13.04.17

Burgundy & Yellow

4


Ač už své rodné město vnímám jinak než turisté, kteří Plzeň stále a rádi navštěvují, tak ji i přes to mám opravdu ráda. Je to místo, kde se cítím doma, kde vím, že se neztratím. Když se mě někdo zeptá, která místa navštívit, tak se přiznám, že ani nevím. Většinou řeknu Plzeňský prazdroj, který za to opravdu stojí a pak už jsou pro mě místa okoukaná, cizinec by dokázal říct více než já a to jsem se tu narodila. Není čím se chlubit, ale je to tak. Nicméně jsem dny, kdy chci právě z Plzně vypadnout, jelikož nemám ráda stereotyp a začínám se cítit nesvá. Vím, co od života chci a věřím v to, že se mi bude vše plnit, jelikož na tom opravdu pracuji. Dávám si cíle, které mě budou stát maximálně omezení v nakupování, ale stojí mi to za to. Sama jsem se rozhodla a i kdybych měla po světě cestovat sama, tak cestovat budu. 

Všichni by jsme si měli nastavovat cíle, snažit se jich dosáhnout a rozhodně nepolevit. Nevadí, že se to nebude dařit měsíc, rok, dva roky, či několik let. Vy sami musíte vědět, že jdete kupředu a nezastavujete se. 
Sama podporuji lidi, kteří mají sny a drží se jich. Já se například držím stále snu navštívit Japonsko už nějakých 10 let - bože když to napíšu, tak se cítím vážně strašně stará. Nicméně, kdo sleduje ceny u Japonska, tak nejsou pro někoho jako já úplně ideální a neobejdu se bez šetření a možná dokonce i půjčky, což upřímně nechci. Proto jsem se rozhodla opravdu rázně šetřit, najít si jinou brigádu, jelikož být teď měsíc doma, je pro mě jak za trest.

Ach ano, nepracuji, ukončila jsem brigádu v PF a jsem ráda za zkušenosti do života, které mi tato práce přinesla. Kolektiv, který nefunguje je špatný, ale to už jsem psala. Nicméně se chystám na další pohovor a jsem ráda, že vím co mám říct. Díky zkušenosti v PF se vlastně vůbec nebojím ani komunikovat s lidmi o to více, než dříve. Pravdou je, že jsem hodně společenská, přátelská, ale také hodně nervózní a občas nezvládám velký dav lidí. 

Já a davy lidí? To je pro mě to nejšílenější, co se mi může stát. Vyhýbám se akcím, jako je rozsvícení stromečku o Vánocích, či ohňostrojům, kde se člověk sotva hne. Pokud je plný autobus, radši si dojdu pěšky a nebo počkám na další. Nemám ráda, když se mě někteří lidé letmo dotýkají a já mám pocit, že bych měla skočit do desinfekce a hodit tam i své oblečení. 
Asi to není úplně nejlepší, ale bohužel to tak je. Tedy teď mi v hlavě proběhl zvyk, který máme asi my Češi nebo já nevím, ale podáváme si samozřejmě ruku, když se pozdravujeme nebo seznamujeme a doufám, že nejsem jedna z mála žen, která to dělá. Za ruku se má chytnout pevně, tedy pevný stisk a ne ruka, která umírá :D. Už se mi totiž stalo, že jsem při seznamování slečně zmáčkla ruku a ona jen tak lehounce, trochu jsem se bála abych jí neublížila. Naštěstí se se mnou zasmála, tak jsem byla ráda. 

Rodina mého muže a ženy v ní, tedy Slováci. Když jsem je poznala, tak jsem podávala, jak je zvykem ruku a též zmáčknu pevně a z druhé strany nic, co víc mě překvapilo byli "letmé" polibky na tvář, které jsem nečekala vůbec. Na to jsem zvyklá vůbec ale vůbec nebyla. Ale nějak se to stalo mým zvykem, takže kdo mě pozná toho "letmo" políbím" :D.

Máte nějaký svůj zvyk? Znáte pořádný stisk ruky a nebo spíše jen jemný? 
A také, byli jste už někdy v Plzni? ♡

Outfit
Může pršet, může svítit až to bolí, ale pokaždé by jsme se měli cítit dobře. Já se dobře cítím nejen ve světlých barvičkách, ale také v jejich tmavších odstínech. K deštivým či zataženým dnům spíše volím tmavší odstíny barev.
Hlavním a nejvíce výrazným prvkem je hořčičně žlutá vesta, která mi "chrání" zadek. Žlutou, ať už je jakéhokoliv odstínu, kombinuji ráda s červenou. Nejlepší k hořčičné žluté je právě vínově červená, kterou můžete vidět nejen na klobouku, ale také na minišatech, které jsou opravdu odvážné a vlastně bych to spíše nazvala tunikou, nicméně jsem si vzala mini-kraťásky, pro případ přílišného odhalení. Tedy spíše pro případ, že by se rozhodl ten vítr zvednout některou část. 
Toto všechno jsem zaobalila do černého kříváku a kozaček nad koleno, které mě nikdy nezklamou, jen v případě, že chodím rychle, tak perfektně sjíždí z nohy a já se rozčiluji :D. Naprosto úžasným doplňkem jsou punčocháče od penti, které vypadají opět jinak, když jsou s těmito kozačkami, jelikož jsou na "dvě části", puntíky jsou nejen jemné, ale dokonce působí i sexy. 
A co ještě není černé, ale je to neutrální? Tím se stala kabelka, kterou v poslední době nosím opravdu nějak často, ale není se co divit. Má úplně ideální rozměry a mě se do ní vejde vše potřebné.  

A jak se Vám líbí tento outfit? 

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Křivák, kabelka: Primark / Vesta: Shein / Šaty: F&F / Punčochy: Penti / Boty: CCC / Choker, klobouk: Zaful

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. tvoje fotky sú vždy krásne ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
  Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Môj BLOG-KLIK❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neskutečně mě takovýto komentář potěšil ♡
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.