09.05.17

Brown tulle skirt

0


Cítit se skvěle v tom, co máte na sobě? To je podle mého úplně nejdůležitější, já bych rozhodně ven nevylezla v něčem, co by se mi vysloveně příčilo. Navíc jsem ráda sama sebou a tak se i ráda prezentuji. 
Musím uznat, že je někdy dosti těžké zachovat klid při některých kolemjdoucích, ale ve většině už jsem na všechny výrazy nejen zvyklá, ale zjistila jsem, že si ve většině ani nevšímám lidí okolo. Proto snadno přehlédnu i lidi, které znám, což není úplně dobré, ale já jsem radši zarytá ve svých myšlenkách.

Tento prodloužený víkend jsem si opět neskutečně užila, byla jsem nadšená, že jsem nemusela být doma a mohla mít zároveň i čas pro sebe. 
V sobotu jsem předala syna dědečkovi, jelikož manžel šel na fotbal a já měla též už něco domluvené. Navíc Michálek miluje svoje prarodiče (z obou stran) a vysloveně si užívá čas s dědou a nebo tatínkem, protože na maminku se hází opravdu "těžká" ignorace. 
No abych se k tomu dostala, tak jsem byla fotit u rybníka se skvělým párem, bylo to takové seznamovací focení, jelikož hledali modelky, tak pokud bude více fotografií na ukázku, tak rozhodně z toho udělám i článek ♡.
V neděli už jsem netušila, zda vůbec ven půjdu a nebo ne - se synem nebo bez. Nakonec jsem se rozhodla, že vytáhnu se svojí kamarádkou i syna na procházku, jelikož pokud začne pršet, tak se v tom rozhodně lépe spí. V Plzni se konali slavnosti, tak bylo na co se dívat, bohužel se mi při procházce úplně vypnul telefon, který už jen v případě nouze potřebuji mít po ruce, hlavně se synem. Člověk prostě nikdy neví. Takže jsme se vrátili po asi hodině a nejen, že jsme se najedli, ale já se i převlékla, jelikož mi bylo děsné horko. A víte co bylo vtipné? Když jsme si šli koupit zmrzlinu, tak se naprosto "brutálně" rozpršelo a tyhle přeháňky byli opravdu celý den.
Neděli jsem zakončila nejlepším způsobem a to během, pokud někteří sledujete moje instastories, tak víte že jsem pouze začátečník, ale hodně se snažím překonávat své limity a vlastně už jsem se překonala posledně. 
A včera, včera jsem se naprosto skvěle flákala a opět den zakončila cvičením. Boleli mě z běhání tak moc nohy, že jsem je musela opět procvičit ♡.

Tak to je takové shrnutí mého víkendu a teď se dostanu k tomu podstatnému a to je můj outfit, který právě řadím mezi pohodné a zároveň oblíbené.
Byla jsem trochu skeptická z objednávání z Aliexpressu, ale viděla jsem tam spousty fotografií na děvčatech, které si objednávali, že jsem to riskla. A víte co? Mám doma naprosto dokonalou tylovou sukni, nadšená jsem od začátku a už teď si plánuji pořídit další barvičku. Sice je mi o trochu volnější v pase, ale díky tomu, že je sukně na gumu to není až tak extrémní.
Vždy jsem takovouto tylovku hledala a jelikož nemám ani šicí stroj, tak jsem neměla moc možností na to si jí užít. Navíc mě vyšla na cca 600,- kdežto v obchodech ji prodávají za 1.300,- a více. 
Tentokrát jsem se rozhodla tylovou sukni kombinovat se slip-ony a tedy jít spíše do takového částečně sportovního outfitu. Díky mé velmi oblíbené bundičce, kterou mám taky už pěkně dlouho, jsem tomu dodala trochu svojí "rebélie". A navíc mi bundička ladí s deštníkem :D.

Móda je o tom, aby jsme si ji užívali a ne aby jsme nad ní moc přemýšleli. ♡
Jak se Vám líbí tylové sukně? Máte nějakou doma? 

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagramBunda: Textile House / Top: New Yorker / Sukně: Aliexpress / Náhrdelník: Zaful / Boty: CCC / Kabelka: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.