18.05.17

Shades of blue

2


No nejlepší zážitek ze včerejšího dne skončil nejen běháním, ale i pěkně spáleným obličejem. Divím se, že se sluníčko dostalo pod mojí omítku a tím mi zajistil nepříjemný pocit po zbytek večera. 
Nicméně to není něco o čem bych chtěla právě psát. Chtěla bych napsat pár vět o tom, jak je krásné lidem pomáhat a teď myslím lidem, kteří to opravdu potřebují a i málo udělá více než dost. 

Včerejší den byl nejen příjemně strávený se synem na procházce a nebo focením s Verunkou, když jsme totiž spolu kousek šli a povídali si, všimla jsem si jedné paní. Tato paní o které chci pár vět napsat je podle mého opravdu silná žena. Naštěstí jsem našla právě narazila i na rozhovor s ní, přímo na internetových stránkách Nový prostor, stejnojmenný název nese i prodávaný časopis. (Už je to starší článek.)
Nicméně abych napsala svých pár vět k ní, vždy jsem kolem paní chodila a jednou k ní maminka přišla a dala jí drobné které měla po ruce, bylo to 20 korun a řekla mi, že si to paní zaslouží. Ano samozřejmě jsem se zeptala a tak jsem zjistila, že si paní takto vydělává, aby měla na jídlo. Jelikož důchod nepokryje všechny náklady. 
Paní navíc je dlouho už na vozíčku a také na jedno oko vůbec nevidí. Lidé jí obcházejí, aniž by věděli její příběh. Ale víte co? Já jsem byla stejná a ani nevíte, jak mě to zamrzelo po tom, co jsem zjistila. 

Včera jsem ji zrovna opravdu náhodně potkala a i kdyby mi nabízela časopis, tak chci aby měla něco pro sebe a ne z toho, co má jen z časopisu. Měla jsem u sebe 50kč a tak jsem se na paní usmála a paní s radosti penízky dala. Tak nádherné díky, jsem nikdy v životě snad neslyšela, ten způsob jakým ukázala svůj vděk, by mě dokázal i dohnat k slzám. 
Jde o to, že ona si za to nekupuje alkohol a nepije každý den, jako jiní. Navíc ona má svůj byt, žije jako normální člověk, pouze si takto přivydělá.
Kdyby jsme byli sami o sobě byla mnohem lépe zajištěni, tak jsem schopná donést i nákup.

Někteří lidé si to zaslouží opravdu hodně. 
Máte také nějaký příběh, díky kterému jsme měli hned lepší den?

Outfit

Modrá, modrá a zase modrá. Abych to vyjasnila, tak je to samozřejmě nejoblíbenější barvička v mém šatníku a vlastně celkově. Tentokrát jsem do outfitu zakomponovala hned dva odstíny modré a to tmavě a světle modrou.
Tmavě modrou můžete vidět v podobě topu s volánky a na kabelce od Esoria, která ač jsem ji neměla tolikrát, asi jen 4x, utrpěla menší kosmetickou vadu, naštěstí je to vespod kabelky. Kde si toho naštěstí nikdo nevšimne, no já bohužel ano. Na tmavě modré totiž je bílý prosvítající materiál něco, jako žárovka, která svítí přímo do očí. No nikdo kromě mě si toho ještě nevšiml, tak to beru jako plus. Ale zmínit to musím!
Světle modrým kabátkem jsem zaobalila celek, který se skládal i ze světlých kalhot o kterých už jsem také psala, no opravdu budou víc a víc šité, jelikož mají na zadku tolik děr, že už to není ani možné. Takže jsem celou dobu nemohla ani sundat kabát :D. Dobře, ani tak bych ho nesundala, můj zadek prostě ještě nemůže na veřejnost :D.
A jako poslední jsem opět nazula své zlaté tenisky na platformě, které mi při cestování s kočárkem dělají parádu. 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Top: Pimkie / Kabát: F&F / Kalhoty: Replay / Brýle: Rosegal / Boty: Časnaboty / Kabelka: Esoria
A syn je mimo bot oblečen ve všem z H&M.

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.