24.06.17

Makeup Brushes Set

3


Štětce sem, štětce tam. Vždy jsem toužila nějaké ty štětce vlastnit, ale jak již mnozí z nás ví, tak jsou některé celkem drahé, nedostupné a hlavně v případě, že chcete kvalitní, které vydrží. Už jsem mívala štětce doma, ty které se kupovali po jednom kusu - aby se neřeklo. Naučila jsem se pracovat s pár z nich, ale když jsem vždy chtěla rozšířit to málo, co jsem měla, zjistila jsem, že na to nemám peníze.
No možná kdybych to neutrácela za potraviny a oblečení, tak na ty štětce i mám, ale pak bych dostala doma ještě pěkně vynadáno.

Nejednou jsem se zmínila, že Sammydress je pro mě opravdu dobrý eshop, ale také to bude tím, že mi snad přišli jen dva kousky se kterými jsem nebyla úplně tak za dobře. Když jsem se rozhodla šetřit, tak by se mi opravdu nevyplatilo ještě utrácet za oblečení nebo kosmetiku a natož ještě štětce.
Upřímně, neměla jsem ani ponětí, co do toho košíku mám už hodit a pak mi napadlo právě vybrat si štětce, nakonec jsem našla i takové, které bych mohla vyzkoušet a jelikož už je mám vyzkoušené, tak k ním i něco samozřejmě napíšu. Navíc pamatujete, jak jsem si omylem objednala místo štětců stojánky? 

Sada štětců, která obsahuje ještě blender a něco, co nevím jak nazvat, na čištění štětců. Moje znalost, co se týče štětců je celkem dost pomíjivá, ale už jsem v ruce držela opravdu kvalitní, "kvalitní" a nakonec samozřejmě nějaké, co někdo někde koupil a daroval mi je :D. Na ty si pamatuji ještě dnes, protože mám pocit, že mi způsobili i pár bolestivých chvilek. 
Jeden kvalitní štětec mám ještě stále doma, stále ho používám a také jsem s ním stále spokojená - nějak moc stále :D, nicméně pak tu jsou takové ty za těch 50kč z drogérií a o těch víme všichni své, něco vydrží to se musí nechat, ale co bych také chtěla za 50 korun. 

No abych se konečně dostala k té sadě. Největší radost mi udělala zadní strana toho balíčku, kde je vypsané na co se jaký štětec používá, takže to mi přišlo jako super pomůcka i když to možná používám jinak podle sebe a jak mi to přijde vhodné :D. Při rozbalování mě překvapilo něco moc "příjemného", hmyz to naštěstí nebyl, ale takový smrad, který mi dal asi 20x facku, to asi jen tak nezapomenu. Nevím zda to namáčejí v hnoji, nebo nějakém sajrajtu, ale ten smrad snad nezapomenu, nikdy. Jediná věc která nesmrděla, byla "ta věc" na čištění štětců, poté samozřejmě byli načichlé i štětce, které člověk snadno vyčistí a tak jsem byla v klidu, to nejhorší se chystalo. Ach ano slavný "beauty blender", jak se tato houbička běžně nazývá, tato věcička snad předčila má očekávání, tedy očekávání mého čichu, který je zvyklí na všechno (věřte mi, jsem maminka, zažívám denně různé životní momenty), opravdu jsem měla pocit, že se to v něčem normálně válí před odesláním. Když jsem šla houbičku omýt, bez toho abych cokoliv použila, vymáčkla jsem z toho pěnu a dost dlouho jsem jí odstraňovala. Myslím, že většinu jsem z toho dostala, ale příště jde do pračky.

Tak to jsem se konečně dostala od toho špatného smradu, který mě dostatečně poznamenal. Možná to má své výhody - celý den jsem totiž neměla huť k jídlu :D. 
Nicméně teď se vrhnu konečně na kvalitu štětců a všeho okolo. 
Například blender nemám moc s čím porovnávat, nicméně mě překvapilo jak je pevný, každá houbička na makeup, kterou jsem měla, byla skutečně hodně měkká. Hodně s houbičkou teď pracuji a stále si zvykám a zatím se mi s ní pracuje dobře.
Samotné štětce jsou super věc, samozřejmě že nejdu vychválit tu dokonalou kvalitu, kterou nemají, ale překvapilo mě, jak jsou jemné. Líčím se téměř každý den a už si neumím představit líčit se bez nich. Tím, že jsou jemné mi vyhovují na mojí neustále podrážděnou pokožku. Dokonce z některých vypadli štětinky pouze na začátku a pak už hodně málokdy se tak stalo. Učím se používat stíny, na které jsem fakt hodně bídná, ať žijí mé linky :D, ale třebas se časem něco více přiučím. Nicméně jsem s kvalitou štětců spokojená a za tu cenu si je příště pořídím i sama. ♡
Nakonec čištění štětců přes tamtu věc je celkem jednodušší, než způsob který jsem doposud používala (vůbec to nechtějte vědět). 

Nějak jsem si na všechny tyto věcičky rychle zvykla, takže mi udělali moc velkou radost. Myslím, že jejich cena je přijatelná i přes to, že nejde o dlouhodobou záležitost, sama jsem zvědavá jak dlouho vydrží.

Máte zkušenosti s nakupováním štětců přes různé eshopy? Používáte štětce, blender apod? 
Pokud máte nějaké typy na kvalitní štětce za rozumnou cenu, tak sem s nimi ♡.


S láskou,
Vaše SAGI ♡

Krásný víkend!

3 komentáře:

 1. tieto vyzerajú veľmi pekne..ja som ešte asi pred 2 rokmi vsadila na Zoeva štetce,a nemôžem si ich vynachváliť..oplatilo sa do nich investovať aj keď sú drahšie, pretože sú jemné, husté, a žiadne iné mi zatiaľ tak nevyhovovali ako tieto :) inak používam občas aj beauty hubku, keď chcem taký prirodzenejší finish :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dneska jsem na ně zrovna koukala, jsou opravdu drahé, ale věřím, že se investice vyplatila. Časem bych si ráda taky pořídila nějaké kvalitní štětce, takže ti mockrát děkuji za typ ♡♡♡.
   Já se natřu vždy štětcem a pak to dodělám houbičkou a jsem spokojená :D
   Děkuji za komentář ♡♡♡

   Vymazat
 2. Štětce jsou moc pěkné, podobné mám doma i já.
  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.