11.04.17

Pink sweater

4


Úžasná nálada, nabitá energie do nového týdne, to vše díky úžasně využitému času. Dlouho jsem nepocítila tolik energie, jako právě v těchto dnech. Myslím, že bych měla svůj čas opravdu využívat mnohem lépe, než do teď využívám i když kolikrát stihnu více věcí, což je prostě pravda. Zvykla jsem si být samostatná, zvykla jsem si na svůj osobní čas, ale začala jsem zapomínat na to, že bych občas měla navštívit rodinu.

Není to tak, že bych nerada jezdila na návštěvy, to vůbec ne, naopak jedu ráda. Tentokrát jsem po X měsících vyrazila na návštěvu k prarodičům. To víte můj syn kouzlí úsměvy na tváři raz dva, každý ho chce chovat, každý ho chce pusinkovat a on si rozhodně nechá vše líbit. Tedy do doby, než bude chtít běhat po zahradě a vy se mu budete snažit v tom zabránit :D. 
Mám neskutečně živé dítě, někdy bych řekla, že až moc. Otevírá mi ledničku a vyhazuje vajíčka, poté si v nich vymáchá nožičky apod.. No i když mu to vysvětlíte, stejně tam leze. Víte jak se říká, že když si dítě něco udělá a bolí ho to, že už to neudělá? Tak to je blbost. Synátor už si tolikrát skřípl prsty u šuplíku, nechal ruce kde neměl a stejně to stále opakuje. Někdy jsem opravdu vyčerpaná a tyhle dny mi pomohli se uklidnit od věčného stresu, který doma zažívám nejen já, ale i manžel. 
Jak jsem psala, vyrazili jsme k prarodičům, kde si hrál chvilku na zahradě a pak jsme vyrazili k druhým prarodičům. Bohužel jsme se nestřetli s babičkou, ale Michálek skoro celý čas prospal, tak by z toho stejně moc neměl ani on, ani oni. 

A co dělali rodiče? Tatínek nějakou chvilku ležel u prcka v baráku a maminka si sedla k zákusku na zahradu. Mňam, výborný zákusek. Nicméně jsem ho asi 5 minut na to šla vyběhat, což bylo úplně úžasné. Kopali jsme si s míčem i když jsem mizerná ve fotbale, tak jsem dokázala míč aspoň chvilku udržet a dokonce jsem dokázala manžela 2 krát plánovaně trefit. Aby jste to špatně nepochopili, tak je to jenom sranda, svého muže šikanuji strašně málo :D. 
Ano tatínek byl opravdu v baráku jen chvilku a využíval krásné počasí s námi a hraní na zahradě jsme si nemohli nechat ujít. Házeli jsme, běhali, hráli na třetího, pak něco, co netuším jak se jmenuje, ale bylo to jak na třetího s nohami :D. Neskutečná zábava, při který jsme sice byli vyčerpaní, zpocení, ale mě to nabilo neskutečně energií. 

Opravdu bych si přála mít baráček a zahradu, kde bych tohle měla každý den. Kde bych si zároveň pěstovala ovoce a zeleninu a mezitím si hrála a blbla s mými chlapi. 

Outfit
I na jaře není stále jen teplo, to se mi potvrdilo již několikrát. Nicméně nezahálím a stejně všude cpu barvičky, jako například světle růžový svetřík ve kterým se cítím úplně skvěle. Nejen, že opravdu zahřeje, navíc si přijdu o dost jemnější.
Také jedny z mých oblíbených džín, které se nosili kdysi a stále jsou stylové a hlavně pohodlné. Ač mi odstávají dost v pase, tak díky svetříku se to dalo krásně zakrýt. Další nevýhodou těchto kalhot je, že přidávají na váze, což pro mě není moc ideální, jelikož nemám úplně hubená stehna, tedy aspoň ne tak jak bych já chtěla. 
Díky tomu, že bylo chladno, ale ne na tolik, abych musela na sebe ještě tahat bundu apod, tak jsem si obula tělové, šněrovací lodičky. Od loňského roku, kdy jsem si je pořídila jsou rozhodně stále mé favoritky a to hlavně díky pohodlí. Navíc mi na nohy je zima málokdy. Kabelku jsem volila v jiném odstínu, ale stále tak, aby ladila ke zbytku.

Jak se Vám tento outfit líbí? A jak jste strávili neděli vy? 

Foto: Klárka


Svetr, kalhoty: Pimkie / Brýle, kabelka: Primark / Boty: Časnaboty

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Moc pěkný outfit. :) Líbí se mi ty džíny. :)

  OdpovědětVymazat
 2. kráska ako vždy :) páčia sa mi tie topánky :) i keď Časnaboty nepoznám vôbec :))
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡ ono časnaboty jsem do loňska neznala ani já, vlastně mi to vyskočilo, když jsem něco špatně napsala :D. Takže veliká náhoda, jinak totiž nakupuji u Botovo :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.