22.06.17

Light blue & Pink skirt

2


Podle kalendáře nás včera přivítalo léto, ale teplotně už přišlo o něco dříve. I přes mojí "lásku" k létu, má právě léto i své výhody. Když se na to podívám z jakékoliv strany, lidé jsou veselejší, méně protivní, oblékají se občas i do barev, ale u nás stále převládá černá a v ulicích člověk stále málokdy vidím pestrost. 
Co se týče léta, na které se letos nejvíce těším, i když budu o rok starší, možná i moudřejší (to asi vážně ne), ale rozhodně budu blíže k tomu si plnit své sny. Své narozeniny letos oslavím právě na Slovensku, kde se potkám a vlastně i poznám se skvělou blogerkou Ivankou z Moja skriňa, doporučuji navštívit její blog, je neskutečně inspirativní a stále září barvičkami, což se mi naprosto líbí. Její styl se mi líbil již od začátku, co jsem narazila na její instagram a tak to vlastně i začalo a nikdy bych nečekala, že právě instagram mi pomůže najít nové přátele, těším se.

Já stále jen píšu, jak se na něco těším, až si přijdu trochu hloupě. Nicméně já se děsně těším z maličkostí a i pouhý úsměv, který je mi věnován mi dělá radost. Radost mi nedělají bezohlední a sobecký lidé, ty mě dokáží vážně porazit. Ale dnes to o nich nebude, hihi.

Konečně mám brigádu a mám z toho radost, jako malé dítě z Vánoc. Zatím se ještě učím, ale první den v práci byl opravdu skvělý. Opět jsem se přiučila něco nového, zjistila že některé věci jsou všude stejné a některé naopak úplně jiné. Kolektiv je naprosto skvělý a rozhovor s děvčaty byl opravdu parádní, když si rozumíte, není co řešit. Zatím k tomu nemám, co velkého napsat, ale určitě brzy přijdou i některé poznatky. Nicméně pár věcí by tu bylo o kterých by se dalo psát, ale takové se neroznášejí ♡.

A konečně léto a móda v ulicích. Teď to chytnu za ten dobrý konec a buď tuto sobotu nebo další se můžete těšit na článek věnovaný právě "módě v Česku". Už jsem něco málo načala, jelikož je krásné jak z lidí číší pozitivní energie, tak jsme stále jen lidé a až na některé perličky na ulicích, chodí v Plzni pěkné ženy a slečny, které vlastní nádherné ženské kousky a vypadají v tom vážně skvěle. Ano toto mi udělalo také radost. 
Miluji barvy, miluji kombinování barev a potřebuji doplnit ještě tak 3455ks oblečení v různých barvách, abych byla spokojená. Chtěla bych každý den nosit jinou barvu šatů, nebo mít každou jinou barvu sukně ♡. Šílené? Já si to nemyslím. Ráda se cítím dobře a i když si na sebe i černou ráda obléknu, tak nejlépe se vždy budu cítit v barvách.

Tylové sukně jsou u mě nejspíše nejoblíbenějším kouskem hlavně na léto, nosím je téměř pořád, no tedy hlavně tato růžová je na mě viděna nejčastěji. Tentokrát jsem ji vybrala do kombinace se světle modrým topem a šedými doplňky v podobě ručně vyráběného náhrdelníku a kabelky. Nesmím také zapomenout na boty s metalickou špičkou, které jsou sice hezké, ale vůbec ne pohodlné. Existuje tolik pohodlných slip-onů a já zrovna nosím ty, které mi ničí paty :D. No znáte to přeci, pro krásu se trpí, hihi.

Jak se vám líbí kombinace pastelových barviček na léto? Máte rádi barvičky? Jaké je vaše nejoblíbenější kombinace barev?

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: H&M / Sukně: New Yorker / Boty: CCC / Kabelka: Botovo / Brýle: F&F / Náhrdelník: Handmade

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Takovéhle sukně miluju, bohužel jsem ale ještě nenašla žádnou tu svou :(
  Sluší ti to :)

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě najdeš tu svojí, zkoušela jsi už některé typy? Kdyby cokoliv, tak mi napiš na instagramu a já ti ráda poradím ♡♡
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.