25.05.17

Ruffle top & tulle skirt

8


Někdy opravdu nemohu uvěřit tomu, kolik lidí mě podporuje. Samotný blog vznikl sice už dříve, nicméně až teprve loňský leden uvedl blog do provozu. Díky němu jsem poznala více než pár skvělých lidí a doufám, že ještě více jich poznám. Zjistila jsem, že mě to baví den ode dne víc a víc. 
Je to sice zvláštní, ale díky tomu jsem si začala, o něco více věřit, sobě jako člověku. 

Navíc blog netvoří jen jeden člověk, na blogu se podílí kolikrát celý tým různých lidí. U nás módních blogerek je velkou nezbytností fotograf a aby toho nebylo málo, tak nikdy není jen jeden. Čím více, tím lépe - zní to možná divně, ale je to opravdu pravda. 
Když blog začínal, fotil mě pouze manžel a kamarádka. Vlastně i poté, co jsem se k blogu vrátila mě dlouho fotila právě kamarádka, manžel a časem se přidali další. Samozřejmě někteří přestali fotit, některé nemám možnost vidět tak často, ale postupem času mohu říct, že můj blog se skládá z takového menšího týmu skvělých lidí. Jsem jim neskutečně vděčná!

Teď už opět přehoupnu článek do "outfitové zóny", neboť po dlouhé době jsem opět objevila outfit, který řadím mezi mé nejoblíbenější. 
Téměř celý outfit pochází z eshopu Rosegal, ale upřímně jsem nečekala, že to vlastně budu takto kombinovat. Původně jsem totiž měla v plánu udělat tři různé outfity (což samozřejmě není ani poslední a bude jich ještě spoustu), nakonec jsem to jednou zkusila dát k sobě a najednou z toho bylo něco, co bych ani sama jen tak nevymyslela. 
Začnu tedy pěkně z vrchu, černý top s volánkovými rukávy, dobře už asi s těmi volánky trochu přeháním, možná, trochu, ale miluji je ♡. Je moc příjemný na těle, to se musí opravdu nechat, další super výhoda - nemačká se tolik, jako bavlněná trička, což samozřejmě znamená, že je to s příměsí polyesteru.
Dalším kousek je pásek, všimli jste si, že tyto široké výrazné pásky velmi trendy? Do toho ještě nášivky, pro mě opravdu super kombinace. Právě jeden pásek s nášivkou jsem musela mít ♡. Jediný problém je, že nemají natolik kvalitní lepidlo u nášivek a tak jsem ji již pojistila před "nehodou". U saténové šňůrky byli viditelné nezačištěné okraje, které naštěstí stačilo odstřihnout - zbytek je zalepen.
Ach ano, poslední dobou se u mě vyskytuje větší a větší množství tylových sukní a ani teď to není výjimka. Tentokrát se jedná o mojí nejdelší tylovou sukni. Ještě tak rok zpátky bych si tuto délku na sobě neuměla představit a teď.. Miluji takové sukně ♡. Bála jsem se ji objednat, jelikož bývají často dost průhledné a ne málo, sukně prosvítá úplně minimálně. 
Tak a konečně něco, co je také z jiného "soudku" a tím je hlavně kabelka, kterou jste mohli vidět v jiné barvě, tenkrát jsem prostě musela mít dvě. Klasické celo-zlaté hodinky a moje snad nejběžnější brýle, poslední dobou jsem na doplňky celkem minimalistická. 
No a k čemu se chci dostat jsou samozřejmě boty. Moje krásné lodičky, které už mají dvakrát měněný podpatek :D. Opravdu nechodím jako pako, jen moje lodičky a chodníky k kostičkami jsou trochu nepřátelé. Vyšla jsem z bytu a podpatek byl stále na místě, když jsme dorazili na místo focení, párkrát mi zahučel podpatek do mezery a najednou jsem začala klapat. Ach ano přesně vím, co musím udělat (asi tak s polovinou botníku), k ševci jsou jich nachystané. Nejhorší na tom je, že jsou to moje favoritky na jaro/léto. :D

Foto: Karolína Caltová - IG: @cxltxvx


Top: Rosegal / Pásek: Rosegal / Sukně: Rosegal / Kabelka: Promod / Brýle: Primark / Boty: Časnaboty / Hodinky: Zaful

S láskou,
Vaše SAGI ♡

8 komentářů:

Děkuji za Vaše komentáře.