22.04.17

Brush holders Dresslily

6

Ruku na srdce, ale každý děláme chyby. No mě se stala opravdu perlička a to při objednávání ve spolupráci s Dresslily. Ten pocit, když očekáváte něco úplně jiného a pak na to koukáte jako pako, nakonec zjistíte, že jste opravdu pako a ještě blbě čtete :D. 
Ach ano, přesně to se mi stalo a když mi přišel balíček, tak jsem na to koukala a přemýšlela, co to je. No po chvilce jsem to raději zkontrolovala a nazvala se idiotem, nicméně jsem se nad tím samozřejmě zasmála a věděla, že mám zatraceně pořádně číst ty názvy, které jsou celkem dost vidět.

Abych tedy upřesnila o co jde, tak šlo o objednávku štětců se stojánky, ale jaksi to byly jen ty stojánky. Ano mohlo mi to dojít vzhledem k ceně, ale znáte to, tyto eshopy mají za pár kaček kde co. 
Z recenze na štětce, které jsem chtěla především kvůli doporučení, ale také kvůli soutěži se bohužel prodlouží. Ale nezoufejte, jeden stojánek už mám pro Vás schovaný a štětce jsou na cestě ♡.


Tak a teď se dostanu konečně ke stojánkům, podle kterých jsem i vybírala. Prvním byl tento tmavě růžový, musím přiznat, že přišli až neuvěřitelně zabalené, aby se neponičili a to doslova. Nejen, že byli zabalené v sukni, tričku, ale také v bublinkové fólii a ještě měli veškeré části olepené. Za to opravdu velké plus! 
Tento růžový je pro patnáct štětců a prozatím mi slouží na těch mých pár štětečků, které musím také doplnit. Také výborná dekorace a když zrovna kreslím, tak tam mohu hodit i pastelky, heh. 
PS: byl olepen tak moc, že jsem si zničila nehty u všech těch dílků a pak jsem byla ráda, když jsem ho složila. Je to klasický plastový stojánek na štětce.


Tento stříbrný mě celkem překvapil, je totiž naprosto roztomilý. Nevím proč mám ten pocit, ale bylo to první co jsem prohlásila, když jsem vytahovala ty kousky. Kecám první, co jsem prohlásila bylo "co to sakra má za povrch" - abych vysvětlila, byla na něm průhledná fólie, která šla aspoň dobře dolů. Když jsem fólii sundala, tak už to bylo roztomilé. Tento stojánek je pro 10 štětců a na ty již čekám. Takže pokud jste na to ještě nepřišli, tak je to tento stojánek o který budete soutěžit, až dorazí štětce ♡. 

Oba stojánky se dají rozložit, jelikož jsou na dílky. Já doufám, že se Vám tyto stojánky aspoň líbí a doufám, že se budete těšit na soutěž, která bude předpokládám v půlce května ♡. 
Cítím se opravdu hloupě při takové chybě, když jsem chtěla někomu udělat radost a nakonec jsem to mírně podělala :D. 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. Mně teda ty stojánky přijdou dost kýčovité :D
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, každému se líbí něco jiného, tak nějak mi přijdou jednoduché než kýčovité, ale nikomu to neberu :D. Navíc si myslím, že slouží hlavně na štětce a tak je jejich vzhled o dost méně podstatný :)

   Děkuji za komentář ♡♡♡

   Vymazat
 2. Mne hlavně přijde, že jsou ty stojánky úplně jiné než na tich fotkách na eshopu :D ale nevyužila bych je, jsem zastáncem toho, že na štětce se nemá prášit, takže je mám pěkně schované :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bude asi mojí chybou, jelikož jsou fotky upravené, tedy aspoň hlavně u prvního :D, který je akorát spíše vysloveně růžový a na eshopu mi přijde víc takový růžovofialový, prostě o trochu jiný odstín :D
   Já jsem vždy chtěla stojánek na štětce a zajímalo by mě, jak dlouho mi to vydrží, jelikož většinou mám vše také uložené :D..

   Vymazat
 3. Speciální stojánky na štetce mi přijdou trošku zbytečné, když se štetce dají skladova v kdejakém kelímku, vázičce nebo květináči. Chtěla jsem napsat, že takové vychytávky jsou mimo mě, ale vlastně je ani nemohu považovat za vychytávku, když zabírají víc místa a nic nového nepřinášejí. :(

  https://magdatumova.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Původně jsem myslela, že půjde především o štětce+stojánek, ale bohužel jsem se spletla. Ale máš pravdu, jako stojánek se dá použít i něco jiného. Myslím, že by to tak skončilo i u mě, ale jak jsem psala myslela jsem, že to je "sada" :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.