23.05.17

Yellow & Pink

4


Konečně se počasí přiblížilo k létu, ale já se stále na léto úplně necítím. Ač jsem ráda na 20 stupňů, tak bych dokázala takto vydržet celé léto. Spoustu lidí jede na dovolené, užívají si u vody a já jsem vůbec ráda, že se opálím aspoň v oblečení které nosím.
Celkem často nad takovými věcmi přemýšlím, už jen proto, že jsem samu sebe trochu oklamala. Říkám si, že jsem sebevědomá a věřím sama sobě, ale asi bude někde háček. Čím víc se snažím s tím vším něco dělat, tím mám víc pocit, že je to horší a horší.

Každý má své nedostatky za které se stydí, no já se těmi nedostatky celkem dost trápím. Žádný člověk není dokonalý, ale já se chci aspoň cítit dobře ve vlastním těle. To samé platí k tomu, že se na dovolenou nedostanu aniž bych šetřila. Jsem občas z takových maličkostí opravdu vyčerpaná, smutná, zahořklá, depresivní. 
Myslím, že jsem se za celý život naučila, jak všechny takové maličkosti skrývat ve svém výrazu před lidmi, nuž někdy to musí všechno ven. Snažím se opravdu hodně, abych pracovala na svém sebevědomí, abych věřila sobě samotné, abych se skutečně nemusela stydět. Nikdo mě nechápe!

Proč mě vlastně nikdo nechápe? Protože nikdo neví, jak se cítím, nikdo mi to vlastně ani nevěří. Proč nechodím k vodě a neobleču si plavky? Ač je spoustu lidí a spoustu postav, které nosí plavky a neřeší to, tak to bych si přála taky. Bohužel se nějak nemohu dostat přes pár "nadávek" od pár lidí. Navíc je vždy neskutečně moc lidí a ač jsem zvyklá na to, že je kolem mě hodně lidí, tak bývám oblečená v něčem v čem to sebevědomí mám.
A další věc, kvůli které nejdu do našich rybníků, tou "věcí" jsou ryby. Ach ano, pamatuji si když jsem vlezla poprvé (s přáteli) do jednoho z našich plzeňských rybníků (bože jen si vzpomenu a mám husí kůži), nejen že se o mě otřela nějaká ryba, ale v tom záchvatu, že mě v rybníce sežere žralok, jsem zahučela i do rákosí, kde bylo neskutečně "nechutné" dno :D. V celém tom šoku jsem vylezla z rybníka a už jsem se tam nikdy neobjevila :D. 

To bylo trochu na odlehčení, jelikož já se tomu musím stále celkem dost smát. Neboť já jsem hrozný posera, když navíc nevidím pod nohy. 
A co vy, máte také svůj zážitek z koupališť? A jste taky tak stydlivý nebo je vám to jedno? 

Outfit: 

S blížícím se létem se v mém šatníku začínají objevovat šortky a právě nedávno mi v mém šatníku přibyli právě tyto. Sukně do pasu, kalhoty do pasu, všechno musí být do pasu. Tyto šortky jsem si opravdu hned zamilovala, mají je ve více barvách, tak ještě přemýšlím, ale zatím stačí tyto. 
Díky vysokým teplotám jsem vytáhla i moje nejtenčí tílko v pastelově žluté barvičce (a díky tomu jsem si perfektně spálila ramena), právě k žluté mě napadlo kombinovat pastelově růžovou, která se objevuje především u kabelky a také u jednoho ze sady růžových chokerů z Rosegal. Právě tento zvolený choker, je z celé sady úplně nejvýraznější a vlastně i nejzajímavější. No musím přiznat, že na ty silné asi moc nebudu a stále preferuji spíše ty jemnější. Abych se vyjádřila malinko k té sadě, jelikož sada obsahuje 4 typy. 
První je "krajkový", ten upřímně na sobě ani nemohu mít, jelikož jsem bílá jako smrt :D a jelikož je pudrově růžový, tak to vypadá na mě spíše jako "stylová" jizva. 
Druhý je klasický proužek ze sametky. 
Třetí je ten, ke kterému jsem nejkritičtější. Materiál je tedy příjemný, to musím uznat, ale ty kamínky na něm působí lacině.
Poslední můžete vidět i na fotografii, je z nich nejvýraznější s prořezávanými vzory. 
Nakonec ještě pár slůvek k botičkám. Pokud jste už čtenáři trochu déle, tak víte, že nejsem zrovna milovníkem balerýnek, nicméně jsem narazila před měsícem na espadrilky v akci a jsou tak neuvěřitelně pohodlné, že ke kočárku na ně nedám dopustit ♡.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Choker: Rosegal / Top: Primark / Kabelka: Dresslily / Hodinky: Zaful / Šortky: H&M (aktuální kolekce) / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Tvoje fotografie sú proste úžasné! Je ťažké odísť z tohto blogu! :)
  Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))

  SYDNEY SLEEK BLOG-KLIK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti za tvůj milý a nádherný komentář, který mě neskutečně potěšil ♡♡♡. Udělalo mi to radost ♡

   Vymazat
 2. I love your style.
  https://nairgraphies.com/blog/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.