08.04.17

Keyboard braces

6


Také nacházíte ve svém šatníku věci, které pamatují vaší pubertu? Nebo například Vaší první objednávku z ciziny? Nebo například se pojí s dobou na kterou se vzpomíná v dobrém? 
Já se přiznám, že mě překvapuje kolik vzpomínek se dokáže pojit k jednomu úžasnému doplňku a kdysi celkem dost používaného, zejména u mužů. A o čem, že je řeč? Ano mluvím o šlích, jinak také řečeno kšandy. 

Díky tomuto kousku jsem se dost nad sebou celkově zamyslela. Ve vzpomínkách jsem viděla, kdo jsem byla a co jsem vše dělala, ať už to byla správné či naopak. Tyto kšandy s klávesami jsem si objednávala hromadně se skupinkou lidí, kteří byli a někteří i stále jsou pobláznění do Japonska ♡. Ach ano, dokonce i kšandy mají spojitost k Japonskem a to tentokrát jeho módou. 
Snažili jsme se být roztomilé, někdy tvrdé, někdy submisivní a někdy hodně dominantní, skupinka která se tvořila z lidí, kteří se přáli jediné a to se do té země podívat. Tou dobou jsem byla neskutečně stydlivá a zároveň jsem nechtěla otevřeně moc mluvit, jelikož moc lidí nikdy nechápalo můj humor, tedy aspoň dříve. Čím starší jsem, tím více lidí mě chápe :D. 

Ale zpátky k "této" době.

Spoustu lidí mělo opravdu krásné kousky oblečení, které já nikdy nemohla sehnat a pak to přišlo, všichni objednávali ze stránky bodyline, která stále existuje. Stránka spadá pod Japonsko - jak jinak. Dokonce i dnes bych si tam našla kousky, které bych si objednala. Nicméně tou dobou jsem stále byla student a přemluvila své rodiče do toho, aby mi to koupili. Tou dobou jsem si objednávala sukni, která bohužel i tak byla moc krátká (ale kdyby nebyla, tak jí stále mám) a tak jsem jí prodala cca po roce. Co byl ale druhý výběr, tak to byli kšandy, líbili se mi neskutečně moc. 
Časem jsem je odložila do skříně a přemýšlela, že je prodám, aby je někdo ještě vynosil a víte co? Neprodala jsem je, dokonce ani nevyfotila, protože mi jich bylo líto. Byla jsem a jsem opravdu šťastná, že je mám opravdu tak dlouho. Dokonce tomu nemohu uvěřit, že už je to tak dlouhá doba, cca 8 let. ♡

Takže toto je můj příběh s kšandami, které jsem vlastně nemusela mít, ale ony ke mě patří. Doma mám dvoje z toho jedny od kamarádky. Přemýšlím, že jich potřebuji více. ♡

Kšandy jsem vzala na černé slimkové kalhoty "do pasu" - mám vysoký pas, tak mi to rozhodně nekončí tam, kde má. Jelikož jsem nechtěla, aby se můj outfit nesl jen v černobílé kombinaci, tak jsem se rozhodla o doplnění barev. První vybranou barvou byla modrá, jelikož modrá je moje oblíbená barva a tak jsem vzdušný tom s volánky kombinovala s krásnými ponožkami, které se lehce na sluníčku zatřpytili. A jelikož mi to nestačilo, tak jsem na celek natáhla růžový kabátek, který jak jsem kdysi psala "nevypadá teple, ale zahřeje až až". 
Pro pohodlnou chůzi po městě jsem si zvolila tenisky a jednoduchou stříbrnou kabelku.

Jak se Vám líbí kšandy? Nosili jste je nebo je dokonce stále nosíte? 

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Sammydress / Kšandy: Bodyline / Top: Pimkie / Kalhoty: F&F / Ponožky: Calzedonia / Boty: Časnaboty / Kabelka: Reserved 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. už som na ne pozerala na Insta, a sú úžasné!!! :) ešte som nevidela takéto originálne traky :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj krásný komentář ♡♡♡
   Taky je velmi těžké najít teď nějaké, které by se mi líbili stejně, jako tyto :D

   Vymazat
 2. Traky sú perfektné... :) aj spolužiačka má podobné.

  Flung out of space

  OdpovědětVymazat
 3. Byla by neskutečná škoda kšandy vyhodit :) já také byla dříve blázen do Japonska, pořád jsem snila o tom, že si také něco takového objednám, ale nikdy k tomu nedošlo..

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jsem je kdysi neprodala, hodně bych toho litovala. Já jsem blázen už od svých 13ti let :D a když jsem se po dlouhé době koukala na stránky bodyline, tak už jsem tak pěkné kšandy, které by mě fakt zaujali nenašla :( :D

   Děkuji za komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.