01.04.17

Light & royal blue

2


Začal nám duben a jak jinak začíná duben, než aprílem. Ach ano apríl a samé srandičky okolo, některé za to stojí a některé NE. Před dvěma lety touto dobou, tedy v době kdy jsem byla těhotná, mi nějak nedocházelo, že je apríl. Někdo, jako například můj manžel si ze mě rád dělá srandu a myslím si, že těch pár vět za to stojí, jelikož to byl pro mě skvělý apríl, který mě dokázal mírně vylekat. 

Ach ano, těhotenství je kapitola sama o sobě, ale tentokrát v tom dobrém. Chodila jsem tou dobou ještě do práce, do své nejoblíbenější práce, které jsem si neskutečně vážila, kterou jsem měla opravdu ráda. Říkáte si, jak to s tím souvisí? Opravdu hodně :D. 
Nachystaná do práce, kdy jsem chodila vždy o něco dříve, jelikož se strašně ráda procházím, už jsem hledala poslední věci, které jsem brala do ruky a najednou můj manžel řekl, že divadlo hořelo a že asi generálky nebudou, že je to v Plzeňských zprávách, prostě všude. Nechal mně v tom pár minut, dokonce jsem si vlezla rychle za notebook a začala vše zjišťovat. Ano jsem neskutečně zvědavá a musela jsem vědět všechny podrobnosti, tedy proč a jak se to stalo. 
Nikde nic! Tak jsem se ještě důvěřivě prala, kde to četl a on na nejmenovaném serveru, ano střílel si ze mě pořád. Najednou se ozval smích se slovy "ty jsi mi to fakt věřila?". Myslela jsem, že ho uškrtím, ale rázem mi došlo, že je apríl. Nikdy mě nikdo nenachytal tolik, jako můj manžel. 
Chtěla jsem mu to vrátit, ale on věděl lépe jak já, že je apríl a hlavně si už ani nevybavuji, zda jsem si z něj vystřelila a nebo se na to vykašlala. Ale dnes, dnes se mi to povede. Možná. Doufám, že ano. 

A jaký žertík nejlepší jste schytali vy a nebo z koho jste si naopak vystřelili? 

Outfit:
Světlé barvy k jaru patří a jelikož je mojí naprosto top barvou modrá, mám jí v šatníku, botníku a mezi kabelkami hned v několika odstínech. Modrá je chladná, ale zároveň taková čistá barva, která mi čas od času připomene nebe. 
Tentokrát jsem si oblékla úžasně vzdušný top, který díky střihu dokonce udělá zázrak v horní části těla. Podobný top jsem hledala už dlouho a jsem ráda, že jsem na něj narazila ve slevách. Díky teplu jsem potřebovala spíše světlé barvy, které budou odrážet teplo a k tomu právě slouží kalhoty, které perfektně odráží světlo a není v nich takové teplo, jako v černých. 
Jelikož vlastním jedny naprosto nádherné modré lodičky, které jsem kdysi vyhrála v soutěži, které jsem sama dřív nevěřila, ale znáte to "důležité je se zúčastnit". Tyto lodičky mi udělali u nejednoho outfitu "perličku na dortu" a věděla jsem, že i zde udělají parádu. K lodičkám jsem ladila ve stejné barvě choker, který jsem si koupila hned ve vícero barvičkách a nakonec jsem zvolila neutrální béžovou kabelku.

PS: Nefoťte v přímém světle. :D

Foto: Klárka


Top: Pimkie / Choker: Claire's / Kalhoty, kabelka, brýle: Primark / Boty: Časnaboty / Náušnice: SIX

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Ja neznášam prvoaprílové vtípky, len horšie je, že človek tomu ozaj častokrát uverí. :D krásne fotky:)

  ORLLING

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od té doby mě už nenachytal :D, ale co fakt nemám ráda, jsou vtípky o smrti v ten den a že se to fakt děje -_-... Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.