11.05.17

Fuchsia & Royal blue

0


Po tom, co jsem si vyseděla pár hodin u kadeřníka odcházím jako vždy spokojená. Stále to ještě není "finálová" barvička, kterou tak moc chci, ale vlasy si musí od odbarvení také odpočinout. Ale jak píši, jsem spokojená už teď a těším se za dva měsíce na další pokrok. 
Pro Plzeňské občany, kteří ještě nenašli to pravé, určitě doporučuji návštěvu Studia Le Decor, máte možnost hned několika služeb a rozhodně to stojí za to. Já chodím jen s dobrými zkušenostmi, nicméně o vlasy se mi právě starají tam. ♡

Ale to jsem trochu odbočila, jelikož psát o všech zkušenostech s kadeřníky nechci, ve zkratce napíši jen to, že jsem se bála o své vlasy :D.

Barvička sem, barvička tam, miluji pastelové i pestré barvy a jsem ráda, když o mě lidé ví. Být středem pozornosti mi nikdy nedělalo až tak velký problém, no tedy do doby než po mě chtěli, abych promluvila. Natáčení na YT se rozhodně nevyrovná reálnému životu. Když to tak vezmu, tak mluvím sama s kamerou, přijdu si jako blázen, ale dejme tomu, že to vidí 100lidí (možná přeháním). Nedokáži si představit ani ve snu, že stojím před (pro mě) davem a mám to samé říkat nahlas.
Tak nějak od jednoho incidentu, který rozebírat nebudu, mi komunikace před celou třídou na základce i střední dělala velký problém. A při zkouškách jsem se potila jako blázen a točila propiskou dokola, abych se trochu uklidnila. Ach ten stres. 
Mírně jsem to všechno odbourala, když jsem začala chodit na brigádu, kde jsem s lidmi denně komunikovala. Stále se to nerovnalo davu, ale musím uznat, že něco malé, je také dobrý krok k tomu, co bude velké.

Nicméně zpátky k barvičkám, které upoutali pozornost nejednoho kolemjdoucího. Osobně preferuji jak výrazně syté barvy, tak i pastelové, roztomilé a hlavně jemné barvy. 
Tentokrát jsem zvolila spíše variantu výrazně sytou. A teď taková maličkost, venku vypadalo, že bude teplo a dokonce se to tak tvářilo u předpovědi počasí, ale ten den kdy jsem byla fotit, to opravdu jen vypadalo na dobré počasí. Ať žije můj skvělý odhad počasí a mírná zima. Přivolávala jsem to teplo :D.
Hlavní pestrou a výraznou barvou byla právě královsky modrá, která se objevuje nejen na sukni, ale také v náušnicích s pírky. Upřímně mě překvapilo, že náušnice s pírky, dorazily v totožném odstínu jako právě sukně, kterou jsem už delší dobu nevytáhla. Právě díky nim jsem se rozhodla ji vytáhnout a zkombinovat trochu pestřeji. 
Upřímně na samotné semišové tílko jsem ještě takovou odvahu neměla a tak jsem zvolila pod něj obyčejný černý top. Zpátky k tílku, ke kterému jsem byla zpočátku možná až moc hodná. Ano hodně často přehlížím nitky, které prostě odstřihnu a je klid, takže to pro mě není nic velkého. Dokud jsem si ho právě neoblékla a nevyrazila s ním ven, kdy jsem jela i autem, tak bych nezjistila, jakou tu "vadu" vlastně má. 
U kvalitního semiše, by se to stávat nemělo, což prostě nemohu ani očekávat od čínských eshopů, nicméně strašně pouštěl "chloupky", což pak bylo úplně všude. Nicméně se to děje jen v případě, že se o něco materiál tře. Díky výrazné barvě, to bylo vidět všude. 
Právě k tomu jsem volila lodičky podobného odstínu a také abych nezapomněla, je to první outfit s ozdobnou čelenkou do vlasů. 

Foto: Klárka


Top: Dresslily / Tílko: Gamiss / Sukně: Shein / Boty: Botovo / Náhrdelník: Zaful / Kabelka: Zaful / Náušnice: Rosegal / Čelenka: Rosegal

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.