20.05.17

Dark & light pink

4


Byly časy, kdy by jste na mě růžovou nezahlédli. V pubertě jsem byla více "klučičí" a tak mi to přišlo až přes příliš. Postupem času jsem se začala líčit, byla ujetá do anime a ještě více experimentovala s líčením, což bylo občas vážně šílené :D. No růžové jsem se docela vyhýbala obloukem, hlavním důvodem bylo takové to jmenování "barbie" a to jsem v té době absolutně odmítala poslouchat.

Upřímně to začalo až někdy v době, kdy jsem začala chodit s teď už manželem. Začalo to tričkem a od té doby to neskončilo. Najednou se mi rozrostl šatník, botník a i doplňky o růžové barvy. Tentokrát mi nepřijde, že by slovo "barbie" byť jen člověk vyslovil. Skutečností je, že je růžová jemná a ženská barvička, mohou si jí obléknout ženy téměř jakéhokoliv věku, už jen díky tomu, že existuje tolik odstínů. Takže se nebojte růžové a aspoň jeden kousek, by jste měli v šatníku mít ♡.

Pamatujete ještě na článek o růžových šatech z eshopu Rosegal? Byl to článek, kde jsem psala, že jedny z nich mi dorazí a ty jedny z nich byli právě tyto růžové shoulder off šaty. Materiálem jsou to klasické letní příjemné šaty. Ale teď si budu trochu protiřečit, jelikož jsem si myslela, že právě díky tomu, že jsou vzdušné a dostane se pod ně "nějaký ten vzduch". No co by vzduch se pod ně dostane, ale při 26 stupních ten vítr nefouká tolik, kolik bych si přála.
Takže jako nevýhodu beru hlavně to, že jsou absolutně neprodyšné, ale do nějakých 18°C si je představit umím. Jsou mírně průhledné, ale to vyřeší tělové spodní prádlo a nebo prostě světlé, jak píšu jsou jen lehounce průsvitné. 
Na šatech se mi opravdu líbí příjemná pudrová růžová a i celkový střih, jen bych si přála, aby byli prodyšnější. 
Do kombinace s těmito šaty jsem si vybrala tmavý odstín růžové a to v podobě chokeru, lodiček a nevynechala jsem ani růž. Zvolila jsem výrazné náušnice a opravdu roztomilé hodinky s růžemi, které jsem si skutečně zamilovala ♡, ale bohužel už teď vím, že nebudou na dlouho. Pásek u nich je trochu širší a tak se rychleji opotřebuje při nasazování a sundavání. 
A nakonec jsem zvolila roztomile vypadající a podle mého naprosto super, kabelka s motýlky. 

Jak jste na tom vy s růžovou barvou? Na jakém kousku oblečení jí máte nejradši?

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Šaty: Rosegal / Choker: Claire's / Náušnice: SIX / Kabelka: Shein / Brýle: F&F / Hodinky: Rosegal / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.