16.05.17

Gold sneakers

4


Odpočinek je to, co vždy vyhledávám a to na čem jsem závislá. Droga, kterou potřebuje každý a nejvíce to potřebují právě maminky. Starat se totiž o dítě/děti není tak úplně dokonalé, jak si všichni myslí. I když se najdou výjimky, které by trávili celý život na mateřské s dětmi a stačilo by jim to. 
Nuž každá žena je taková, jaká chce být. 

Svůj život vnímám občas jako pesimista, záleží na tom, jak moc si od malého aspoň na chvilku odpočinu. Ať si mě lidé nazývají jak chtějí. Ptát se na otázku proč jsem se chtěla stát maminkou, je už otřepané a trochu smutné. Prostě by každý měl pochopit, že jsem malého chtěla a to hodně a jsem šťastná, že ho mám takto mladá.
Celý život je nám ženám otloukán mateřský pud, který přijde v těhotenství a po porodu. Jsem sice hrozně ochranářská a z dítěte oči nespustím venku ani na sekundu, ale že bych měla potřebu s ním být 24 hodin 7 dní v týdnu - to nemám. Neschopná a líná? No upřímně, jak na co. Ale to jsme asi každý. 
Typická žena by měla každý den vařit, uklízet a prostě se starat o domácnost a tady se zastavím. Musím to totiž opravdu napsat a to je fakt, jak moc si vážím a upřímně miluji svého manžela. Ví, že když má odpolední a já nemám ani chvilku klid, tak jsem celý týden ve stresu, nechá mě odpočívat, nechá mě jít kam chci a to bez malého. Já jsem v loterii už vyhrála a to svojí rodinu.
Opravdu často nadávám, když jsem pod návalem veškerého stresu a nemohu se ho svým způsobem zbavit. Ach ano, někdy je toho na mě opravdu příliš a když se do toho nahrnou lidé, kteří vás naprosto nechápou, hlavně kvůli tomu, že nejste žena z jiné doby :D. Teď už je to něco jiného než dříve, prostě jak píšu a i v životě říkám, "každý jsme takový, jaký jsme a chceme být". 

Nicméně já a můj syn poslední dobou bojujeme, ale spíše se smíchem, no vlastně i s mými nervy, no umí to se mnou. Michálek k nám rád chodí kolem rána dospávat a jednou jsem prostě z ničeho nic neslyšela, jak přichází, což se mi opravdu ještě nestalo. Otevřu oči a syn stojí u postele, houpe se ze strany na stranu a já nechápu, kde se tam vzal. Hned jsem ho čapla a v tu chvilku zase spal :D. Tak nějak jsem doufala, že tak nestál dlouho.
Další noci a rána byli taková klasická. Noha v obličeji, nebo kopání do močového měchýře, jako by byli na denním pořádku ♡. Tentokrát už u nás spal a ráno většinou budí jako první mě, dobře bývám vzhůru ještě dřív jak on, protože je mi hrozný vedro :D, koukám vždy jak krásně či zajímavě spí, no a najednou byl jinde než obvykle, dávno vzhůru a budil tatínka :D. Ten pohled na něj nezapomenu, ten šibalský pohled, ucpávání nosu a vypichování očí, to je perlička. 
Manžel samozřejmě byl překvapivě také vzhůru a přiznám se, že jsem se musela opravdu hned od rána smát. Většinou bývám totiž naštvaná, že musím vylézat z postele první :D. Tak ráda bych si občas dala další 2 hodinky spánku a pak si uvědomím, že jsem v půl 5tý ráno víc vyspalá než o dvě hodiny déle :D. 

Outfit
Tylové sukně u mě budou vždy mít své místo, to se jaksi nehodlá ani měnit, tedy já to nemíním změnit. Delší dobu se u mě nachází právě tato růžová, která už začala být mezi těmi, které nosím nejvíce. A samozřejmě letošní trend o kterém jsem již psala, volánky jsou prostě roztomilé a ve spojení s tou sukní krásně vypadaly. 
Tentokrát jsem zvolila jako obuv naprosto super pohodlné boty na platformě o kterých jsem z počátku dost pochybovala, ale když jsem je vybalila z krabice a obula, tak bych je snad nemusela ani zouvat. Konečně jsem si totiž pořídila zlaté a ne všechny stříbrné, navíc jsem se do nich fakt zamilovala. 
Dalším kouskem byla vínová menší kabelka, jelikož jsou mi na jaře příjemnější a naprosto perfektně ladila nejen k růžové sukni, ale i k tmavě-modrému topu s volánky. 

Foto: KlárkaTop: Pimkie / Sukně: New Yorker / Kabelka: F&F / Boty: Časnaboty / Choker, hodinky: Zaful / Náramek: Bugiamasa

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Krásne fotky a ešte krajší článok!♥
  www.jednoducharuza.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, moc si mě tím potěšila ♡♡♡

   Vymazat
 2. Krásný článek! Outfit se mi moc líbí, ta sukně je nádherná! ♥
  jsem Katrin

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.