29.04.17

Butterfly dress

8


Pokud patříte mezi ženy, které mají rády šaty, tak víte, že musí zaujmout na první pohled a poté už detailně hledáme důvod proč je (ne)koupit. Tedy já jsem naprosto otřesná v tomto, hlavně když jde o cenu. Když chci investovat, tak musí být šaty, sukně či jakýkoliv jiný kousek dobře ušitý a mít kvalitní materiál.
Někdy je to opravdu náročné, co si budeme povídat, nemohu se dočkat šicího stroje, ale momentálně dost přemýšlím o jednoduchých šatech, které bych ušila pouze na overlocku. Pokud se na to vrhnu, zajisté hodím podrobný návod buď na tady na blogu a nebo na youtube. To je ale informace trochu jiná,

Když už mluvím o věcech, které si kupuji v kamenném obchodě, tak samozřejmě objednávám i z internetu a to nemluvím jen o spolupráci apod. Tentokrát jsou tyto šaty ve spolupráci s Rosegal a budu zcela upřímná. 
Šaty s potiskem mě samozřejmě nijak speciálně neuchvátili svým materiálem, který je samozřejmě jako slaboučký satén (jinak také polyester). Na šatech se mi líbil hlavně potisk ♡, motýlci a kytičky. Líbí se mi na nich, že se jednoduše žehlí, ale zase mi vadí "proházené" švy. Ono to není moc velká práce vypárat centimetr a otočit šev. Ano v těchto dílnách to chodí prostě jinak. Abych nebyla jen kritická ke způsobu šití, které nikdy není úplně perfektní. Tak jsou šaty na pohled krásné ♡.
Mrzí mě, že jsou mi celkem velké a to hlavně v pase, k šatům náležel i pásek stejného materiálu, což je dost velká chyba. Proč? Nedrží! :D Satén sám o sobě dost klouže po stejném materiálu a tak se mi celou dobu povolovala pracně udělaná mašle :D. 
Délka je za mě super a na léto je určitě vynosím. Ač jsem k nim trochu kritická, tak to nejsou věci, které jsou na první pohled člověku viditelné. Materiál má i své výhody a to je hlavně ten, že chladí a tak v něm opravdu není horko. No ale pozor, zase je neprodyšný a ve vedrech to rozhodně není ideál, takže opravdu jaro/léto.
Musím uznat, že se naši naprosto skvěle barevně kombinují a když prostě nevíte, tak se podíváte na šaty a máte hned jasno ♡. A také se v nich cítím jako panenka :D.

Vůbec by nečekala, že to někdy prohlásím, ale Zaful byl pro mě zpočátku ne tak úplně kvalitní. Začal mě celkem udivovat kolik mám odtamtud věcí, které jsou fakt perfektní, jako například šedý zimní kabát, který jsem vynosila skoro celou zimu a teď jsem samozřejmě přešla do jarního módu, kde už je potřeba slunečních brýlí, jsem z nich opravdu nadšená. Můj manžel mé nadšení vyděl jako první a mě nejvíce překvapilo, jak byli pečlivě zabalené do bublinkové fólie. Cca metr té fólie jsem měla na nervy :D. Takže tyto brýle jsou za mě jasný favorit ♡.

Když jsem mluvila o Rosegalu, tak jsem to myslela opravdu vážně, že není všechno jen spolupráce. Moje první objednávka byl takový pokus, jelikož jsem tam objevila lodičky. Jedny teď prodávám, ale tyto zelené si rozhodně nechávám. Navíc se dokonale hodili právě k těmto šatům. A co dalšího se k nim rozhodně hodilo, byla a je nová oranžová kabelka, no ne že by těch nákupů nebylo dost, ale díky slevě jsem ji tam nemohla nechat. Zamilovaná do ní ♡. 

Jak se Vám líbí šatičky a tato kombinace? 

Foto: Klárka


Šaty: Rosegal / Kabelka: Promod / Brýle: Zaful / Boty: Rosegal

S láskou,
Vaše SAGI ♡

8 komentářů:

 1. veľmi sa mi šatičky páčia :) a celkovo mám rada na tebe, že nosíš netradičné outfity :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Fakt v těch šatech vypadáš jak panenka, moc ti sluší :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
 3. Jako doopravdy v nich vypadáš jak princezna, já bych si je nevzala, ale vypadáš k nich doopravdy úžasně! :)
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
 4. Moc krásné šaty, velmi Vám sluší..

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.