01.06.17

Floral top & tulle skirt

4


Občas je to v mých myšlenkách tak pomatené, že nevím co dříve. Myslím si, že v mé hlavě přímo vládne chaos, který mě asi nemá ani moc rád, ale naštěstí mu občas umím i sama říct "Dost!". No někdy nastanou i takové dny, kdy se z minuty na minutu dostanete na úplné dno a přemýšlíte, jak z něj co nejrychleji vyklouznout. 

Zrovna to ráno pro mě nebylo příjemné už samého začátku, ale za to jsem si mohla sama. Stále si totiž hledám cestu sama k sobě, abych se konečně měla opravdu ráda, no někdy to má dost zajímavé následky :D. Když jsem se z toho všeho uklidnila, nasnídali jsme se a já si v klidu plánovala, kdy půjdu běhat, co budu dělat a kdy půjdu na další focení a mnohem více věcí. Dokonce jsem chtěla ten den i natáčet videa.
Čekala jsem na zprávu od kamarádky, když v tu chvilku se mi objevila úplně jiná zpráva. Nebudu psát, co se stalo, ale prostě jsme z osobních důvodů majitelky bytu, měli byt opustit co nejdříve. Ano představte si stěhovat tříčlennou rodinu a najděte byt a přijatelnou cenu, kam se vejdete. V tu chvilku jsem opravdu padla na hubu a řvala jak malá holka, co budeme dělat. Před rokem jsme se totiž stěhovali a hádejte, co za událost bylo v té době... synovo narozeniny. Byla jsem zoufalá, že opět budeme stresovat, aby se všechno stihlo před jeho narozeninami a přála si, aby se na nás zatraceně usmálo štěstí. 
A taková malá vsuvka, štěstí se na mě usmálo v podobě asi tří pavouků za den. První zmizel, druhý byl asi 20cm ode mě rychlejší než jakýkoliv jiný, kterého jsem doposud viděla a měla pocit, že mě zatraceně zabije, myslela jsem si v jednu chvilku, že se mi reálně zastaví i srdce :D, ale naštěstí mi tatínek přišel pomoct, už nikdy nechci vidět tak velkého, rychlého, odporného pavouka. Ať žije fóbie, nuž říkala jsem si, že toho "štěstí" bylo už v tomto provedení dost, ale ještě jeden se rozhodl mě překvapit. Po běhání jsem si myslela, že bude bouřka (nebyla) a tak jsem sundavala prádlo z balkónu. Kde myslíte, že ta zatracená potvora byla? Ano zrovna na prvním kousku, který jsem sundavala. Jo ten pohled na mě musel stát za to, přiběhla jsem s tyčí a kdyby náhodou se objevil, tak ho "něžně" sundat z jiného oblečení. Chvilku jsem si myslela, že je na mě jelikož zmizel hrozně rychle (asi věděl proč), naštěstí se v jednu chvilku pohnul a já ho spatřila, nechala jsem ho žít, neměla jsem důvod mu ublížit, když byl v bezpečí, ale nespustila jsem ho z očí :D. Vyhrála jsem a živá s zdravá jsem odešla z balkónu.
Myslím, že ten poslední, kterého jsem nechala v bezpečí mi přinesl kapku štěstí, jelikož mi majitelka oznámila, že můžeme zůstat a ze mě najednou všechno úplně opadlo. Byla jsem šťastná, ale rozhodla jsem se, že pro případ nouze budeme hledat něco jiného. Nemusí to být hned, ale nechci si to prožít znova, pro změnu věřím, že to už neprožiji.

Také jste se stali za jeden den terčem útoku pavouků? Máte fóbii? A už jste někdy řešili bydlení v krizové situaci?

Outfit

Jistě jste si všimli hned z první fotografie, že mám na sobě už dokonce po 4té růžovou tylovou sukni ♡. Patří totiž mezi mé nejvíce nošené sukně a i bez fotoaparátu jí nosím opravdu často. Myslím si, že ani teď to není naposledy, co ji vidíte, tentokrát jsem ji kombinovala k krátkým topem s dlouhým rukávem, který je potištěný kytičkami. Nedávno jsem měla menší rozhovor s kamarádkou, které se každoročně mění styl oblékaní a věci které si loni koupila, již letos nenosí, naštěstí toto není vůbec můj případ. V mém šatníku se válí věci koupené z mé první výplaty a dokonce i věci, které jsem si koupila na střední škole. Jen tak se mi něco líbit nepřestane. Právě tento kytičkový top je toho důkazem, koupila jsem si ho ze své první výplaty a ani jsem nepřemýšlela o tom, že bych ho dala pryč. Není pro mě moc možností, kdy si ho právě obléknout, ale když nebylo ještě úplné vedro, rozhodla jsem se, že ho konečně vezmu na sebe.
Top i sukně pocházejí ze stejného obchodu, jen mají od sebe 4 roky :D. 
Ač mám na sobě tmavý top, zbytek outfitu jsem ladila jemnějšími barvičkami. Kabelka růžového odstínu a jednoduché sandálky v béžové barvě. Jelikož jsem ten den chodila hodně pěšky a s kočárkem, tak to byla i hlavní volba. ♡

Jak se Vám líbí tento outfit? Také doma vlastníte kousky ještě ze školy nebo z první výplaty? Nebo jste spíše ti, kteří obnovují šatníky pravidelně? 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top, sukně: New Yorker / Kabelka, brýle: F&F / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. takéto sukne sa mi veľmi páčia :) práve včera som si kúpila podobnú, ale plisovanú na svadbu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡ no též by jsem potřebovala nějakou plisovanou -_-, strašně se mi plisované sukně líbí ♡, ale nenašla jsem zatím žádnou, která by mi seděla :/

   Vymazat
 2. Moc ti to sluší, ta sukně je krásná! Outfit je opravdu moc pěkný :).
  http://anneadelestyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.