06.05.17

Headbands Rosegal

4


Tento článek jsem si plánovala o něco dříve, jelikož jsem stále měla na srdci něco jiného, tak jsem to posouvala a posouvala. Nicméně jsem se k tomu konečně dostala a v tomto článku se bude jednat hlavně o vlasy, účesy a vlastně moje vlastní neschopnost dělat účesy, ale možná se to se změnou, která brzy přijde, změní. 
Jsem skutečně neschopná dělat se svými vlasy, spíše jsem začala být otrávená před pár lety z toho, že mi absolutně nic na nich nedrží. Takže když si chci udělat lokny, tak vylezu ven a vlasy jsou téměř rovné.

Ach ano miluji své vlasy a to opravdu hodně, nefénuji, žehlím jen když je to akutní, což je opravdu jednou za čas a pokusy o kulmování jsem již vzdala. Přemýšlela jsem, co bych tak se svými vlasy mohla ještě dělat, aby to stále nebylo to samé, mám doma pár spon, ale nijak zvlášť je nenosím. 
Vzpomínáte si na dobu, kdy se hodně nosili čelenky? S puntíky, proužky, čímkoliv jiným. Až to přešlo na šátky nebo květinové čelenky apod. No vrátím se k těm čelenkám, jelikož jsem kdysi mívala spoustu čelenek, které jsem nosila a vlastně mi spínali vlasy i při líčení :D.

Tentokrát tu mám trochu jiné čelenky, těmi si vlasy opravdu nesepnu při líčení, jelikož na to nejsou tak pevné. Nicméně já je nemám kvůli líčení, ale na běžné nošení, kdy oživím outfit a svůj "účes" něčím jednoduchým a zároveň zajímavým. Tyto čelenky jsou z eshopu Rosegal a opět si je vezmu pěkně postupně svůj názor na ně. 
Kdybych napsala, že jsem z nich na první pocit nebyla nadšená, tak byla, opravdu byla, ale co mě zamrzelo se ještě dozvíte. 


Prvotní pocit, když rozbalujete a udělá vám to radost, to jistě každý dobře poznáme. Jako první jsem z balíčku totiž vytáhla tuto zlatou čelenku s lístky, která se mi fakt líbila, vypadá jako na obrázku a navíc, pokud jste na tom stejně jako já, tak vás hrozně štvalo, když čelenka za ušima tlačila až z toho bolela hlava, tak naštěstí u této čelenky mi toto vůbec nepřekáží. 
Hlavní nevýhodou u takovýchto čelenek je zachytávání vlasů a takový menší strach ji kamkoliv položit, aby se cokoliv nezlomilo. Jo když jsem u toho, tak jsem i takto šikovná byla. Fotila jsem to ještě před tím než se to stalo a vlastně jsem si toho všimla až po několika dnech, pozornost opravdu na vysoké úrovni :D. Jeden ten lístek bych trochu ohnutý a tak jsem si myslela, že jsem to udělala já a snažila se ho vrátit zpátky, no a v tu chvilku mi lístek zůstal v ruce :D, naštěstí je to ve spodní části, kterou mohu schovat za vlasy. Stříbrná čelenka s kamínky, kterou jsem si myslela, že unosím méně a vlastně jsem jí měla už i na sobě víckrát. Je decentní a člověka asi nepraští tolik do očí jako ta s lístečky, nebo mě to tak aspoň přijde. No i když se přiznám, že já se na vlasy a na hlavu celkově lidem moc nedívám a tak bych si téměř nevšimla ani jedné :D. 
Zpátky k věci, která mě své pro v tom, že až má kamínky, tak ji dokáži vytáhnout i k všechnímu, ale spíše elegantnímu oblečení, další věc je ta, že opět zachytává vlasy a ta která mě na ní nejvíce mrzí, neskutečně mi tlačí, zpočátku mi to nepřišlo, ale po delší době nošení jsem začala pociťovat nepříjemnou bolest a snažila se ji stále posouvat tak, aby mi to bylo příjemnější. Navíc konce u této čelenky jsou jiné, tvrdší a celkově je čelenka o dost pevnější, což moc neoceňuji, jelikož mám radši když z toho nemám migrény. 
 

Která čelenka se Vám líbí více? Jak na tom jste s účesy a nosili jste také kdysi čelenky? Budu se těšit na vaše komentáře ♡

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Ja čelenky veľmi nenosím, ale keď už, tak také kvietočkované, tie úplne milujem. Mám doma 2 klasické čelenky, potom takú s gumičkou a jeden kvetinový venček som si sama vyrobila :)
  World of Nicol

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já prozatím vždy nosila jen ty květinové, které do teď zbožňuji. Plánuji si také nějaké vyrobit ♡.
   Čelenek už je většina opravdu pěkných a myslím, že každý najde to své ♡.
   Děkuji za komentář ♡

   Vymazat
 2. Nějak se nedokážu rozhodnout, který se mi líbí více. Obě jsou krásné a každou bych ladila k jinému outfitu :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodí se právě řekla bych ke spoustě outfitům a jsem ráda, že dorazili takové. Děkuji za komentář ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.