04.05.17

Faux fur & velvet

0Změnila jsi se. Jsi jiná než dřív. Byla jsi lepší. Mám takovou skvělou otázku na ty, kteří toto rádi říkají. Zamysleli jste se někdy nad tím, že změna je život? Myslíte si, že všichni budou celý život stejní a nebo že vy se neměníte? 
Každý normální člověk se mění, ať už postupem času, vlivem okolí a nebo díky životním zkušenostem, ale právě díky tomu všemu v našem životě kveteme a naše osobnost se bude vyvíjet celý život. Kdyby se kdokoliv z nás neměl změnit, tak by jsme byli stále dětmi, nezkušené, uplakané děti, které by nejspíše ani neexistovali, jelikož by nikdo "nekvetl".

Zamyslete se, když říkáte někomu, že se změnil. Je jedno jestli podle kohokoliv k horšímu nebo lepšímu, jde o to, že buď se člověk změnil vlivem "slávy" a prostě mu to stouplo do hlavy a nebo vlivem okolí, nicméně i tak je to furt vliv okolí. Bez okolí by někteří lidé nebyli nic, takže ke změně v člověku přispívá každý, kdo je v jeho okolí či jen zpovzdálí pozoruje. 

Osobně jsem kdysi neměla ráda, když mi někdo řekl, že jsem se změnila, protože to všichni podávali jako hrozně špatnou věc. Jako událost, která vede k apokalypse. No opravdu z některých jsem ten pocit měla. Teď to beru jinak než dřív, protože hlavní změnou v mém životě nebyla jen svatba, ale hlavní příčinou změny byl můj syn. Opravdu jsem na sobě zpozorovala více odhodlání a rozhodně se nikdy nevzdat. 
Rozhodně se nenechávám ovlivnit okolím, tedy strhnout se davem mi nikdy moc nešlo. Mám svojí hlavu a když je čas na změnu, tak se to stane, nikdo neví jak, nikdo to neovlivní. 

Stále mám pocit, že někteří toto nechtějí a asi nebudou chápat. Proč? Musím se přiznat, že když se občas koukám u některých blogů či projedu youtube, tak jsem v údivu, jelikož to říkají děti, které si brzy projdou pubertou a nebo zrovna v pubertě jsou. Ach ano, život je jedna velká zábava. 

Nikdy by se nikdo neměl bát změnit se, protože to stejně neovlivní a navíc to spíše ovlivní váš život, vaši budoucnost. Změny patří k životu ať už jsou jakékoliv. Každý kdo se snaží dosáhnout svého snu se kvůli němu bude i postupně měnit. 
Všem kteří mají ať už malé nebo velké sny, aby se plnili, aby se nikdy nebáli změn a hlavně byli šťastní. 

Outfit
Nečekala jsem, že tyto kozačky ještě letos vezmu na "procházku", ale nebylo zrovna počasí na lodičky nebo espadrilky. Navíc se naprosto skvěle kombinují a právě díky ne úplně chladnému či teplému počasí, jsem je mohla vytáhnout ke krásným černým šatům, který jsou upřímně delší, ale díky pásku se kterým jsem zvýraznila pas, jsem musela trochu vytahat materiál, aby mi při sundání všeho nedělala látka bordel v oblasti pasu a mého obřího zadku :D. Nicméně jsem tyto šaty nosila nejčastěji do práce, jelikož bylo potřeba mít vše černé a já jsem měla absolutní minimum věcí, které by se měli hodit do práce :D. 
Ke krásnému semišovému pásku jsem zvolila novou kabelku z Gamiss, byla jsem z ní na první pohled unesená, jelikož se mi fakt líbila. Tato semišová červená kabelka má i své proti, ale je to maličkost a v nošení mi nebude bránit ač je ten problém právě v popruhu. Právě u něj se trochu více drolí to "pogumování", což znamená, že po vybalení jsem ho měla na stole a pak i na kabátě. Nicméně to dělá jen ten popruh a tak uvidím, co s tím udělá obnošení. Já jsem se rozhodla k tomu dokoupit svůj vlastní popruh. Co se týče této podle mě maličkosti, tak je kabelka boží. ♡
Z téhož eshopu pochází i vestička, kterou jsem v zimě dosti vynosila, ale stále mě rozčiluje to jak pelichá. Nicméně jsem konečně našla i příležitost si ji po dlouhé době opět obléknout.  

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Primark / Vesta: Gamiss / Šaty: Mohito / Pásek: Orsay / Boty: Botovo / Kabelka: Gamiss 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.