10.06.17

Butterfly dress & Beige sandals

12


Jen začne léto a na ulicích člověk uvidí i to, co vlastně ani nechce. Možná to vidí jen ženy a pár mužů, nicméně některé kousky oblečení, nebo věci by neměli být vidět až tak moc. "Prohřešků" v módě je opravdu tolik, že bych tomu chtěla raději nechat celý článek, ráda bych se podělila o vlastní názor u některých věcí, které mi vysloveně v oblékání vadí, ale zároveň se podělila o pár rad a typů. Toto téma se totiž dá naprosto skvěle rozebrat a zároveň bych ráda, aby jste si i vy napsali vlastní názor.

A jelikož jsem začala něco, co dále rozebírat nebudu a nechám si to na samotný článek, tak tu mám opět outfit s krásnými motýlkovými šatičkami, které jste již viděli. Šaty patří v létě mezi mé neoblíbenější kousky, které opravdu nosím nejradši a zároveň je to nejrychlejší. Ten ten jsem opět chodila s kočárkem a tak je pro mě i lepší, když jsou šaty delší. 
Nicméně nemohu zapomenout na nový kousek v mém šatníku a tím jsou boty (překvapivě). Sandálky na hrubém podpatku, béžové a něčím zajímavé, takové byli mé požadavky a tyto to absolutně splňují. Myslím, že ani nemusím zmiňovat, že botičky jsou z mého nejoblíbenějšího eshopu, kterým je Botovo.cz - stále zařazen na prvním místě a myslím, že časem natočím nějaké video o botičkách. Chtěla jsem se ještě zmínit, že i přes vysoký podpatek který má 11cm, jsou opravdu hodně pohodlné, až mě to překvapilo. 
Minule jsem se zmínila, že šatičky mají pásek, který absolutně nedrží a tak jsem opět vytáhla svůj černý se zlatou přezkou - zda se to tak dá nazvat. Díky barvičkám, které na šatech jsou, je téměř nejjednodušší je kombinovat. Tentokrát jsem se držela "při zemi" a zvolila černou kabelku.
Jelikož v létě a celkově, když je teplo, tak nenosím doplňky spíše preferuji hodinky, tentokrát jsem vytáhla jedny, na které jsem málem zapomněla, což nezní moc hezky, ale bohužel je to pravda. Dostala jsem je k Vánocům od bráchy a jak jsem si uložila všechny dárky, tak jsem jednoduše zapomněla. 

Nicméně ještě musím odbočit kvůli mému pokroku, který se týká cvičení a mému postoji k mě samotné. Sama na sobě hodně pracuji, abych opravdu byla na 100% spokojená. Nikdy bych netušila, že to dá takovou práci, aby si člověk začal opravdu věřit, co na tím stojí práce apod. 
Pracuji na sobě každičký den, ať už běhám a díky tomu si čistím myšlenky, nebo dávám odpočinout bolavým kolenům a doma si zacvičím "silově" (velký odpočinek pro klouby :D). S každým cvičením se mi v hlavě honí myšlenky, že si musím věřit a dokážu vše, že nesmím myslet na to abych zhubla, abych měla všechno hr hr, nejlepší je totiž na tohle vůbec nemyslet. Já jsem za tu dobu zjistila, že se mi dostává neskutečných výsledků a já pouze skáču radostí. I kdybych viděla změnu jen o 1cm, tak vím, že se něco už děje. Nicméně už mám celkem o 7 cm méně a to pouze obvod pasu a obvod boků (z krejčovského hlediska se boky měří přes zadek - nejširší část). 
Ač se ještě na plavky necítím, tak už teď věřím, že za rok už se na ně budu cítit. 

Věřte si a nevzdávejte se!

Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Šaty: Rosegal / Kabelka: Zaful / Pásek: eBay / Hodinky: dárek / Náušnice: SIX / Brýle: Primark / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

12 komentářů:

 1. Tie šaty sú úžasné ♥ rovnako ako aj sandálky :)

  Candy | C a n d y G r a n t

  OdpovědětVymazat
 2. Hele ani bys nevěřila tomu, jak si těch prohřešků všímá můj přítel. Mnohem víc než já. Vždy, když někam jdeme, tak hlásí, která holka neumí sedět v městské se sukní a jsou jí vidět kalhotky, dokonce dává tipy holkám, které mají legíny, pod kterými se rýsují švy kalhotek, že by měly nosit ty bezešvé. Fakt občas nevěřím svým očím, jak já jsem nevšímavá v tomhle oproti němu. Samozřejmě, že když mě na tyto věci upozorní, tak jsem znechucená s ním :D

  Jinak už jsem ti to asi psala, ale ty šaty jsou naprosto úžasné ♥ a botky se mi líbí také :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No on si kolikrát i ten můj muž všimne lépe jak já a ještě mi upozorní :D. Někdy jsou všímavější než my, nicméně já nejsem až tolik zvyklá koukat na kolemjdoucí, ale když mi něco praští do očí, tak to vidím hned :D. Jinak ty bezešvé jsou možná nejvíc univerzální, já mám doma zásobu :D.

   Děkuji ti mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 3. Ty šaty jsou nádherné :O :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ty šatičky jsou opravdu nádherné a moc ti sluší :))

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.