila, že si poslechnu například Mišíka a pak si nechám podepsat šálu od fotbalistů, udělám si s nimi fotku a budu happy jak dva grepy. Takže, neposlechla jsem si ani Mišíka a dokonce jsme museli už vyrazit taky domů, byla jsem se synem a přeci jen s ním nemohu být extrémně dlouho a Kája také dojíždí do Plzně, takže o důvod více. 
Fotbalisté nikde a pak na instagramu vidím, že se objevili asi 10minut po našem odchodu, jak super. To už jsem smutná trochu byla. Dokonce jsem neviděla ani žádný padák, takže akce "Nebe plné padáků" byla bez padáků. 

Na konci dne mě ale potkalo něco skvělého. Domů jsem šla pěšky a potkala tak maminku své nejlepší kamarádky. Pamatujete, jak jsem psala, že slova dokáží být opravdu silná? Že nám mohou hodně ublížit, ale také motivovat? Mě se naštěstí stalo to dobré.
Liduš je vždy skvěle naladěná, je pozitivní a člověka ještě více vyzdvihne, pochválí a je poznat, že je upřímná. Snaží se druhým pomáhat a je to prostě správná ženská. Je to žena, která si jde za svým a já jí v tomto obdivuji.
Ta slova, to všechno, co mi řekla se mi vrylo do paměti i srdce. Nebudu vypisovat celý náš rozhovor, ale vytrhnu větu, která mě vždy dostane do kolen, ale v tom dobrém. Říct mi "Zasloužíš si to.", že jsem dobrý člověk, který je vděčný za maličkosti apod, já jsem chtěla opravdu skoro plakat radostí. Motivovala mě k tomu, abych nikdy nepřestala jít za svým snem, přesně jak to dělá i její dcera a moje nejlepší kamarádka Inuška, jejich slova mě vždy dokáží povzbudit a potěšit. ♡
Nakonec mi i ten den napsal tu samou větu manžel ♡ a to už jsem měla i zasklené oči. 

Pro někoho hloupé, ale pro mě je to velká věc, pro mě jsou to slova která mě nutí pokračovat ♡.

Pozitivní lidé jsou to nejlepší, co v životě máme a proto se jich držme. Uvědomme si, že jen ti pozitivní lidé to dotáhnou tam, kam sami chtějí. Nicméně se snažte i negativním lidem ukázat, jak je takový pocit nádherný, snažte se ty lidi změnit i když to dá práci, oni budou poté vděční ♡.

OUTFIT
V hlavní roli pruhované šaty. Šaty mě nikdy nepřestanou bavit a z těchto jsem měla velkou radost už od začátku. Těšila jsem se až si je obléknu a vyrazím s nimi do Plzeňských ulic. Při velkém horku pro mě byli ideálním společníkem a já jim nemám nic moc, co vytknout. Nebo mám? Jak víte, tak spoustu věcí pochází hlavně ze Zaful, takže není novinka, že si občas i stěžuji. Vlastně bych ani nemusela, jelikož je to levné, nicméně je vtipné, že jsou lehce průhledné, ale díky tomu, že jsou tmavé, tak ani nejsou. Naštěstí. Nuž nejvíce mě překvapil jiný fakt, šla jsem na druhý den opět fotit a procházela OC Plaza, koukala do výloh a smutně valila oči na všechny ty parádní kousky, které bych chtěla mít :D, asi jsem si myslela, že se slitují a skočí mi sami do kočárku - kéž by. Překvapivě Orsay má hodně podobné šaty a jako fakt podobné až jsem nemohla věřit vlastním očím. Samozřejmě barvu mají úplně jinou a jsou také krásné a plánuji, že se podívám na kvalitu a posoudím, jelikož Orsay považuji za velmi kvalitní obchod. Tak třebas v jiném článku ♡.
Kočičí brýle nevidíte ani poprvé a ani naposledy, to samé platí u kabelky, která pochází ještě stále z mé nejspíše první nebo druhé spolupráce a stále se dobře nosí, samozřejmě kvalita nebude nic extra, ale zatím vypadá stále jako nová. 
A v poslední řadě tu jsou béžové sandálky, moje milované sandálky které si toto léto hodně užiji a vy se máte na co těšit. 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Šaty: Zaful / Brýle: Zaful / Kabelka: Gamiss / Boty: Botovo 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.