27.06.17

Fuchsia & Red

4


Život je opravdu zvláštní. Někdy je tak moc úžasný, že bychom skákali do nebe a někdy hrozný, že bychom se plazili kanály. Ale o tom to také je, život by byl jedna velká nuda, kdyby bylo vše tak jednoduché. I já se občas máchám na dně, rozjímám nad blbostmi a pak se stane byť jen malá naděje a já rychle vstávám, motivuji druhé a snažím se stále být pozitivní, ale někdy to prostě samozřejmě také nejde.

No nebudu rozjímat opět o životě, ale o 100% užitém víkendu po mém šíleném týdnu. Když má manžel odpolední, tak jsem zvyklá chodit na focení se synem, ale jakmile se teploty vyšplhali nad 30°C, tak se ze mě stávala mrtvola, běhala jsem ráno, chodila na procházky ráno a večer, no a přes den umírala, spala jsem a i když se mi ven chtělo, tak jsem si netroufla jít se synem sama, jelikož se mi neskutečně motala hlava. Takže když přišel trochu chladnější víkend, tak jsem celkem dost jásala.
A teď po malém shrnutí nicneříkajícímu týdnu = nudnému, přichází ten můj volný víkend (vlastně jen neděle). 
V sobotu jsem trávila čas plánováním outfitů na focení v přírodě, líčení. Ráno jsme se byli s Michálkem projít po sídlišti, odpoledne jsme přivítali tatínka a k večeru jsme opět vyrazili na procházku, jelikož tatínek vařil večeři (dobře zařízené jsem to měla) :D. 
Neděle ráno byla rozhodně šílená, jeden že jsem nemohla pořádně spát, jelikož jsem se bála, že zaspím, ale celkově jsem byla trochu ve stresu, opět nová fotografka, nová tvář a já se stále bojím, jak mě lidé přijmou, aby si nemysleli, že jsem blázen :D. Nejsem zvyklá se před lidmi přetvařovat a proto se občas bojím, že se mnou dotyčný nebude moci komunikovat, bude mu například vadit má povaha nebo tak - to víte při focení se to moc nehodí :D. 
Byla jsem vzhůru každou chvilku, až mi zazvonil budík a já vstala konečně z postele - hodně jsem se vyspala, vážně.  Nicméně jsem vyrážela, tak abych v 8hod byla na místě a já, já si ještě zapomněla tašku s věcmi na převlečení. Takže co? No vracela jsem se domů, běžela v sandálech a bylo to dost nepohodlné -_-. Naštěstí jsem vyrazila v předstihu a stihla jsem to akorát. ANO! 
A teď to přijde. Já a focení v přírodě? Ano, je to moc moc krásné, vždy se krásně kouká na ty fotografie žen v přírodě, nuž já jsem poštípaná po celém těle. Na některých místech měli asi velkou párty a takových pět štípanců na jednom místě jim nedělalo žádný problém, těžká párty. Největší šok pro mě přišel po spatření pavouka, infarkt, pohyblivost nulová, savo nikde, vysavač nikde a kolem nejspíše desítky dalších, seděla jsem v trávě a v hlavě se modlila, abych konečně už zmizela :D. 
Nicméně to focení byla jedna velká zábava právě díky tomu, viděla jsem dost brouků o kterých ani nevím, že existují a byla bych ráda, kdyby mi jejich existence zůstala zatajená do mé smrti, ale jaksi se tak nestalo, co už. Já si to užila a na fotografie se moc těším, tak určitě sledujte můj instagram ♡.

Outfit:
Barvičky sem, barvičky tam. Nálada člověka se dokáže snadno změnit pomocí barev, hudby, okolností a mnohem více. Na mě a mojí celkovou náladu působí barvičky naprosto skvěle a pozitivně. Miluji hrát si s barvičkami a nejvíce jsem se těšila na kombinaci červené a fuchsiové - pro mě skvělá kombinace barev, kterou jsem doplnila ještě o žlutou a neutrální bílou. 
Základ outfitu je samozřejmě krásný romantický top za Sammydress, který mě potěšil příjemných materiálem, krásným vzhledem a celkově se mi moc moc líbí, s červenou áčkovou sukní, která mě nikdy nezklame, hlavně když kráčím se synem (byli jsme na focení spolu) na procházce a mě tak nevyleze nikde nic, co bych nechtěla. 
Nejen oblečení, ale i líčení se měnilo, tedy u mě spíše jen rty, které dostali fuchsiovou barvu, která ladila právě s mými krásnými lodičkami stejné barvy, navíc tu barvu opravdu miluji (kdo uvidí někde kabelku, napište mi ♡). Aby těch barev náhodou nebylo málo, ale ani moc, tak jsem zvolila jako poslední barevný prvek žlutou kabelku, ach ano do této kabelky se toho vejde tak málo, že si vždy kvůli ní měním i peněženku, hihi. Trochu nepraktická kabelka, ale nedám na ní dopustit ♡.

Experimentuje v létě s barvami, nebo se držíte zpátky? Jaké barvy kombinujete nejradši? 

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Sammydress / Sukně, pásek: Shein / Kabelka: Orsay / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Outfit je moc krásný.
  Jinak já to mam tady podobně, je hrozný horku a nemůžu nic, nejraději bych jen spala a pak mi je to líto, že nejsem venku :D :)
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡
   No já toho pak také lituji, ale zdraví je přednější :D.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.